Jump to content



[Greek Gatherings 15-7-2016]McLaren Honda MP4/4 @ Brands Hatch GP


GeoF1

Recommended Posts

Υπολείπομαι αρκετά από την κορυφή, ειδικά στο 2ο sector (ξέρω τι πρέπει να κάνω)

 

589b761ea90152cd7fe8add2b5483a18.png

 

αλλά ορίστε ένας γύρος και το setup του, σε συνθήκες server (μετονομάστε το setup σε fast*.ini ) :

fast.doc

 

 

 

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα wolves.

Θα μπω και γω το βραδακι για κανα γυρο αν και οι διαφορες ειναι χαοτικες με τους πρωτους...

Βεβαια ακομα δεν εχω τερματισει το boost :p

Μεχρι 8 το εχω παει!!!

Link to comment
Share on other sites

Καναμε τα γυρακια μας χθες.

Δεν μπορω να καταλαβω σοβαρα πως βγαινει το 1 07χχχ 1,08χχχ 1,09χχχ :p

Ωχ έγινε, 1:07?

Πάντως δες το σεταπ και το ριπλει που σήκωσα.

Το 1:09 είναι εύκολο.

Φυσικά πάντα με qualifying ελαστικά και boost 100% ( πατάμε το 0 στο πληκτρολόγιο ) .

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι λιακ ειχα ξεχασει για το σετ απ σου και ειδα μετα που το ανεφερε ο wolves.

Αλλα ειχε περασει η ωρα.

Τις πρωτες φορες ειχα 26-5 τις αεροτομες!! Μπουρδα!! Μετα τις πηγα τερμα.

Παντως γενικα ακροβατεις..Ειδικα στο τελευταιο σεκτορ...

Link to comment
Share on other sites

Geofako f1 κάνε το να ξεκινά ο αγώνας 23 μήπως και προλάβω να λάβω μέρος την Παρασκευή ,αν και σοβαρός ανασταλτικός παράγοντας είναι πως δεν μπορώ να ορίσω ακόμα τα κουμπιά του τούρμπο στο τιμόνι ότι και να κάνω ,δεν έχω κάνει ακόμα φορμάτ στον υπολογιστή  ούτε έχω περάσει τα 10 αρια μόνο αυτά μου έμειναν να δοκιμάσω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Geofako f1 κάνε το να ξεκινά ο αγώνας 23 μήπως και προλάβω να λάβω μέρος την Παρασκευή ,αν και σοβαρός ανασταλτικός παράγοντας είναι πως δεν μπορώ να ορίσω ακόμα τα κουμπιά του τούρμπο στο τιμόνι ότι και να κάνω ,δεν έχω κάνει ακόμα φορμάτ στον υπολογιστή  ούτε έχω περάσει τα 10 αρια μόνο αυτά μου έμειναν να δοκιμάσω.

Δεν χρειάζεται Παναγιώτη. Συνέχεια στο 100. Δεν προκαλεί damage ( ίσως το mod θέλει update ή δεν χάλαγε ο Honda? )

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

LOL αλλη μια γιατι δε το καταλαβαμε :p

 

@GeoF1 ειχα τρεχαματα αυτη την εβδομαδα.Χθες μπηκα λιγο μονο αλλα για να παιξω με την F40 :p

 

Oι γνωστές δικαιολογίες του Ιάσονα .

Αμα γουστάρει το αυτοκίνητο τρέχει αν όχι έχει τρεχάματα har har har.

Link to comment
Share on other sites

μπαα και το GT3 που δε μου αρεσαν ετρεξα.και στο wamta2 που ηταν φορμουλακια και open wheel παλι πηρα μερος. 
Αλλα επειδη εδινα interview αυτες τις μερες και ειχα δοκιμαστικα τεστ, το AC σαφως παει σε δευτερη μοιρα.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, GeoF1 said:

Οτι ωρα νομιζετε οτι ειναι καλυτερο.

 

O GoMaR, ο Ακης κ.α   το εχουν σνομπαρει το κομπο.

Κλαιω,:weep:

Πρόσφατα -προς έκπληξή μου- ανακάλυψα ότι η ζωή έχει και άλλες πτυχές πέραν του sim-racing!!! :p

Δε θα σε αφήσω παραπονεμένο όμως. Την Παρασκευή εκτός μεγάλου απροόπτου θα έρθω στο race άσχετα με το ότι δε μου αρέσουν οι φόρμουλες και άσχετα με το ότι θα κάνω practice πριν to race.

 

Ελπίζω όλοι να κάνουν το ίδιο, γιατί ένα online οργανωμένο race είναι πάντα μαγευτικό ασχέτως του αν έχεις κάνει προπόνηση ή όχι, αν παλευέις για την 1η ή 10η θέση. Δε νομίζω να έχει κανείς τέτοιες ανασφάλειες γιατί είναι για γέλια ;) To μόνο που πρέπει να μας νοιάζει είναι να είμαστε σωστοί με τα άτομα που μοιραζόμαστε την πίστα για να έχουμε δυνατό και καθαρό racing.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο και στους δυό σας που θα λάβετε μέρος με αυτοκίνητα που μισείτε ,εδώ που τα λέμε μερικοί από μας το κάναμε όλον τον καιρό.:p;)

Μην τον ακούτε και κατέβετε χωρίς προπόνηση ,με τις ταχύτητες που πάει αυτό το πράμα μόνο μαγευτική δεν θα ναι η συμμετοχή η δική σας και των τριγύρω σας.:hehe:

Καλοπροαίρετα εεε !:D

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη πολύ καλό το σετάπ σου προχθες πάλευα με ένα δικό μου που προσπάθησα να κάνω στο πόδι ,χθες όμως έβαλα το δικό σου και είδα διαφορά αν και ζαλισμένος και τέζα από τις ουσίες και τα πιτόγυρα ,εδώ που τα λέμε όλο στις μπαριέρες ήμουν στο qualify κατάφερα όμως να κάνω έναν γύρο κι αυτός ήταν καλός.

Aυτό που με χάλασε πάλι είναι αυτές οι οριακές ρυθμίσεις στο σετάπ από τη μια τέρμα αεροτομές από την άλλη τέρμα μαλακά τα αμορτισέρ άλλα δεν κοίταξα από τη ζάλη μου.

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος panosdimp έγραψε:

Δημήτρη πολύ καλό το σετάπ σου προχθες πάλευα με ένα δικό μου που προσπάθησα να κάνω στο πόδι ,χθες όμως έβαλα το δικό σου και είδα διαφορά αν και ζαλισμένος και τέζα από τις ουσίες και τα πιτόγυρα ,εδώ που τα λέμε όλο στις μπαριέρες ήμουν στο qualify κατάφερα όμως να κάνω έναν γύρο κι αυτός ήταν καλός.

Καλά, έτσι και βρεις και τη γρήγορη γραμμή του Νάσου και του Uhu στο πρώτο sector, πας για 00:59:χχχ χαλαρά :p 

Έγινε επεξεργασία από gchristod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος gchristod έγραψε:

Καλά, έτσι και βρεις και τη γρήγορη γραμμή του Νάσου και του Uhu στο πρώτο sector, πας για 00:59:χχχ χαλαρά :p 

Ναι και παρ΄ όλα αυτά τους έχει valid :yikes:

 

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.