Jump to content



Automobilista


liakjim

Recommended Posts

Προς υπεράσπιση του liakjim, δε νομίζω πως ρώτησε αν το έχει το rF2 με υφάκι, κι αν είχε υφάκι νομίζω οτι η αντίδραση σου ήταν κάπως υπερβολική. Δεν υπάρχει λόγος να χαλιέστε για τέτοια πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και δεν είχα υφάκι.
Ρώτησα γιατί δεν ήμουν σίγουρος.
Ο φανμποισμος φταίει.
Όσο για το netkar pro , επαναλαμβάνω δεν είπα κάτι διαφορετικό.

4c7d7ac42153b6f6815d6c4eb490cdf7.jpg

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ανησυχω....

Σε νημα για το AMS και συγκεκριμενα για ενα νεο feature που θα φερουν γραφεις οτι το nkpro ειχε used tires αλλα σε βασικο επιπεδο.

ΛΑΘΟΣ.

Ουτε σε βασικο ουτε σε κυτταρικο επιπεδο δεν ειχε κατι ΣΧΕΤΙΚΟ με το θεμα μας.

Συνεχιζεις και πας να το σωσεις γραφωντας οτι καμια σχεση το ενα με το αλλο γιατι η reiza θα το κανει πιο πληρες.

ΠΑΛΙ ΛΑΘΟΣ.

Δεν πηρε κατι η reiza απο το nkpro για να το τελειοποιησει.

Προσπαθω να στο εξηγησω απλα,κοψε το copy-paste απο το AC forum επιτελους!

Το ποστ σου ειναι ...μονο για εντυπωσεις και κλεμμενο και δεν εχει σχεση με το θεμα μας.

 

Συνεχιζεις και αναφερεις σε νημα του ΑMS το RF2.

Σου εξηγω οτι αυτο που παει να κανει η reiza δεν το εχει το rf2,αλλα αυτο που ειχε το nkpro το ειχαν πολλοι!

Στο rf2 το εχουν απο περυσι σε συζητηση,σου εδωσα το λινκ.

Απαντας ειρωνικα και αλαζονικα,το κανεις πολλες φορες,απαξιωνεις οτι σου γραφω με μπαρουφες για σκυλια και γατια.

Συνεχιζεις, γραφεις για φανμποις,οτι ναναι.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κακώς κάθομαι και ασχολούμαι στα 40 μου, αλλά πάμε.

Απλά μαθήματα Ελληνικών.

Έγραψα:

1. τo netkar pro είχε used tyres αλλά σε πολύ βασικό επίπεδο πχ στο σεσσιον έπρεπε να πατήσεις αλλαγή.

2. Φυσικά καμία σχέση με αυτό που πάει να κάνει η reiza που είναι σαφώς πιο πλήρες.

3. Το rf2 το έχει αυτό? νομίζω όχι

 

Το 1, ισχύει. Άρα τέλος εδώ.

Στο 2 εστιάζουμε στην έκφραση "καμία σχέση". Στα Ελληνικά σημαίνει το αυτονόητο. Άρα και εδώ δεν έχω να πω κάτι άλλο.

Στο 3 που απλά ρώτησα ο άμοιρος να μάθω,  μου τα μασάς , ναι γιατί είσαι φανμπόι.

Στην αρχή λες

"ο rf2 το εχει οπως και αλλα καλουδια! "

Μετά

" Τωρα αφου κολλησες με το RF2,σου λεω οτι αυτο που ειχε ο κουνος το εχει και το ρουφου,γκε γκε? "

μετά

" ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΤΟ RF2 OYTE ΑΛΛΟ ΣΙΜ! "

Μετά βάζεις ένα λινκ με κάτι άσχετους να λένε άσχετα πράγματα πχ

" rF2 tyres are, as I understand it, "too advanced" and simply saving their current status is not as simple, also it could open a can of worms in regards to mem-hacks."

χαχαχαχαχαχα, τί λέει το φάνμποι?

 

Άρα τελικά ΔΕΝ έχει το rf2 αυτό που θέλει να κάνει η REIZA έτσι? Και ναι είναι σχετικό , μιας και για αυτό που θέλει να κάνει η REIZA σε ένα sim λέμε άρα γιατί να μη μάθουμε τί κάνει ο ανταγωνισμός?

