Jump to content



Καφετο κορσα @σαβκο


GoMaR

Recommended Posts

πριν 7 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

Να τιμησετε τον χωρο που σας παρεχει στεγη για τους αγωνες μας!

Μαλλον το αντιθετο ισχυει, αλλα αυτο ειναι αλλη κουβεντα... παμε παρακατω...

 

Αυτο το πσκ ειναι λιγο φορτωμενο.

Παρασκευη γενεθλια το βαπτιστηρι, σαββατο γιορτη ο μικρος (μην ξεχασετε να ευχηθειτε στον θοδωρη το σαββατο)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Το Σ/Κ ανεβαίνω Αθήνα υπάρχει πιθανότητα ( ως εκ τούτου μην αλλάξετε το πρόγραμμά σας) την Κυριακή το πρωί να έχω χρόνο για καφέ .

Θα ενημερώσω από εδώ το Σάββατο το βράδυ ,είναι κανείς διαθέσιμος?

@GoMaR @liakjim @gchristod @Aris Teidis  @wolves κλπ ?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος panosdimp έγραψε:

Το Σ/Κ ανεβαίνω Αθήνα υπάρχει πιθανότητα ( ως εκ τούτου μην αλλάξετε το πρόγραμμά σας) την Κυριακή το πρωί να έχω χρόνο για καφέ .

Θα ενημερώσω από εδώ το Σάββατο το βράδυ ,είναι κανείς διαθέσιμος?

@GoMaR @liakjim @gchristod @Aris Teidis  @wolves κλπ ?

Δεν χάνονται τέτοια γεγονότα!:p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εδωσα το αυτοκινητο για αποσυρση κ μεχρι να ερθει το αλλο που αγορασα ειμαι πεζο 2χ2

 

Αν(λεω αν) υπαρξει καποιος που θα περασει καπου κοντα απο Αγ. Παρασκευη κ θελει να με εξυπηρετησει ειμαι σιγουρα μεσα :)

 

Σε αλλη περιπτωση εξαρταται απο το αν θα ποναω ή οχι(εχει περπατημα απο το σπιτι μεχρι τον κοντινότερο σταθμο)...:amen:

 

Αν ειμαι καλεσμενος εννοειται^_^

Link to comment
Share on other sites

πριν 22 λεπτά, το μέλος GeoF1 έγραψε:

:( Δεν εγινα tag:weep:

:coax:

Eίσαι μέσα στα κλπ βρε !

Πείτε που θα συναντηθούμε εσείς που ξέρετε καλύτερα ,αν βολέυει κάπου κοντά στον lazy αλλιώς πάω και τον παίρνω εγώ, Κυριακή είναι πρωί θά ναι δεν νομίζω νά χει κίνηση που την απεχθάνομαι .

Από πλευράς ώρας νομίζω μέχρι 11.30 να βρεθούμε γιατί μετά έχω οικογενειακό τσιμπούσι και τα 265 km της επιστροφής ,να προλάβω να τρέξω και στο gatherings το βράδυ μη με φτάσει ο Δημήτρης στο πρωτάθλημα που δεν μετράει κανείς παρά μόνο εγώ:p:D

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αναμένω λεπτομέρειες και εγώ, βασικά και ο Πάνος να μην τα καταφέρει τελικά δεν εμποδίζει κάτι τους υπόλοιπους να πάμε για ένα πρωϊνό καφεδάκι αν και εγώ θα προτιμούσα νωρίς το Πρωϊ για να περάσω οικογενειακά το μεσημέρι.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.