Jump to content



[Greek Gatherings 13-12-2015] supercars roadcars-barcelona moto gp


kyr..

Recommended Posts

Τόσο πολύ που σε ένα φρενάρισμα, έκοψε πολύ , αιφνιδιάστηκα κ του την έδωσα.

 

Nope, αν δείς και προηγούμενα laps πάντα την έπαιρνα σφιχτά αυτή τη στροφή, ενώ εσύ έμπαινες με τα 4 ...  :tongueout:

Όπως είπα και χτές όμως, δεν έγινε και τίποτα, τον Θοδωρή δεν είχα καμιά ελπίδα να τον φτάσω και οι άλλοι ήταν αρκετά πίσω.

Γενικά δεν ήμουν και στην καλύτερη κατάσταση χτές, άρρωστος με 2 Panadol, γιαυτό και δεν πίεσα ούτε καν να περάσω τους overlapped.

Αν δεν ήσουν εσύ να λες κάντε στην άκρη θα καθόμουν πίσω, τρενάκι!!   :pleasantry:

 

Btw, έτρεχα με TC, το οποίο αν και πρέπει να μου έκοβε κανένα sec, μάλλον ήταν ο λόγος που γλίτωσα το pitstop.

 

PS1. Ο κύριος Offshore, αν και δεν ενόχλησε κανέναν απότι είδα, δεν ήταν ότι καλύτερο που μπήκε στη μέση του αγώνα να κάνει practice, οπότε προτείνω μιας και προφανώς διαβάζει το forum, να μας συστηθεί και να του δώσει μερικές συμβουλές ο @liakjim, αλλιώς permaban στο GUI του.

 

PS2. Για nametags Ctrl+L. Δεν είναι το ίδιο όμορφο με τις πινακίδες του LFS, αλλά την δουλειά του την κάνει!

 

PS3. Gratz στον ηθικό νικητή Theodore και στον χαριστικά δεύτερο liakjim!!  :flowers:  :tongueout:  :tongueout:

Έγινε επεξεργασία από djkostas
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mπραβο σε ολους για τη συμμετοχη κυριως.

Συγχαρητηρια στον νικητη.

 

Πραγματι, ο johnoffshore, δεν μπορω να πω οτι ενοχλησε, αλλα νομιζω οτι ηταν λιγο ακυρη η εισοδος του στη μεση του αγωνα, εν αντιθεση με τον @cpgr, που απο οτι ειδα απο το replay, φλερταρει πλεον εντονα με το ban.

 

Ο @uhu, ειναι ανερχομενη δυναμη, οπως διαπιστωσα. Πολυ γρηγορος, ειδικα σε σχεση με τις ωρες που εχει στο παιχνιδι και ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟΣ.

@uhu, επειδη δεν εβλεπες ονοματα, ειμαι η τελευταια μαχη που εδωσες στον αγωνα, με την κοκκινη mclaren.

Το μαχη ειναι σχημα λογου διοτι ησουν σαφεστατα πιο γρηγορος.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@uhu

Στη gvr δεν ήσουν εσύ;

 

Ναι ήμουν. Εσύ? Κάτι μου θυμίζει το nick. Έτρεχες nkpro?

2007-2008 ήμουν οργανωμένος και είχα στάνταρ 2 ωράκι προπόνηση και ανα 2 κυριακές κάψιμο olfsl.(οπότε wolves μη νιώθεις άσχημα :) αργός είμαι για τα χλμ που εχω κάνει. Ηταν και το σετάπ του gomar για την 458 που την έκανε να πηγαίνει μόνη της!.)

 

Βέβαια ο διαθέσιμος χρόνος δεν μπορεί να είναι τώρα ο ίδιος όπως συμβαίνει και για τους άλλους απο ότι βλέπω απο την τότε gvr.

 

Μου εχουν λείψει βέβαια. Όχι τόσο το παιχνίδι, τα βαθρα και τα pbs. Τα άτομα πιο πολύ. Πολλούς απο αυτούς τους έχω ακόμα στο skype και ας μην μιλάμε πλέον σχεδόν καθόλου.

Είχαμε πάει και για καρτάκι στις Αφίδνες στο Καρτοδρόμο ενω μερικά απο τα παιδιά έτρεχαν και κανονικά απο ότι θυμάμε.

Έγινε επεξεργασία από uhu
Link to comment
Share on other sites

 

Υ.Γ. Ρε Άρη @Aris Teidis, βάλε επιτέλους κουμπί στο μικρόφωνο...

Έχω κουμπί στο μικρόφωνο αλλά είναι δύσχρηστο, ή εννοείς στο πληκτρολόγιο? Εκεί είναι ακόμα ποιο δύσκολο να το βρω μέσα στον αγώνα. Το είχα καλά ρυθμισμένο το μικρόφωνο και δεν ακουγόταν τίποτα - το είχα στο ανοιχτό συνέχεια. Τώρα μου λέτε ότι ακούγονται οι αλλαγές των ταχυτήτων και άλλα. Πρέπει να το ξαναθυμίσω.

Εγώ μπήκα πρώτη φορά σήμερα...

Ανέλπιστη η θέση που κατέλαβα...

Με default setup καλά πήγαινα... αν και έχασα τα φρένα και με πέρασε ο Αρης.. Αλλά χαλάλι του...

