Jump to content



[Greek Gatherings 5-8-16] TOYOTA Supra MKIV Time Attack @ MONZA


fatalara

Recommended Posts

πριν 43 λεπτά, το μέλος Xristos asim έγραψε:

Χαχα..2:07

Sent from my iPhone using Tapatalk

Χαλια

Sent from my iPhone using Tapatalk

Σε σύγκριση με το 2:12 καλύτερα... να δω όμως πως θα πιάσουμε το 2:02 τουλάχιστον...

Μία ώρα πριν, το μέλος GeoF1 έγραψε:

2:11 :p

Άστα αυτά, 2:02.302 βλέπω εγώ...;)

Θα είσαι εδώ την άλλη εβδομάδα, να κανονίσουμε testride?

Έγινε επεξεργασία από Aris Teidis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είχα κλειστό το essential app γιατί έβαλα ένα HUD app στο tablet και έβλεπα από εκεί τις ταχύτητες και τις στροφές...

Το tablet έμεινε από μπαταρία και έσβησε στο 2ο γύρο (παρόλο που ήταν σε usb). Παλευα λοιπόν απο τη μια να οδηγώ και ταυτόχρονα να ανοίξω το essential app του assetto... Όταν τελικά τα κατάφερα, to essential app εμφανίστηκε στην άκρη της αριστερής οθόνης (γ@μω τα triples μου) και μάλιστα καρφιτσωμένο!!! Σε μια ακόμα προσπάθεια να το ξεκαρφιτσώσω και να το μετακινήσω στο κέντρο της οθόνης, βλέπω την ευθεία να τελειώνει και πλακώνομαι στα φρένα + τρελό κατέβασμα ταχύτητας! Και κάπου εκεί άρχισα να βλέπω μαύρους καπνούς στον καθρέφτη... Καλό αγώνα οι υπόλοιποι! 

Link to comment
Share on other sites

Εκανα το update  των windows σημερα,και ειχα παρα πολλα προβλήματα.

Εκτος οτι μου κρασαραν πολλα προγραμμα,και προσπαθουσα να τα κανω να λειτουργήσουν.

Ειχα θέμα αρχικα με τα πεταλια,και αργοτερα στον αγώνα δεν ειχα καθολου FFB.

Οποτε,οδηγησα μερικους γύρους χωρις να μπορω να "πιασω" την υπερστροφη,κατι που κανει το συγκεκριμένο αμαξι απάλυετο.

Κρατήθηκα μερικούς γύρους,αλλα όταν προσπάθησα να κηνηγήσω τον geof1,εφυγα στην parabolica,και καπου εκει το παράτησα. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω απο τα πρωτα μετρα ειχα κατεστραμενο αυτοκινητο. Ο Αρης δεν με ηθελε διπλα του :p

Μετα οκ απλα για την εμπειρια και επιτελους θα εκανα το 1ο μου πιτ στοπ.

Το οποιο ηταν καταστροφη.

Δεν αλλαξα λαστιχα και πηγα την μπαρα στους 11l νομιζοντας οτι ειναι laps. Αλλα ηταν λιτρα :p

 

Έγινε επεξεργασία από acct
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.