Jump to content



Επιλογή νέας ημέρας του Gathering απο το νέο έτος!


GoMaR

Recommended Posts

Ο προσωπικός μου ενδοιασμός είναι κυρίως για την ώρα θα διεξάγονται οι αγώνες. Έχω ξανα-αναφερθεί σε αυτό. Καθημερινές, την ώρα που διεξάγουμε τους αγώνες, αν την παλεύω θα συμμετέχω(εξαίρεση το CUP). Ιδανικό για μένα θα 'ταν Κυριακή, αλλά νωρίτερα, περί τις 20:00. Καταλαβαίνω τους εκδρομείς, αλλά κι εγώ επειδή δεν κάθομαι στ' αυγά μου το ΣΚ, συνήθως κουτουλάω 22.00+

Και έχω μια πρόταση για την διεξαγωγή. Να υπάρχουν σε κάθε combo 2 επιλογές αυτοκινήτων το λιγότερο πάντα. Αν προκύψει διαφορά δυναμικότητας μεταξύ τους (όπως με τα SUV, αλλά όχι εσκεμμένη), οι νικητήρια τριάδα εώς πεντάδα (οι πιο γρήγοροι και ανάλογα το πλήθος των συμμετοχών) του προηγούμενου combo να το παίρνουν(χωρίς μπλέξιμο με ballast που θα κακοφορμίζουν και το αυτοκίνητο/εμπειρία). Από τη στιγμή που είναι αρκετά γρηγορότεροι, μπορούν να καλύψουν το κενό αυτό και να έχει περισσότερο ενδιαφέρον ο αγώνας μεταξύ τους, ώστε να μην έχουμε τους κλασσικούς 2-3-4 μπροστά να μάχονται και δεύτερο group πίσω. Αν το καταφέρουν και πάλι, μπράβο τους! Αλλιώς αν δεν έχουν διαφορά, οι 3-5 πρώτοι του προηγούμενου αγώνα να παίρνουν +5 θέσεις στο Q για τον αγώνα.

Ξέρω φαίνεται σαν τιμωρία, αλλά πιστεύω θα φέρει το grid πολύ πιο κοντά, στους πρώτους γύρους έστω, για περισσότερες μάχες. Νομίζω πως και οι τακτικοί κάτοικοι των πρώτων θέσεων, βαριούνται να τρέχουν μονάχοι τους :p 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, sosna said:

3 κ ο κούκος όπως προείπε η ντίβα :kiss2:;)

 

σε άλλα νέα για πες τι ποσοστά σε δίνουν μήπως βγάλουμε κ μεις τίποτε :o

Πριμαντόνα και ντίβα είναι δύο όροι που προέρχονται από τον κόσμο της όπερας και περιγράφουν τη διάσημη τραγουδίστρια. Αμφότεροι προέρχονται από τα ιταλικά και χρησιμοποιούνται αμετάφραστοι - στην κυριολεξία prima donna είναι η πρώτη κυρία και diva σημαίνει θεά.

Με αλλο παρατσουκλι εφυγες απο διπλα.

Τι ποσοστα?Παλι εκτος θεματος?

Link to comment
Share on other sites

Όλα κομπλέ Δημήτρη :)

 

Θενξ για τις ενδιαφέρουσες πληροφορίες.

 

Σου δίνω το ελεύθερο να συνεχίσεις.

 

Για την ιστορία δεν έφυγα ακριβώς,απλά σταμάτησα να ασχολούμαι αφής το μόνο που γινόταν ήταν να μειώνεις όποιον δεν έβρισκε το rF2 θεικό βρίζοντας γενικώς.Αφού με πήρε κ μένα η μπάλα λοιπόν όταν πήγα να σταματήσω το άδικο βρίσιμο την έκανα με ελαφρά.Είναι γραμμένα άλλωστε όσοι θέλουν μπορούν να μπουν να τα δουν.

