Jump to content



Classic Livery Cup II - The Endurance CUP


thazio

Recommended Posts

8 hours ago, panosdimp said:

Ρε Ιασονα το χω πει τοσες φορές πως χρησιμοποιείται η έκφραση μόνο για περιγραφικούς σκοπούς δεν υπάρχει θέμα διχασμού στη μέση. 

Τι να κάτσω να λέω ο Μητσος ο Πανος ο Κωστης κλπ ?

Άλλωστε πάντα ήθελα να μπορούμε να τρέχουμε μαζί ακόμα και όταν χώρισαν για διάφορους λόγους οι δρόμοι μας, στο δε πρωτάθλημα ήθελα να τρέξω και το δήλωσα, άντε να το πω άλλη μια φορά δεν δύναμαι λόγω καθημερινής τι να κάνω, νομίζω ήμουν σαφής. 

Μη τσιμπας ρει..Χαχα..

Το ξερω οτι δεν υπαρχει διχασμος.Απλα καλο ειναι να τονιζουμε καθε φορα την ουσια :D

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οκ,το πισι μου ειναι ολο θεματα,πηγα να μπω σημερα,και μολις ακουμπησα τα πεταλια εκανε στατικο και επανεκκίνηση ο υπολογιστης,χανοντας για καποιο λογο το account στο steam και ολα τα settings στο content manager. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος PolomanGR έγραψε:

Οκ,το πισι μου ειναι ολο θεματα,πηγα να μπω σημερα,και μολις ακουμπησα τα πεταλια εκανε στατικο και επανεκκίνηση ο υπολογιστης,χανοντας για καποιο λογο το account στο steam και ολα τα settings στο content manager. 

Δεν σου μπαίνει και πολύ ευχάριστα το νέο έτος, βλέπω...

Εύχομαι να είναι η τελευταία σου αναποδιά για όλο το 2017:)!!!

 

Καλή Πρωτοχρονιά σε όλη την παρέα - με υγεία!!!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, PolomanGR said:

Οκ,το πισι μου ειναι ολο θεματα,πηγα να μπω σημερα,και μολις ακουμπησα τα πεταλια εκανε στατικο και επανεκκίνηση ο υπολογιστης,χανοντας για καποιο λογο το account στο steam και ολα τα settings στο content manager. 

Εξορκισμό δοκίμασες;

 

Καλό υπόλοιπο γιορτών και από μένα με υγεία!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ας περιοριστουν οι αναποδιες ΜΟΝΟ σε θεματα κομπιουτεριου και μονο εκει!!!
Καλη πρωτοχρονια και καλυτερη χρονια σε ολους!
Το 17 ολοι...γρηγοροτεροι!!!!

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

58d025122ed56_resultsrace4BARCELONAstandings.thumb.jpg.92120942a48abdebf3261d4152b8dbbe.jpg

 

Συγχαρητήρια σε όλους!

Εγώ αν και το έφαγα το ξυλίκι μου πέρασα υπέροχα!   :hehe:

Το σημαντικό για εμένα είναι πως έκλεισε αρκετά η ψαλίδα και όλοι είχαν κάποιον να "παίξουν"

 

Μπράβο σε Άκη και Castrol team!!!

Το δωράκι σας θα είναι λίγο αρτ οπότε μάλλον το Πάσχα θα το σχεδιάσω.

 

Stay tuned:

CLC III - The Total Driver

έρχεται σύντομα...

;) 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το cup ηταν υπεροχο το ευχαριστηθηκα παρα πολυ ωραιοι καθαροι αγωνες με μαχες και πανω απο ολα αυτο που μετραει περισσοτερο πολυ διασκεδαση.....τελικα ρ jim σε εφτασα :p .......Αααχχχ και να μην ειχα το προβλημα με το pc στον πρωτο αγωνα :( .... οπως και να χει το ευχαριστηθηκα το cup και αυτο εχει σημασια για μενα....εννοειτε οτι ειμαι μεσα και για το επομενο :)...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ε καλά, μη μετρήσω ατυχίες χαχαχα
Από χτύπημα στο bus stop στην σπα, στο χτύπημα στο σιλβερστοουν από αναστροφή οδηγού στον διακτινισμο του λιλανκορ στο μουτζελο....

Εμ πως βγήκε πρώτος ο Άκης [emoji39]

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.