Jump to content



Καφε το κορσα Meeting V2


GoMaR

Recommended Posts

@liakjim στείλε και σε μας τους κουλούς κανα σεταπακι, γιατί φεύγω ταξίδι Δευτέρα και γυρνάω κυριολεκτικά στο παραπέντε του αγώνα την Πεμπτη[emoji3][emoji3][emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος troffeo έγραψε:

@liakjim στείλε και σε μας τους κουλούς κανα σεταπακι, γιατί φεύγω ταξίδι Δευτέρα και γυρνάω κυριολεκτικά στο παραπέντε του αγώνα την Πεμπτηemoji3.pngemoji3.pngemoji3.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ναι ναι και σε μας:p:hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Δεν ξέρω αν έπρεπε να ανοίξω καινούργιο thread αλλά θα το γράψω εδώ... Από σημερα το βράδυ μέχρι Κυριακή μεσημέρι θα είμαι Θεσσαλονική και σκέφτηνα πως αν θέλετε οι βόρειοι θα μπορούσαμε να κανονίσουμε μία συνάντηση να γνωρίσω και εγώ κανέναν από κοντά είτε για καφέ είτε για κάρτ κτλ... Αν συμφωνείτε λοιπόν και υπάρχει διάθεση κανονίζουμε...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/3/2017 at 1:17 ΜΜ, το μέλος tasosmich έγραψε:

Δεν ξέρω αν έπρεπε να ανοίξω καινούργιο thread αλλά θα το γράψω εδώ... Από σημερα το βράδυ μέχρι Κυριακή μεσημέρι θα είμαι Θεσσαλονική και σκέφτηνα πως αν θέλετε οι βόρειοι θα μπορούσαμε να κανονίσουμε μία συνάντηση να γνωρίσω και εγώ κανέναν από κοντά είτε για καφέ είτε για κάρτ κτλ... Αν συμφωνείτε λοιπόν και υπάρχει διάθεση κανονίζουμε...

Τι λετε εσεις; @sosna @Georgiadis Giorgos @ferrarimanos Πρωινο Σαββατου για λιγο καρτ; :D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, angeln1ck said:

Τι λετε εσεις; @sosna @Georgiadis Giorgos @ferrarimanos Πρωινο Σαββατου για λιγο καρτ; :D 

Καταρχάς! Εμείς δεν έχουμε καμία σχέση με τους αθηναίους.. οπότε κάνε thread για τους πάνω :p 

Link to comment
Share on other sites

πριν 19 ώρες, το μέλος angeln1ck έγραψε:

Τι λετε εσεις; @sosna @Georgiadis Giorgos @ferrarimanos Πρωινο Σαββατου για λιγο καρτ; :D 

χαχαχαχα εμεις πιγαμαι την τεταρτη :p αλλα αμα ξαναπαται ενοιτε το ψυνουμεε! Και αμα θελεται παμε στον προπονιτη μου στο GoKart enter. Αλλα νικο πες μου πιο νορις γτ θα κανω και προπονιση με το αγονιστικο! Για να ξερω για τα λευταα! Και ενοιτε πεσ και τον Αγγελο!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδες. 10 - 12 Ιουνίου θα ειμαι Αθήνα για δουλειά. (θα χασω το τελευταιο αγωνα του tango ? )

Νομιζω οτι εκτος απο κυριακη πρωι,θα μπορεσω να βολεψω ενα καφεδακι να γνωρισω απο κοντα μερικους απο εσας. @

Εχουμε καιρο ακομα,θα το δουμε και οταν πλησιάζουν οι μερες.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος PolomanGR έγραψε:

Παιδες. 10 - 12 Ιουνίου θα ειμαι Αθήνα για δουλειά. (θα χασω το τελευταιο αγωνα του tango ? )

Νομιζω οτι εκτος απο κυριακη πρωι,θα μπορεσω να βολεψω ενα καφεδακι να γνωρισω απο κοντα μερικους απο εσας. @

Εχουμε καιρο ακομα,θα το δουμε και οταν πλησιάζουν οι μερες.

Οπωσδήποτε θα βρεθούμε!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Δευτέρα πρωί-πρωί λέω να εναποθέσω λίγο λαστιχάκι στις Σέρρες. Όποιος ενδιαφέρεται έστω και για απλή βόλτα και καφέ afterwards μου λέει.

half-assed tagging ftw @Oxide Burnedbrain @sosna @Billys @rapid_fast

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Δευτέρα πρωί-πρωί λέω να εναποθέσω λίγο λαστιχάκι στις Σέρρες. Όποιος ενδιαφέρεται έστω και για απλή βόλτα και καφέ afterwards μου λέει.
half-assed tagging ftw @Oxide Burnedbrain @sosna @Billys @rapid_fast


Γ@μω τη δουλειά μου μέσα. S2k με Ακη σε πιστα! Ποοοοοο

Στάλθηκε από το MotoE2(4G-LTE) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος akis_z80 έγραψε:

Δευτέρα πρωί-πρωί λέω να εναποθέσω λίγο λαστιχάκι στις Σέρρες. Όποιος ενδιαφέρεται έστω και για απλή βόλτα και καφέ afterwards μου λέει.

half-assed tagging ftw @Oxide Burnedbrain @sosna @Billys @rapid_fast

Σε ζηλεύω ρε.. αλήθεια...

Δεν μπορώ θα πετάω εκείνη την ώρα.. Θα σε δώ απο ψηλά!!! 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.