Συγγνώμη, αλλά ας μη συνεχίσουμε. τζίζας

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Στα 40 νομιζω θα επρεπε να εχεις δικη σου αποψη για τα πραγματα καν να σταματησεις επιτελους την αντιγραφη χωρις σκεψη.

Επισης στα 40 πλεον ειναι αργα για μαθηματα συμπεριφορας και ανταλλαγης αποψεων.

Μαλλον δεν εχεις καταλαβει τι θελει να κανει η reiza εδω γιαυτο και σπαμε μπαλες.

Λοιπον στο εξηγω,παλι,οσο πιο απλα μπορω.

Το weekend του αγωνα θα εχουμε συγκεκριμενο αριθμο ελαστικων για χρηση,οπως F1 πχ,και θα μπορουμε να αλλαζουμε απο used σε used.

Δηλ.στα πιτς θα μπορεις να διαλεγεις πιο σετ θελεις,απατητο η πατημενο.

Στο 1.γραφεις οτι στο nkpro(πως σουρθε το συγκεκριμενο σιμ?) ειχε used tires αλλα σε πολυ βασικο επιπεδο....

Οοοοοοολα τα σιμ της εποχης ειχαν used tires.

Βασικο επιπεδο.Δηλαδη?

Ολη η προταση και το νοημα της ΤΕΛΕΙΩΣ καμια σχεση με το θεμα μας.

Γιατι θυμηθηκες το nkpro?Α ξεχασα,καποιος το ειπε στο μαμα φορουμ του AC.(φανμποι ποιος?)

Οποτε το 1,οπως λες εσυ,ασχετο,αστοχο δεν ακουμπαει εδω,δεν ενδιαφερει κανεναν.Τι λες?

 

Συνεχιζεις και γραφεις "φυσικα καμια σχεση με αυτο που παει να κανει η reiza",αρχιζεις να το σωζεις αλλα τα σκατωνεις μετα λεγωντας "σαφως πιο πληρες".

Σαν να ειχε κατι η κουνος σε βασικο σταδιο και το πηρε η reiza και θα το κανει πληρες.Τελειως ασχετο,αστοχο,αναληθες.

Αλλο παει να κανει ο ενας κ αλλο ειχε ο αλλος.

Στο ξαναλεω,used tires που ειχε ο κουνος ειχαν πολλοι της εποχης.

Οποτε και το 2,ενω φανηκε οτι πας να το σωσεις,μια απο τα ιδια,πα@@ρια,μπαρουφα μεγαλη.

Τωρα παμε στο 3.

Ρωτας αντο εχει αυτο το rf2.

Σου απαντω πολυ ααναλυτικα πως:το feature που θελει να χωσει η reiza δεν το εχει κανεις μεχρι τωρα,εννοειτε και το rf2.

Συνεχιζω και λεω πως αυτο που ειχε το nkpro το ειχαν-εχουν πολλα σιμς,οποτε σου τονιζω ποσο αστοχη ειναι η αναφορα σου στο nkpro(φανμποι?)

Συνεχιζω να σου ανοιγω τα ματια και σου λεω πως το συγκεκριμενο της reiza το ειχαν προτεινει στο wishlist του rf2 απο περυσι και δινω λινκ.

Διαβαζεις το λινκ και λες για ασχετους,φανμποις....οτιναναι....

Γραφεις μετα για ενδιαφερον για τον ανταγωνισμο και οτι ειναι καλο ξα ξερουμε τι κανουν τα αλλα σιμς και τετοια.

Αυτο ακριβως σου εδωσα,τι κανουν στο rf2.

 

Ενδιαμεσα πεταξες κατι για τον μαντ,εδω πρεπει να το παρεις πισω για πολλους λογους,ενας οτι δεν τιμας τα παντελονια σου.

Δεν ειναι παρων οποτε παρτο πισω τωρα!.

Τι ηθελες να με προσβαλεις,μειωσεις?

ΔΕΝ ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ,ΔΙΟΡΘΩΣΕ ΤΟ ΤΩΡΑ.

Επισης δεν ξερω αν ο χαρακτηρισμος φανμποι ειναι προσβλητικος η οχι η πως τον εννοεις αλλα 

ΠΑΡΤΟΝ ΠΙΣΩ ΤΩΡΑ.

