Jump to content



[Greek Gatherings 17?/6/2016] GT3 Class @ Silverstone Gp


Recommended Posts

@Lylankor, ξέχασα να σε μνημονεύσω , που ήρθες πίσω μου , εμφανώς πιο γρήγορος και ήσουν απίστευτα προσεχτικός. Στις στροφές έμπαινες σαφώς γρηγορότερα, σου έφευγα στις ευθείες.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σε όλους όσους τερματίσανε!!! :T:

Όσο για εμένα, ξέχασα (ηλικία) ότι υπήρχε το event χτες και έμεινα να παίζω VR46 σαν τον π@π@ρ@!!!

 

Next time θα βάλω υπενθύμιση στο κινητό. :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά ωραία ήταν. ☺ Είχε φάση τελικά το πιτ στοπ. Είχε ανοίξει διαφορά  ο Άκης 5 sec στον 9ο γύρο μπήκα πρώτος στα πίτς.  στον επόμενο μπήκε ο Άκης η διαφορά όταν βγήκε πάλι στα 5 sec!  Συγχαρητήρια στο podium . ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

@akis_z80 ηταν λογω γενεθλιων σημερα ρα...δεν θα επαναληφθει :ph34r:

Πολύχρονος φίλε!

πριν 2 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

Μπραβο στους πρωτους οκ :p αλλα ,τα πιο πολλα συγχαρητηρια πιστευω τα αξιζει ο @Aris Teidis

Σ' ευχαριστώ Ιάσονα, χάρη στο πολύ καλό set up του @Lylankor που μου έκατσε κουτί και στο ξύλο που έπαιζαν ο Jim με το Νάσο :amen:κατάφερα και βρέθηκα για το μεγαλύτερο μέρος του αγώνα στη τρίτη θέση - όχι όμως στον τελευταίο γύρο που είναι και ο ποιο σημαντικός :hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@liakjim Ρε μαφία γιατί δεν ανέφερες πουθενά οτι μετά το πρώτο μας ¨racing incident¨ σε άφησα να περάσεις κ μετά σου επιτέθηκα αλά BTCC?:kiss2:

 

Να τα λέμε αυτά για να μη βγάζει λάθος συμπεράσματα ο κόσμος.

 

@GoMaR αν δεν έκανα τις μαμουνιές μου το πόντιουμ άξιζε στον Άρη.Απλά επειδή ένιωθα την Kunosαδικία είπα να εξισορροπήσω αφεαυτού τα πράγματα.:hehe::amen:

Έγινε επεξεργασία από sosna
Link to comment
Share on other sites

@liakjim Ρε μαφία γιατί δεν ανέφερες πουθενά οτι μετά το πρώτο μας ¨racing incident¨ σε άφησα να περάσεις κ μετά σου επιτέθηκα αλά BTCC?:kiss2:

 

Να τα λέμε αυτά για να μη βγάζει λάθος συμπεράσματα ο κόσμος.

 

@GoMaR αν δεν έκανα τις μαμουνιές μου το πόντιουμ άξιζε στον Άρη.Απλά επειδή ένιωθα την Kunosαδικία είπα να εξισορροπήσω αφεαυτού τα πράγματα.:hehe::amen:

Γιατί αν δεν στο έλεγα δεν θα με άφηνες.

Γιατί όταν στο είπα, είπες ότι "μυξοεκλαιγα".

Γιατί όταν δεν μπορούσες να περάσεις, έλεγες κάτι για πλέξιμο .

Γιατί στην δεύτερη φορά που πέρασες σαν λ@λακας, άρχισαν οι παναγιες...

Ε νομίζω φτάνουν.

Πάντως χαίρομαι που αναγνώρισες το λάθος σου και ελπίζω την επόμενη πιο προσεκτικός.

Φυσικά από πλευράς μου, θα σε σέβομαι εντός πίστας, όπως πάντα.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, liakjim said:

 

 

Γιατί αν δεν στο έλεγα δεν θα με άφηνες.

 

Γιατί όταν στο είπα, είπες ότι "μυξοεκλαιγα".

 

Γιατί όταν δεν μπορούσες να περάσεις, έλεγες κάτι για πλέξιμο .

