Jump to content



[Greek Gatherings 15-7-2016]McLaren Honda MP4/4 @ Brands Hatch GP


GeoF1

Recommended Posts

Ωραία ήταν η όλη φάση, απλά θα το είχα ευχαριστηθεί αρκετά αν είχα έστω και μια προηγούμενη επαφή με το tatuus και ήξερα τι να περιμένω (να μην έκανα ακόμα και qual με meds :p). Δε με χάλασε πολύ γιατί δεν προλάβαινα να τον τελειώσω τον αγώνα δυστυχώς. Συγχαρητήρια σε όλους που μαζεύτηκαν (δεν έχω ιδέα τι έγινε στον αγώνα γιατί ούτε το session έχει περαστεί σωστά...), και κρίμα για το McLaren μου άρεσε πάρα πολύ. Λογικά έπαιζε κάτι με τον ήχο όταν μαζεύονταν πολλά μαζί. Όριο στα channels του ήχου ή κάτι περίεργο.

 

Από εκεί και πέρα, σε αγώνα που μπαίνουμε τόσο χύμα λίγος παραπάνω πανικός είναι αναμενόμενος... Συνεχίζουμε! Να μαντέψω οτι το επόμενο combo θα έχει ένα από τα καινούρια αυτοκίνητα στην καινούρια πίστα? ;) To A1 ring είναι από τις πίστες που είχα τρέξει περισσότερο σε F1 Playstation ένα φεγγάρι και μου άρεσε αρκετά.

Έγινε επεξεργασία από Lylankor
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς την κατάταξη?

Το ptracker δείχνει ότι να ναι.

ΥΣ. Αναρωτιέμαι αν βάζαμε audio channels = 128 αν γλιτώναμε το χθεσινό φιάσκο.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Βασικά σόρρυ από τον @Lylankor για την αψυχολόγητη τύπου Χάμι κίνησή μου.Εκεί δεν θυμάμαι να έχω πρόθεση να το κάνω αυτό,σόρρυ.

 

Στα υπόλοιπα τα θεωρώ ως hard racing κ δεν τα λαμβάνω υπόψιν.Το κοπάνημα φαίνεται να προήλθε από λάθος εκτίμησή σου που είναι ανθρώπινο αφενός,σταμάτησες κ περίμενες αφετέρου.

 

Η αλήθεια είναι οτι σου έδινα μόνο όσο τόσο από άποψη χώρου,οπότε το οτι δεν γίναμε εντελώς τροπέτο είναι θαύμα.:hehe:

Έγινε επεξεργασία από sosna
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, sosna said:

 

Βασικά σόρρυ από τον @Lylankor για την αψυχολόγητη τύπου Χάμι κίνησή μου.Εκεί δεν θυμάμαι να έχω πρόθεση να το κάνω αυτό,σόρρυ.

 

Στα υπόλοιπα τα θεωρώ ως hard racing κ δεν τα λαμβάνω υπόψιν.Το κοπάνημα φαίνεται να προήλθε από λάθος εκτίμησή σου που είναι ανθρώπινο αφενός,σταμάτησες κ περίμενες αφετέρου.

 

Η αλήθεια είναι οτι σου έδινα μόνο όσο τόσο από άποψη χώρου,οπότε το οτι δεν γίναμε εντελώς τροπέτο είναι θαύμα.:hehe:

Deleted from steam friends list.

ERASED.

TERMINATED.

Έγινε επεξεργασία από Stelios F.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, GoMaR said:

αλλοι παιζουν απο το καπο,αλλοι απο την αεροτομη :hehe:

 

ρε στόκε για τις ανάγκες του ριπλέι τοβαλα έτσι αφού άμα τοχα ινκαρ δεν θαβλεπες τπτ ελέω τριόθονου :hehe:

 

αν κ έχω βιντεάκι να ανεβάσω μου παίζαμε ρίφτ από την εξωτερική κάμερα κ μαμούσε :amen:

Link to comment
Share on other sites

Θοδωρης , Ακης , Geof.

αυτους ξερω.

9ος εγω.8ος εσυ ; Δε θυμαμαι :p

 

1 minute ago, sosna said:

ρε στόκε για τις ανάγκες του ριπλέι τοβαλα έτσι αφού άμα τοχα ινκαρ δεν θαβλεπες τπτ ελέω τριόθονου :hehe:

 

αν κ έχω βιντεάκι να ανεβάσω μου παίζαμε ρίφτ από την εξωτερική κάμερα κ μαμούσε :amen:

Πρεπει να εισαι στοκος για να μη καταλαβεις οτι κανω πλακα :p

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, GoMaR said:

Θοδωρης , Ακης , Geof.