Κριτικη στις αποψεις μου και σε οτι γραφω να κανεις,ονοματα και μαγκιες κομμενα.

Εισαι αρκετα μεγαλος για διαλογο χωρις χαρακτηρισμους και προσβολες.

Οταν κανεις λαθος και το παραδεχεσαι δειχνεις ανωτερωτητα,το ξερεις,θυμασαι?

 

 

Τρεξε το combo του leaderboard να σε δω!

 

 

Έγινε επεξεργασία από Dimitris Pappas
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, liakjim said:

Ότι να 'ναι...

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Στη σπηλια σου τωρα...φανμποι,χα χαχα χα!

Και report ρε θηριο?

acfanboyCapture.PNG

Έγινε επεξεργασία από Dimitris Pappas
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, liakjim said:

Ξανά ότι να ναι

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Αφηνεις καλες εντυπωσεις βλεπω οπου πας!

Τωρα τα βλεπω....εις ανωτερα!

Θεαματικος!

Μας ειπες και φανμποι,τρομαρα σου!

πολυ γελιο!

Δεν ειναι οτι ναναι,ειναι για πολλα γελια!

Έγινε επεξεργασία από Dimitris Pappas
Link to comment
Share on other sites

Αφηνεις καλες εντυπωσεις βλεπω οπου πας!
Τωρα τα βλεπω....εις ανωτερα!
Αυτά παθαίνεις όταν τα βάζεις με φανμποιζ.
Είχα frame drops, εδώ βγήκε και σχετικό update που ευτυχώς το έλυσε και τα φαβνποιζ μου έλεγαν ότι έφταιγε η κάρτα γραφικών μου ή ότι η μητρική δεν ήταν σε pci express 3...
Πώς τόλμησα και ανέφερα με αναλυτικοτατο ποστ ότι δεν είναι όλα ρόδινα στο "καλύτερο" σιμ όλων των εποχών...
Εκεί που σταματά η λογική, ξεκινάνε τα φαβμποιζ
Ότι να ναι όμως...

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, liakjim said:

Αυτά παθαίνεις όταν τα βάζεις με φανμποιζ.
Είχα frame drops, εδώ βγήκε και σχετικό update που ευτυχώς το έλυσε και τα φαβνποιζ μου έλεγαν ότι έφταιγε η κάρτα γραφικών μου ή ότι η μητρική δεν ήταν σε pci express 3...
Πώς τόλμησα και ανέφερα με αναλυτικοτατο ποστ ότι δεν είναι όλα ρόδινα στο "καλύτερο" σιμ όλων των εποχών...
Εκεί που σταματά η λογική, ξεκινάνε τα φαβμποιζ
Ότι να ναι όμως...

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Εκανες report εκει?

Καλα τον εκανες!

Έγινε επεξεργασία από Dimitris Pappas
Link to comment
Share on other sites

Ο κολλητος του Neils,Remco Hitman,γουσταρει!

Ωραιοι τυποι,παθιασμενοι simracers,ευγενικοτατοι και προθυμοι να δωσουν τα φωτα τους χωρις υπεροψια και βλαχοχωριατιακη ξερολιαση,καταλαβατε...

Πως να μην τους πεις,μπραβο φερτε μας το νεο σιμ και παρτε τα λεφτα μας!

Οσοι δεν το εχετε παρτε το τωρα!

απο τις παλιες κοντρες τους με F-Vee!!!!!

Έγινε επεξεργασία από Dimitris Pappas
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα. ειχα να το πιασω πολυ καιρο το παιχνιδι και σημερα μου παρουσιαστηκανε ενα καρο προβληματα. Καταρχην εκανα update το παιχνιδι κανονικα αλλα, μου εχασε οτι custom season ειχα φτιαξει με το season tool , μου εχασε ολες τις ρυθμισεις της τιμονιερας, μου εμφανισε ξανα το τιμονι μεσα στο αυτοκινητο ενω το ειχα απενεργοποιημενο, μου εχει τις default ρυθμισεις στην μετακινηση της καμερας και οτι ρυθμισεις και να κανω στο ΑΑ ειναι σαν να μην λειτουργει. Τι εχει γινει; 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.