Jump to content



Battlefield Bad Company 2 προβλημα!


Nasom

Recommended Posts

Εγω με ενα φιλο μου ξεθαψαμε τα BFBC2 και ειπαμε να ξαναθυμηθουμε τα παλια!

Τα account ειναι 100% αυτα που παιζαμε το 2010-2011 αλλα και παλι οταν κανουμε login δεχεται το account και οταν ζηταει serial number μας λεει οτι ειναι in-use!

Εχουμε και οι 2 το ιδιο προβλημα και με το live chat της EA δεν βγαλαμε ακρη γιατι περιμεναμε μιση ωρα για να βρει ανθρωπο να μιλησουμε και καταληξαμε οτι πρεπει να αγορασουμε καινουρια copy για να παιξουμε!

Ξερει κανεις τι μπορουμε να κανουμε για να καταφερουμε να ξαναμπουμε στα account μας η καλητερα να θυμομαστε μονο τις παλιες στιγμες?

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δεν εχω γινει κατανοητος!Οταν λεω οτι μας λεει serial number in use ενοω μεσα στο παιχνιδι οταν ειμαι στο menu προσπαθω να κανω login για να παιξω online!


Είχα παρόμοιο θέμα πριν αρκετό καιρό και μέσω chat support μου έκανε reset τον κωδικό και έβαλα άλλον.

Μιλαω για serial Number και οχι password στο account!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και πάλι θεωρώ παράλογο να σου ζητάει να αγοράσεις ξανά ένα παιχνίδι που ήδη έχεις. Να ζητήσεις να μιλήσεις με supervisor του.

Πιστεψε με δεν βγαλαμε ακρη γιατι και δευτερη φορα που μιλησαμε με ανθρωπο μας ειπε οτι το serial εχει μπει στο account και δεν μπορει να μπει σε αλλο ενω του εξηγησαμε οτι χρησιμοποιουμε το ιδιο account αυτος δεν μπορεσε να μας βοηθησει!

Link to comment
Share on other sites

Οχι φιλε θα το βαλεις απο το origin, λογικα θα το χεις ηδη στο λογαριασμο σου αν οχι θα πρεπει να το βαλεις οπως στο steam δινεις μια φορα το cd key και τελος εμενα δεν μου εχει ζητησει ποτε cd key εκτος απο μια φορα τοτε που βγηκε και το εκανα install απο το cd γτ τοτε δεν υπηρχε origin.

Link to comment
Share on other sites

Οχι φιλε θα το βαλεις απο το origin, λογικα θα το χεις ηδη στο λογαριασμο σου αν οχι θα πρεπει να το βαλεις οπως στο steam δινεις μια φορα το cd key και τελος εμενα δεν μου εχει ζητησει ποτε cd key εκτος απο μια φορα τοτε που βγηκε και το εκανα install απο το cd γτ τοτε δεν υπηρχε origin.

Στο origin το βαζω δινοντας το serial key?Οποτε βαζω το CD δεν μου ζηταει origin!

Έγινε επεξεργασία από Nasom
Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα και εγώ πριν λίγο να θυμηθώ τα παλιά το bad company 2. Βρίσκω κανονικά server αλλά μου βγάζει μήνυμα: cannot connect to the server. Δοκίμασα 2 με 3 servers σε κανέναν δεν συνδεόταν...

Για την ακρίβεια λέει: Connection to the game server has been lost. Check your network connection and try again later.

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.