 

Γιατί στην δεύτερη φορά που πέρασες σαν λ@λακας, άρχισαν οι παναγιες...

 

Ε νομίζω φτάνουν.

 

Πάντως χαίρομαι που αναγνώρισες το λάθος σου και ελπίζω την επόμενη πιο προσεκτικός.

 

Φυσικά από πλευράς μου, θα σε σέβομαι εντός πίστας, όπως πάντα.

 

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πέραν της όποιας πλάκας το πιο ωφέλιμο θα ήταν να με αφήσεις χωρίς να βγεις εκτός,αφού έβλεπες οτι ήταν αναπόφευκτο να γίνει κάτι τέτοιο.Εγώ τουλάχιστον αυτό θα έκανα.Χωρίς να σημαίνει οτι παραδίδω τα όπλα,απλά δεν πιστεύω οτι έχει νόημα από ένα σημείο κ μετά να κρατάς πίσω σου ένα γρηγορότερο αυτοκίνητο.

 

Επιπροσθέτως ξέρεις πολύ καλά οτι δεν είμαι βρώμικος οδηγός.Χαζούλης κ προβληματικός ναι αλλά βρώμικος όχι.

 

Άλλωστε πέραν της όποιας γκρίνιας όλοι γνωρίζουμε οτι στη διάρκεια ενός αγώνα θα υπάρξουν υπερβολές.Εμείς απλώς προσπαθούμε να τις περιορίσουμε.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, sosna said:

Εγώ τουλάχιστον αυτό θα έκανα.

Ε ναι γιατι οι περισσοτεροι ειναι γρηγοτεροι απο σενα :hehe:

 

Περα απο την πλακα,γρηγοροτερος στον αγωνα θα εισαι αν μπορεις να τον περασεις τιμια.Αλλιως δεν εισαι :D

 

 

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 ώρες, το μέλος sosna έγραψε:

Ορθά σκέφτηκες οτι όφειλα να αφήσω αέρα αλλά επειδή ήθελα να έχουν θερμοκρασία τα λάστιχα έπρεπε να πηγαίνω με γρήγορο ρυθμό,ορθά πιστεύω περίμενα κ γω να με αφήσεις ελέω μπλε σημαίας

θα μπορούσες να κόψεις για 3 sec και μετά να πάς τάπα... 

Επίσης το "ορθά πιστεύω περίμενα κ γω να με αφήσεις ελέω μπλε σημαίας" δεν το κατάλαβα αφού είπαμε ότι στα χρονομετρημένα δεν υπαρχουν μπλέ σημαιες για όσους πηγαίνουν όσο πιο γρήγορα μπορούν, απλώς στον γύρο εξόδου από τα pits όποιος δεν προσέχει τους άλλους τσιμπάει ποινές για πλάκα κάτι που δεν αφορά την περίπτωσή μας φυσικά 

Τέλος πάντων και από εμένα θεωρείται λήξαν το περιστατικό... πάμε παρακάτω. ;)

 

Επίσης δεν έχουμε πει οτι δεν παρλάρουμε ασταμάτητα κατά τη διάρκεια του αγώνα ή αυτό αφορά μόνο τα cups? Αν όχι είναι λίγο σπάσιμο πάντως...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν ο καθένας σκεφτόταν έτσι, δεν θα είχαμε κάτι τέτοια : 

 

Δεν λέω ότι είμαι ο senna εννοείται αλλά πιστεύω ότι η μαγεία των αγώνων είναι ακριβώς αυτό. Η μάχη. Η μάχη προϋποθέτει τουλάχιστον δύο οδηγούς με διαφορετικό ρυθμό. Αλλιώς θα τρέχαμε μόνο με χρόνους και ο νικητής θα έβγαινε με το stracker.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, thazio said:

Επίσης δεν έχουμε πει οτι δεν παρλάρουμε ασταμάτητα κατά τη διάρκεια του αγώνα ή αυτό αφορά μόνο τα cups? Αν όχι είναι λίγο σπάσιμο πάντως...

 

 

Μόνο στα cups αυτά. Στα εβδομαδιαία gatherings τα πράγματα είναι χαλαρά..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.