Jump to content



4690k vs 6600k


Recommended Posts

Αυτό που συμβουλεύουμε κάποιον να μην κάνει κάτι για πολλούς λόγους... μας λέει δε γίνεται να μην το κάνει κι εμείς του δίνουμε εναλλακτικές και ρωτάμε για ποιο λόγο θέλει συγκεκριμένα να το κάνει και δεν μας απαντάει και τελικά προχωρά σ'αυτό που ήθελε από την αρχή, δε μπορώ να τα καταλάβω.. με ξεπερνά.. μου συμβαίνει πολλά χρόνια σε διάφορα forum αλλά ακόμα δεν το'χω χωνέψει... :o

Link to comment
Share on other sites

Εχει πει οτι θελει παλια παιχνιδια να παιζει ,και του ειπαμε και οτι μπορει με xp mode κανοντας ουσιαστικα ακριβως το ιδιο πραγμα οπως με καποιο αλλο Virtual Machine, αλλα ειπα να μην απαντησω αλλο πια.. Ουτε εγω το εχω χωνεψει...

Link to comment
Share on other sites

λολ βρε, όχι κι αχώνευτο.. αχώνευτο (για μένα) είναι που πάντα πολλοί άνθρωποι που ζητούν συμβουλή, κάνουν τελικά ό,τι ήθελαν εξαρχής.. 

Φίλε μου, αλήθεια, για το καλό σου κ μόνο στο είπα να μην βάλεις xp. Είναι πανάρχαιο και διάτρητο λειτουργικό, που μόνο προβλήματα θα σου φέρει. Δεν έχει νόημα να δώσεις λεφτά για σύστημα και να το χαντακώσεις με τόσο παλιό λειτουργικό.

Αν δεν είναι για συγκεκριμένη συσκευή κι είναι απλά για software, ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ να μην υποστηρίζεται από τα τελευταία λειτουργικά. Είτε τα 7, είτε τα 10, μπορούν να τρέξουν αυτό που θες. Είτε είναι παιχνίδι, είτε εφαρμογή. "Κόβεις" τον επεξεργαστή σου βάζοντάς του xp.. πέρα από το ότι δεν θα μπορείς να έχεις πολλά προγράμματα που δεν παίζουν πια σε xp, επειδή δεν υποστηρίζονται πλέον.. π.χ. ο chrome.. υπάρχουν λύσεις:

α) virtual machine

β) xp mode

γ )compatiiblity mode

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.