Jump to content



Xiaomi Bluetooth Gamepad Dual Motor Vibration Game Controller @focalprice 2.74


Recommended Posts

Και windows βλεπω στο νετ .... για 3ε δεν εχεις κατι να χασεις 

 

@GriGaS

 

Το χτυπησα και εγω , το σαιτ τους ομως κολαει αρκετα . Στην τελευταια φορμα να πληρωσω μου εβγαλε gateway προβλημα αλλα το paypal μου εστειλε email κανονικα με την αποδειξη αγορας . Παιζει να μην πηραν την παραγγελεια ?

Link to comment
Share on other sites

πριν 27 λεπτά, το μέλος kpetros έγραψε:

Και windows βλεπω στο νετ .... για 3ε δεν εχεις κατι να χασεις 

 

@GriGaS

 

Το χτυπησα και εγω , το σαιτ τους ομως κολαει αρκετα . Στην τελευταια φορμα να πληρωσω μου εβγαλε gateway προβλημα αλλα το paypal μου εστειλε email κανονικα με την αποδειξη αγορας . Παιζει να μην πηραν την παραγγελεια ?

έκανα back και εμφάνισε την παραγγελία. Μου έβγαλε να δημιουργήσω και account με το  email του PayPal.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ..... email απο το site ομως δεν πηρες ΚΑΝΕΝΑ ετσι ? Μπηκα στο ιστορικο και μου εχει παρει την παραγγελεια 

Αντε μπας και παιξουμε κανα FF στο κινητο σαν ανθρωποι  , καμια χαζομαρα που το κουμπωνεις πανω στο κοντρολ+κινητο υπαρχει ?

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

δεν με αφήνει να πάρω προφανώς λόγο CC. όποιος έχει την καλοσύνη να μου το αγοράσει και του στέλνω τα χρήματα άμεσα. :)

 

ps.: το αυθεντικό είναι? όχι οτι έχει σημασία σε αυτά τα λεφτά αλλά κουβέντα να γίνεται :p

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, icy20 said:

Και εμενα μου εβγαλε bad gateway μια φορα, με back ομως μου εγραψε οτι δεν πηρε την παραγγελια. Την εβαλα 2η φορα και κομπλε τοτε...

Φτου μου χρεωσε διπλη την παραγγελια. Αντε τωρα να κανω dispute παλι... Καλα θα βρεθει ακρη πιστευω αλλα ειναι σπασιμο...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.