Jump to content



Facebook, ανανέωση για να εμφανιστούν τα μηνύματα;


Recommended Posts

Όπως το λέει ο τίτλος παιδιά,εδώ και 2 μέρες χωρίς να έχω αλλάξει στον υπολογιστή μου τίποτα.

Απλά μου στέλνουν μήνυμα δεν έρχεται ειδοποίηση δεν φαίνεται καν , πρέπει να κάνεις ανανέωση για να μπορέσεις να τα δείς.

Ξέρετε τι μπορεί να παίζει;

 

Έκανα delete cache και τα πάντα από αρχή του χρόνου, έκανα update ότι χρειαζόταν,δεν έχω extension,έβαλα disable cache ώστε να κάνει reload κάθε φορά, έκανα διαγραφή χρήστη και ξανά το ίδιο,δοκίμασα το ίδιο και στο mozilla πάλι τίποτα.

 

Τι μπορεί να παίζει μπορεί να βοηθήσει κάποιος;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, PetranEVO said:

Όπως το λέει ο τίτλος παιδιά,εδώ και 2 μέρες χωρίς να έχω αλλάξει στον υπολογιστή μου τίποτα.

Απλά μου στέλνουν μήνυμα δεν έρχεται ειδοποίηση δεν φαίνεται καν , πρέπει να κάνεις ανανέωση για να μπορέσεις να τα δείς.

Ξέρετε τι μπορεί να παίζει;

 

Έκανα delete cache και τα πάντα από αρχή του χρόνου, έκανα update ότι χρειαζόταν,δεν έχω extension,έβαλα disable cache ώστε να κάνει reload κάθε φορά, έκανα διαγραφή χρήστη και ξανά το ίδιο,δοκίμασα το ίδιο και στο mozilla πάλι τίποτα.

 

Τι μπορεί να παίζει μπορεί να βοηθήσει κάποιος;

Αυτο συμβαινει πολλες φορες και σε εμενα, και στρωνει μετα απο λιγο μονο του. Το προβλημα εντοπιζεται νομιζω στο ιδιο το προφιλ, και δε φταιει ουτε browser ουτε τιποτα. Φτιαχνεται μονο του μετα απο 2-3 μερες.

Link to comment
Share on other sites

Τοσο .. Σοβαρα πριν απο λιγο ενας φιλος μου ειπε οτι για να δει οτι απεστειλε μηνυματα, πρεπει να κανει refresh. Εμενα μου συνεβαινε αυτο που γινεται και σε σενα. Οτι να'ναι γενικως. Ελπιζω να μην εχεις κανα ιδιαιτερο θεμα εσυ, αν ολα ειναι κανονικα, αυτο θα φυγει απο μονο του καποια στιγμη

Link to comment
Share on other sites

Το messenger του κινητου, εκανα βουντου για να το ξεφορτωνομαι :p (clear cache + data καθε φορα και το "ξεχνουσε" το mobile app, και εγραφα μεσω του native chat).

 

Μια χαρα δουλευει το chat, εκτος απο τις φορες που το πιανει το τραλαλα του , και κανει βλακειες οπως τις παραπανω. 

Αυτο το messenger.com τι φαση ειναι; 

Link to comment
Share on other sites

On 3/12/2016 at 7:40 AM, tommybertsen said:

Τοσο .. Σοβαρα πριν απο λιγο ενας φιλος μου ειπε οτι για να δει οτι απεστειλε μηνυματα, πρεπει να κανει refresh. Εμενα μου συνεβαινε αυτο που γινεται και σε σενα. Οτι να'ναι γενικως. Ελπιζω να μην εχεις κανα ιδιαιτερο θεμα εσυ, αν ολα ειναι κανονικα, αυτο θα φυγει απο μονο του καποια στιγμη

ακριβώς το ίδιο ,τώρα έκανα upgrade εδώ και λίγες μέρες σε Windows 10,και έφυγε και σήμερα τσούπ ξανά ήρθε.

 

On 3/12/2016 at 8:30 AM, jpavly said:

Για μηνύματα δοκιμάστε το messenger.com, είναι σαφώς ανώτερο.

δεν το ήξερα,σε ευχαριστώ, το δοκιμάζω τώρα που μιλάμε να δώ.

 

On 3/12/2016 at 8:34 AM, tommybertsen said:

Το messenger του κινητου, εκανα βουντου για να το ξεφορτωνομαι :p (clear cache + data καθε φορα και το "ξεχνουσε" το mobile app, και εγραφα μεσω του native chat).

 

Μια χαρα δουλευει το chat, εκτος απο τις φορες που το πιανει το τραλαλα του , και κανει βλακειες οπως τις παραπανω. 

Αυτο το messenger.com τι φαση ειναι; 

 

10 hours ago, trendy said:

Είναι τα σύστημα μηνυμάτων του facebook, χωρίς το facebook.

Αί να δούμε τι θα λέει και αυτό...

σκατούλες ούτε το messenger.com λειτουργεί πρέπει να κάνω refresh!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mε m.facebook.com τα δείχνει αμέσως.

Στο messenger.com δεν τα δείχνει

Ούτε στο κανονικό , το facebook ,και ούτε πάλι με άλλα browser.

 

Είναι να το σπάσω τώρα ή όχι; Γκρινιάζει και η γυναίκα ότι δεν τα βλέπω :p 

Link to comment
Share on other sites

Εξήγησε της τι συμβαίνει. Ως απόδειξη στείλε το λινκ από τη συζήτηση αυτή (αν το λάβει :hehe: )

Δε μπορεί να κρατήσει πολύ ακόμα. Εμένα το έκανε πάντα για λίγες μέρες και εστρωνε από μόνο του :/

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, tommybertsen said:

πόδειξη στείλε το λινκ από τη συζήτηση αυτή (αν το λάβει :hehe: )

Δε μπορεί να κρατήσει πολύ ακόμα. Εμένα το έκανε πάντα για λίγες μέρες και εστρωνε από μόνο του :/

θα της τα πείς εσύ το καλοκαίρι αχαχα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.