Jump to content



Banner παρουσιάσεων-review


TopCLR

Recommended Posts

Καλησπέρα.

Ο χώρος όπου δείχνει τις παρουσιάσεις και review (κάτω από το banner με τις διαφημίσεις) στην κεντρική σελίδα.

Κάντε τα επιμέρους κομμάτια του (που σε οδηγούν στις αντίστοιχες παρουσιάσεις) να έχουν το ίδιο ύψος. Όλη την ζημιά την κάνει το " iKlips USB/Lightning Flash Drive Video Review... ".

Με την εναλλαγή των 2 "σειρών" των παρουσιάσεων το κείμενο από κάτω (οι ειδήσεις) ανεβοκατεβαίνει! Είναι ενοχλητικό να διαβάζεις το κείμενο των ειδήσεων και να σου φεύγει η σειρά μια πάνω και μια κάτω!

Ευχαριστώ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι είναι θέμα εικόνων και όχι τίτλου. Κανένα δεν είναι στο ίδιο ύψος με τα άλλα με εξαίρεση τα 3 τελευταία στη δεύτερη καρτέλα.

@DJD Βάλτε ένα rule στις εικόνες των banner 

blh blah blah {
	height: 100%;
    max-height: 180px;
    width: 100%;
}

Νομίζω αρκεί. Ή βάζετε το ίδιο μέγεθος εικόνες σε όλα :p

 

Spoiler

5227e4769e904e10889d8818f6ddad48.png

 

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

Η αναφορά μου στο "iKlips USB/Lightning Flash Drive Video Review..." είναι για να υποδείξω ποιο κομμάτι κάνει το ανεβοκατέβασμα, όχι οτι ευθύνεται ο τίτλος του.

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος TopCLR έγραψε:

Η αναφορά μου στο "iKlips USB/Lightning Flash Drive Video Review..." είναι για να υποδείξω ποιο κομμάτι κάνει το ανεβοκατέβασμα, όχι οτι ευθύνεται ο τίτλος του.

Τώρα κατάλαβα τι εννοείς. Και πάλι, το ίδιο πράγμα ευθύνεται που γίνεται αυτό που λες.

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Μπορει να δει καποιος μιας και εκανα εντιτ απο το κινητο;

Μια χαρά είναι τώρα. Απλά αλλάξτε σε όλα τις φωτογραφίες να έχουν το ίδιο ύψος ή απλά προσθέτετε ένα "rule" στο CSS και ξεγνοιάζεται ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.