Jump to content



Καλό κουρείο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης?


geogeoland

Recommended Posts

Απλά και γρήγορα, ένα way off-topic θεμα: Έχει κανεις να μου προτείνει κάποιο κουρείο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης που να ειναι αξιόπιστο για πειραματισμούς, μοντέρνα κουρέματα κλπ?

Μέχρι τώρα κουρευόμουν με €7-8 καθώς έκανα ένα πολύ απλό κοντό κούρεμα και έκρινα πως δεν αξίζει να δώσω παραπάνω. Θέλω ωστόσο να δοκιμάσω να την αλλάξω λίγο τη δουλειά και σ' αυτούς που πηγαίνω δεν έχω καμια εμπιστοσύνη για πάνω από τα πολύ...απλά. Αν ειναι να σκάσω κάποια παραπάνω χρήματα, θα ήθελα να παω τουλάχιστον κάπου με καλή... προκατάληψη. :)

Link to comment
Share on other sites

Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια από φίλους για το κουρείο που βρίσκεται δίπλα στο brothers in law, Παύλου Μελά.

Από τιμές, θα πληρώσεις όσο πλήρωνες μέχρι και σήμερα ~7-8€.

Όσες φορές περνάω από έξω πάντως πηγαίνοντας για burgerάκι δίπλα, γίνεται χαμός.

 

Προσωπική γνώμη για το κουρείο δεν έχω διότι μένω ανατολικά οπότε και κουρεύομαι εκεί.

Μπορώ να σου προτείνω κουρείο στη Μπότσαρη πάλι εάν σε βολεύει.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος, ευχαριστώ για την απάντηση! :)

Το ξέρω αυτό που λες, θα το τσεκάρω. Έχω κι εγώ δει να γίνεται ενας κακός χαμός εκεί πέρα, αλλά δεν έχω μπει μέσα ποτέ.

Μπότσαρη και γενικώς εκτός κέντρου δε βολεύει, δε νομίζω πως αξίζει να κάνω ολόκληρη διαδρομή από τη στιγμή που μένω κέντρο απλά και μόνο για να κόψω μαλλιά...

Αν και κάποιος άλλος ωστόσο έχει για κέντρο καμια πρόταση, μη τη κρατάει για τον εαυτό του.

Link to comment
Share on other sites

On 6/28/2016 at 2:21 ΠΜ, το μέλος geogeoland έγραψε:

Απλά και γρήγορα, ένα way off-topic θεμα: Έχει κανεις να μου προτείνει κάποιο κουρείο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης που να ειναι αξιόπιστο για πειραματισμούς, μοντέρνα κουρέματα κλπ?

Way-off topics εδω: 

http://www.thelab.gr/forums/forum/88-the-jungle/

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Αν από τα 7-8 σκοπευεις να πας στα.. 18 να σου πω κομμωτήριο στο κέντρο. Δεν είναι όλοι καλοί στο συγκεκριμένο, αλλά είναι μία κοπέλα μέσα ή οποία είναι απίστευτη πραγματικά. Σταμάτησα να πηγαίνω γιατί θέλω μία ώρα ανεβα-κατεβα από καλαμαρια και το πάρκινγκ είναι δύσκολο σε ώρα αιχμής. Στην καλαμαρια επίσης έχω βρει μία πολύ καλή -ίσως όχι τόσο καλή- αλλά και αυτή ακριβή. (14€)

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.