αυτους ξερω.

9ος εγω.8ος εσυ ; Δε θυμαμαι :p

 

Πρεπει να εισαι στοκος για να μη καταλαβεις οτι κανω πλακα :p

 

πλάκα μου κάνεις...είναι ξεκάθαρο οτι βρήκες ευκαιρία για να πετάξεις την μπηχτή σου.

 

Όπως τόσες άλλες φορές.

 

Κρίμα γιατί περίμενα περισσότερα....κρίμα.

 

Το σταματάω εδώ γιατί δεν αξίζει πια.

 

Αυτό ήταν θέλω να χωρίσουμε.

 

Κράτα τα όλα θέλω μόνο την ελευθερία μου.Σου έδωσα τα καλύτερα,τους χυμούς μου.Κ τι έγινε....έκανες αυτά που έκανες.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος sosna έγραψε:

 

Βασικά σόρρυ από τον @Lylankor για την αψυχολόγητη τύπου Χάμι κίνησή μου.Εκεί δεν θυμάμαι να έχω πρόθεση να το κάνω αυτό,σόρρυ.

 

Στα υπόλοιπα τα θεωρώ ως hard racing κ δεν τα λαμβάνω υπόψιν.Το κοπάνημα φαίνεται να προήλθε από λάθος εκτίμησή σου που είναι ανθρώπινο αφενός,σταμάτησες κ περίμενες αφετέρου.

 

Η αλήθεια είναι οτι σου έδινα μόνο όσο τόσο από άποψη χώρου,οπότε το οτι δεν γίναμε εντελώς τροπέτο είναι θαύμα.:hehe:

Πολύ ωραίες μάχες, μπράβο κ στους 2.

Link to comment
Share on other sites

Kατάταξη* (με βάση το replay):

01. Theodore
02.  Akis
03.  GeoF1
04.  Nasos Ch.
05.  Faust
06.  SotirisM
07.  uhu
08.  Stavros Polomanos
09.  Jason Gomarakis
10. Dimitris Liakouris

11. Spyder [DNF] [Retired]

12. Panagiotis Vitas [DNF] [Retired]

13. L.Axarlis [DNF] [Retired]

14. Lylankor [DNF] [Retired]

15. sC_w0lveS [DNF] [Retired]

*Οι ενστάσεις παρακαλώ στην διοργανώτρια  αρχή :p

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Παντως οντως αυτο το ξαφνικο και αγνωστο ηταν ολα τα λεφτα..

 

Μακαρι να μπορουσε να ξαναγινει καπως..

Α και ενα καπ με αυτες τις φορμουλες δεν θα ηταν κακο.

Team mates-skins κλπ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@sosna καρμπόν:

 

χαχαχα, δε με ενόχλησε καθόλου αυτή η επαφή (ίσως γιατί δεν είχε καμία επίπτωση), την είχα ξεχάσει τελείως :hehe:. Η μλκια με την άλλη είναι οτι θα μπορούσε να είναι μάχη για την 1η ή 2η θέση αλλά δεν είχα ιδέα τι έπαιζε με λάστιχα και τι διαφορές υπήρχαν σε εκέινο το σημείο.

Έγινε επεξεργασία από Lylankor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, rapid_fast said:

Με μαλακά έβγαινε ο αγώνας πάντως. .

Έβγαινε αλλά οι χρόνοι πέφταν πολύ μετά το μισό από οτι είδα και το αυτοκίνητο γίνεται και πιο επιρρεπής σε λάθη, ενώ τα med φαίνεται να έβγαζαν το ίδιο όλο τον αγώνα.

Έγινε επεξεργασία από Lylankor
Link to comment
Share on other sites

On 7/16/2016 at 3:48 PM, liakjim said:

Θα γράψει κάποιος την κατάταξη? Ποιος κέρδισε?

εδω εισαι.Βρηκα τα logs.

 

http://simresults.net/160719-J6L

 

με εκπλησει για την σταθεροτητα του για αλλη μια φορα ο @wolves

 

0b9d46c5eeb307caad96870df33a2837.png

τα race positions δειτε :hehe:

 

be5dd53ae079aa50a0ca15037c77ba94.png

 

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.