Χεχε, θα σε πέρναγα αργά ή γρήγορα, ήσουν ποιο αργός!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άρη εγώ το έχω στο τιμόνι. Πολύ βολικό. Δεν έχεις κάνα κουμπί ελεύθερο? Χθες όντως πέρναγε Ο ήχος στις αλλαγές ταχυτήτων. Ήθελα να σε κάνω mute, αλλά είχε ήδη αρχίσει ο αγώνας.

Link to comment
Share on other sites

ενταξει μωρε, δεν ενοχλουσε καθολου ο @Aris Teidis, χτες.

Συνεχιζω και σε/σας βρισκω υπερβολικους λιγο στο θεμα του ts.

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

ενταξει μωρε, δεν ενοχλουσε καθολου ο @Aris Teidis, χτες.

Συνεχιζω και σε/σας βρισκω υπερβολικους λιγο στο θεμα του ts.

Προσωπικά αποσυντονιζομαι με τα κλικ κλακ και τις ανάσες και τα πουφ και τα ουφ.

Οκ αφού είμαι ο περίεργος, mute και τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Άρη εγώ το έχω στο τιμόνι. Πολύ βολικό. Δεν έχεις κάνα κουμπί ελεύθερο? Χθες όντως πέρναγε Ο ήχος στις αλλαγές ταχυτήτων. Ήθελα να σε κάνω mute, αλλά είχε ήδη αρχίσει ο αγώνας.

Αν γίνεται στο τιμόνι, θα βόλευε, θα το ψάξω!

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά αποσυντονιζομαι με τα κλικ κλακ και τις ανάσες και τα πουφ και τα ουφ.

"you gotta stay focus, Daniel son..!!" :sarcastic:

 

στον επομενο αγωνα δε θα εχει κλικ κλακ θα δοκιμασουμε κατι πιο δυσκολο...

:hehe: :hehe:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

To Nissan ήταν οριακά για 22 laps με full τεπόζιτο. Ο Κυριάκος έπρεπε να το είχε δει ως υπεύθυνος του combo.

Οπότε στους 10 γύρους άλλαζα νωρίς ταχύτητες ώστε να κανω οικονομία.

Τελικά απέδωσε μιας και μου έφτασε το καύσιμο.

Ίσως για αυτο να είχα και λίγότερο grain από τον Κώστα που γλίστραγε πολύ.

Τόσο πολύ που σε ένα φρενάρισμα, έκοψε πολύ , αιφνιδιάστηκα κ του την έδωσα.

Τον περίμενα και είχαμε μάχη. Σε μια στροφή έφαγα πέναλτυ, το ίδιο κ ο Κώστας.

Εδώ ο @, δεν υπάκουσε τις μπλε σημαίες και τον έκοψε πολύ. :angry:Απαράδεκτος.

Αποφάσισα βέβαια να μην εκμεταλλευτώ την κατάσταση.

Στον 21/22 γύρο και ενώ μαχόμουνα με τον Κώστα για την 1η θέση μιας ο Θοδωρής είχε πιο βαρύ πόδι κ μπήκε για καύσιμο, με πέταξε ο server!!! :(

 

Κρίμα κ η νίκη ήταν πιθανή.

 

Τα λέμε στον επόμενο.

 

Υ.Γ. Ρε Άρη @Aris Teidis, βάλε επιτέλους κουμπί στο μικρόφωνο...

 

Nαι δίκιο εχεις και συγγνωμη αν σας καθυτερησα στα τελευταια λαπ ,αλλα προς υπερασπιση μου δεν ειχα ιδέα ότι στη μπλε σημαία πρέπει υποχρεωτικα να δώσω προτεραιοτητα...lesson learnt

Καλο θα ηταν αν γινεται να κανουμε ποιο συχνα online gatherings για να μπορουμε προετοιμαζομαστε ποιο ευκολα (ειδικα εμεις που δεν παιζουμε και πολυ καιρο online) για τους αγωνες της κυριακης

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ok @cpgr. :)

 

Ρίξε μια ματιά και εδω http://www.minorating.com/Rules

 

Δες τα όλα . Κοίτα και τον κανόνα 3!!! ;) 

 

Αν θες μπορείς να μπαίνεις στον server, όλες τις ημέρες μιας κ το combo, μπαίνει χωρίς password από Δευτέρα μέχρι κ Σάββατο απόγευμα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

και λιγο replay απο τον 2ο γυρο μιας και δεν εχω περισσοτερο  :p

 

 

αρη αυτο που εκανες σε μενα μπορουσα να το κανω κι εγω στον/στους μπροστινους απο τον πρωτο γυρο.Aν αφηνες να εξλιχθει λιγο η μονομαχια μου με τον λιακ που μολις αρχιζε και ζυγιζες λιγο καλυτερα τα πραγματα οπως εκανα με την σειρα μου προηγουμενος στους λιακ/lazy....ισως να ειχαμε κανει το 1,2 μιας και καποιοι μεινανε απο fuel   :p  :p  :p

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

και λιγο replay απο τον 2ο γυρο μιας και δεν εχω περισσοτερο  :p

 

 

αρη αυτο που εκανες σε μενα μπορουσα να το κανω κι εγω στον/στους μπροστινους απο τον πρωτο γυρο  :p

Δεν αμφιβάλω :p

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα ρε γαμώτο. Από έξω δεν φάνηκε για lag πάντως. Λάθος. Ήταν ολοφάνερα lag. Άρα δεν φταίει ο Άρης.

Στην ευθεία λογικά θα με πέρναγε ο Κυριάκος.

Έγινε κ πολύνεκρο.

 

Χάθηκε η μάχη.

 

Την επομένη.

 

Το replay το έχει κανείς?

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.