 

Πλάκα πλάκα να δω τώρα ποιόν θα έχεις να βρίζεις γιατί εδώ αν το συνεχίσεις θα σε καμπανιάσουν μι θίνκς.

 

http://www.pcgamingforum.net/forum/index.php?/topic/111-serverrfactor2/&page=6#comment-4962

 

http://www.pcgamingforum.net/forum/index.php?/topic/209-pcgamingforum-το-καφενείο-των-simracers-γενική-συζήτηση-aγώνες/&page=2#comment-5073

 

έντιτ:σημειωτέον όλα αυτά για ένα παιχνίδι,πίξελς μπροστά σε μια οθόνη.Φαίνεται το rF2 ξυπνά τα πάθη.

Έγινε επεξεργασία από sosna
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

παιδια το θεμα μας ειναι η ΕΠΙΛΟΓΗ ημερας. και οχι να το κανουμε και εδω καφενειο.
Παρακαλω σεβαστειτε το γιατι δε θελω να αρχισω να σβηνω μηνυματα.
Σας ευχαριστω.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω τώρα που βγάλατε την Πέμπτη, τουλάχιστον να μπαίνετε όλοι όσοι ψηφίσετε και να μην μεταφερθεί η ημέρα άδικα και να είστε πάλι οι γνωστοί 5-6.
Εγώ θα ανανεώσω στο RD ή θα μ@λακιζομαι στους σερβερς street fight τα ΠΣΚ. Το steam μου το ξέρετε. Ρίχτε κάνα "τί κάνεις"...



Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Και εγω αυτο πιστευω Δημητρη.Να μαζευτει παραπανω λαος.Για αυτο γινεται κιολας το poll..Να βολεψει τους περισσοτερους.Αν οι περισσοτεροι ομως δε μπαινουν και ψηφιζουν γιατι ετσι και συνεχιστει να ειμαστε 5-6 ατομα δεν εχει νοημα να εχουμε και το community ζωντανο και ουτε να ταλαιπωριομαστε αδικα.
Να σε ρωτησω.Την Δευτερα δε ξυπνας πρωι οπως και την Παρασκευη; Πως σε επηρεαζει ;
 

 

Link to comment
Share on other sites

Πλέον είμαι μακριά από το gaming pc τις καθημερινές (λόγω δουλειάς και απόστασης μένω Αθήνα τις καθημερινές και στο σπίτι πάω ΠΣΚ ή ΣΚ ).

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Stelios F. said:

Τι έγινε ρε παιδιά, χάνω τα καλύτερα? :D

 

 

OMG σε αυτά τα links @sosna :)

Eίδα ένα SS, κάποιος έκανε 370laps practice για ένα απλό Race, όσα κάνω εγώ και ο @akis_z80 συνδυασμένα και για τα 6 league races μαζί :p

Good stuff...

 

Έγινε επεξεργασία από Stelios F.
Link to comment
Share on other sites

OMG σε αυτά τα links@sosna [emoji4]
Eίδα ένα SS, κάποιος έκανε 370laps practice για ένα απλό Race, όσα κάνω εγώ και ο@akis_z80 συνδυασμένα και για τα 6 league races μαζί [emoji14]
Good stuff...
 


Για αυτό τρέχεις assetto. Δεν εμβαθύνεις...χαχαχα

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να είχαμε κάνει τόσα λαπς για τους 6 αγώνες αλλά δεν υφάρχει χρόνος. Εγώ δεν τους κατηγορώ.. τους ζηλεύω!!!

Για την επιλογή ημέρας, με βολεύει η Πέμπτη παρόλο που Παρασκευή ξυπνάω στις 07:00.

Sent from my MotoG3 using Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, sosna said:

Με το που έφυγα έκλεισε το μαγαζί?Πως γκένεν τουτ? :amen:

Στεναχωρηθήκα και προσωπικά σκέφτομαι να κατεβάσω το forum και να δωρίσω τα μπιχλιμπίδια μου με το που έφυγες...

