Jump to content



Καφετο κορσα @σαβκο


GoMaR

Recommended Posts

Έχω να πω πως πέρασα και εγώ σούπερ!!!

Φυσικά ήταν λίγο, οπότε θα πρέπει να επαναληφθεί και με περισσότερο κόσμο!!

Δεν θίξαμε άπειρα πράγματα!! 

 

@GoMaR Δείξε στον κόσμο βρε ότι το βραβείο ομάδας δεν είναι ένα κομμάτι για την πάρτη σου και ότι πρέπει να στείλεις το άλλο... :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μα αυτο ακριβως...επειδη θα τα κρατησω εγω,τα εχω ενωσει :p


Περα απο την πλακα,παραληψη μου οντως..Το βραβειο ομαδας "CLC" ειναι δυο διαφορετικα κομματια τα οποια εφαρμοζουν σαν παζλ.Αλλα επειδη το κομματι με το "J" ειναι μικροτερο,αποφασισα να κρατησω και τα δυο :hehe:

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

Καθεται το μπρικι λεμε :p

 

20160602_141911_resized [1729083].jpg

 

Εγώ λέω να μας φτιάξει ο @thazio από ένα κυπελάκι να στολίσουμε και εμείς τις βιτρίνες μας!!!! αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει λοιπόν, εύκολη η αποστολή μου...

 

Στην επόμενη συνάντηση, θα έχω συννενοηθεί με τον -ην σερβιτόρα να βάλει τίποτα ΄"καλό" στα καφεδάκια σας (ιδιαίτερα στον δικό σου :D), θα κάνω και ένα ταξιδάκι στην Θεσσαλονίκη να ξεπαστρέψω και τους υπόλοιπους :p και στο τέλος αφού θα τρέχω μόνος μου, δεν μπορεί....ΘΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΩ το ΤΙΜΗΜΕΝΟ!!!!!!

 

Εμ, μόνο ένα μικρό προβληματάκι....

Θα πρέπει να πείσω τον @thazio να το έχει φτιάξει το κυπελάκι, ΠΡΙΝ να πιεί το καφεδάκι του! χεχεχεχεχεχεχεχεχε

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On ‎1‎/‎6‎/‎2016 at 0:04 ΠΜ, το μέλος troffeo έγραψε:

ΥΓ. Ελπίζω να μην κάναμε την Κατερίνα να βαρεθεί την ζωή της, αν και το βλέπω δύσκολο :)

 

πριν 23 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

Σιγα μη ξανα ερθει μαζι μας :p 

Τελικά αποδείχθηκε το αντίθετο μιας και σήμερα με ρώτησε "πότε θα ξαναβρεθείτε να έρθω?" . Οπότε κανονίστε και φέρτε κ καμιά γυναίκα μαζί!!!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είχα την τύχη-ατυχία να πετύχω σε αγώνες την καλύτερη Ελληνίδα οδηγό αγώνων ever - Ισμήνη Φαμπιάτου - 

οι εμπειρίες μου θα άλλαζαν γνώμη σε πολλούς "οδηγάρες" .

ΦΥΣΙΚΑ δεν αναφέρομαι σε κανέναν από εδώ, απλώς το θυμήθηκα με αφορμή

την κουβέντα. ;)

Link to comment
Share on other sites

Είναι σαν να λες "εσείς οι γυναίκες , μόνο για μανό είστε ικανές να συζητήσετε".

Ευτυχώς που όντως η δικιά μου έχει χιούμορ.

Αν ήμουν εγώ θα είχες φάει μπηχτή. Ευτυχώς που δεν είμαι γκόμενα, θα είχα τσακωθεί με πολύ κόσμο και θα ήμουν ανταρσυα...

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Ευτυχώς που δεν είμαι γκόμενα, θα είχα τσακωθεί με πολύ κόσμο και θα ήμουν ανταρσυα...

Εκτος αν ησουν σε κανενα Αφγανισταν, οποτε θα ειχες κανει τουμπεκι :hehe:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, liakjim said:

Είναι σαν να λες "εσείς οι γυναίκες , μόνο για μανό είστε ικανές να συζητήσετε".

Ευτυχώς που όντως η δικιά μου έχει χιούμορ.

Αν ήμουν εγώ θα είχες φάει μπηχτή. Ευτυχώς που δεν είμαι γκόμενα, θα είχα τσακωθεί με πολύ κόσμο και θα ήμουν ανταρσυα...

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αμαν ρε Δημητρη...Παντα με την κακη πλευρα τα παιρνεις.
Ειναι σα να λεω, Αρκετα σε πρηξαμε με τα δικα μας , ας πιασουμε ενα πιο γυναικειο θεμα με πλακα. ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ.ΕΛΕΟΣ.
Εχω βαρεθει ο κοσμος να παρεξηγει τα παντα και να μη μπορουμε να μιλησουμε.

im off

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για να πω και εγώ τα δικά μου και να γελάσουμε και λιγάκι :hehe:

Πρίν χρόνια έχω φαγωθεί να πάω να δώ ένα ντοκιμαντέρ - ταινία, με θέμα τους αγώνες moto στο isle of man (TT 3D Closer to the Edge http://www.imdb.com/title/tt1698010/).

Υπόψιν ότι η Μαρία ΔΕΝ ασχολείται με ...τις τρέλες μου, έχει έρθει σε 1 τερματισμό αγώνα που συμμετείχα και κάνα 2 φορές σε αγώνες του Θάνου, ΔΕΝ ανεβαίνει στην μηχανή τα τελευταία χρόνια και...περιποιείται τα ...νύχια της ανελλιπώς :p:p:p

 

Πάμε που λέτε, μετά από μουρμούρα μου, στα village του The Mall τρέχοντας μετά από την δουλειά βγάζουμε εισιτήριο και μπαίνουμε στην αίθουσα, όπου είμαστε 49 "άρρωστοι" και η...Μαρία χαχαχαχα

Αρχίζουν τα "που με έφερες?" , "τι θα κάνω εδω μέσα?" κλπ γκρίνιες :amen: έως που αρχίζει το έργο...

Το έργο είναι 3d, σε συνεπαίρνει με την εξέλιξη και την δράση του, φανταστείτε ότι σε μια δυνατή "στούκα" έσκυψα γιατί νόμιζα ότι θα φάω βίδα στα μούτρα μου και όταν τελείωσε, όχι μόνο είχαν περάσει οι γκρίνιες, αλλά έκανε και σχόλια για μέρες μετά :rolleyes:

 

Θέλω να πω, η να πιστεύω, ότι δεν γίνεται... αφού έχουν την τύχη ή την ατυχία να είναι μαζί μας, όλο και κάτι θα βρούν ενδιαφέρον από αυτά που μας αρέσουν!!!

Άλλωστε το ρητό λέει: Αν κοιμηθείς με στραβό, το πρωί θα αλληθωρίζεις :p

 

Θα πρόσπαθήσω στην επόμενη συνάντηση να την φέρω μαζί μου, αν και εκείνη τρέχει όσο και εγώ και γενικά είναι κομμάτι δύσκολο.

 

ΥΓ. Εγώ πάντως όταν με πήρε σε θεατρική "περίεργη" παράσταση ή σε συναυλία της Ρεμπούτσικα, τα είδα όλα...κωλυόμενα :p:p:p

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.