Bέβαια δεν περίμενα από εσένα να κάνεις σκέψεις για το δίπλα forum...είναι κάτι που με βρίσκει έκπληκτο, εκτός και αν ηδονίζεσαι που βλέπεις κάτι μη θετικό...αυτό είναι άλλο θέμα και δεν το σχολιάζω.

Ζητώ συγνώμη για το off topic, αλλά δεν μπορώ να βλέπω συνοδηγούς να στεναχωριούνται, με πιάνει κατάθλιψη μετά.

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
Link to comment
Share on other sites

Στεναχωρηθήκα και προσωπικά σκέφτομαι να κατεβάσω το forum και να δωρίσω τα μπιχλιμπίδια μου με το που έφυγες...
Bέβαια δεν περίμενα από εσένα να κάνεις σκέψεις για το δίπλα forum...είναι κάτι που με βρίσκει έκπληκτο, εκτός και αν ηδονίζεσαι που βλέπεις κάτι μη θετικό...αυτό είναι άλλο θέμα και δεν το σχολιάζω.
Ζητώ συγνώμη για το off topic, αλλά δεν μπορώ να βλέπω συνοδηγούς να στεναχωριούνται, με πιάνει κατάθλιψη μετά.


Με μεγάλη χαρά θα δεχτώ ως δώρο το τιμόνι σου !!!

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mad_dog said:

Στεναχωρηθήκα και προσωπικά σκέφτομαι να κατεβάσω το forum και να δωρίσω τα μπιχλιμπίδια μου με το που έφυγες...

Bέβαια δεν περίμενα από εσένα να κάνεις σκέψεις για το δίπλα forum...είναι κάτι που με βρίσκει έκπληκτο, εκτός και αν ηδονίζεσαι που βλέπεις κάτι μη θετικό...αυτό είναι άλλο θέμα και δεν το σχολιάζω.

Ζητώ συγνώμη για το off topic, αλλά δεν μπορώ να βλέπω συνοδηγούς να στεναχωριούνται, με πιάνει κατάθλιψη μετά.

Πιλότεε σαφώς κ δεν είναι ωραίο ούτε μου αρέσει αυτό που έγινε στο φόρουμ,δεν χρειάζεται να το γράψω πιστεύω.

 

Καλύτερη δουλειά δεν έχω να κάνω από το να ευχαριστιέμαι με το ''να πεθάνει η κατσίκα του γείτονα''?

 

Απλά δεν μου άρεσαν όσα έγραψε κ είπε ο Δημήτρης,για αυτό κ αραίωσα.

 

Για τα όσα έγιναν κ διάβασα με τον Παναγιώτη δεν έχω ιδέα τι παίχτηκε,εύχομαι όμως να τα ξαναβρείτε κ να συνεχίσετε το κυνηγητό ωσάν τη γάτα -σκύλο- με τον ποντικό.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος sosna έγραψε:

Πιλότεε σαφώς κ δεν είναι ωραίο ούτε μου αρέσει αυτό που έγινε στο φόρουμ,δεν χρειάζεται να το γράψω πιστεύω.

 

Καλύτερη δουλειά δεν έχω να κάνω από το να ευχαριστιέμαι με το ''να πεθάνει η κατσίκα του γείτονα''?

 

Απλά δεν μου άρεσαν όσα έγραψε κ είπε ο Δημήτρης,για αυτό κ αραίωσα.

 

Για τα όσα έγιναν κ διάβασα με τον Παναγιώτη δεν έχω ιδέα τι παίχτηκε,εύχομαι όμως να τα ξαναβρείτε κ να συνεχίσετε το κυνηγητό ωσάν τη γάτα -σκύλο- με τον ποντικό.

Ααα, έχουμε χάσει επεισόδια εμείς...

tumblr_ljh0puClWT1qfkt17.gif

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.