Jump to content



Καφε το κορσα Meeting V2


GoMaR

Recommended Posts

πριν 3 ώρες, το μέλος Aris Teidis έγραψε:

Θα είναι και αύριο, μιλήσαμε σήμερα!;)

Ωραία, αν είναι τότε και σήμερα Τετάρτη, μπορώ κι εγώ!
Κάντε με ένα tag αν το κανονίσετε, μην τυχόν δεν προλάβω να δω την ανακοίνωση εγκαίρως ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Από τα λίγα που είπαμε χτες με τον Σταύρο κατάλαβα ότι θα βρίσκεται σήμερα στη Νέα Φιλαδέλφεια.

Αν γνωρίζει κάποιος κάποιο καλό μέρος προς τα εκεί, προκειμένου να τον βολέψουμε μιας και δεν έχει μεταφορικό, ας προτείνει!

Αλλά προτείνετε γενικά όπου νομίζετε ότι είναι καλά, έτσι κι' αλλιώς, γιατί αν το αφήσουμε για τελευταία στιγμή, αμφιβάλω αν θα καταφέρουμε να μαζευτούμε...

Σταύρο @PolomanGR, δεν μιλάς κι' ανησυχώ!:unsure:

Link to comment
Share on other sites

Από τα λίγα που είπαμε χτες με τον Σταύρο κατάλαβα ότι θα βρίσκεται σήμερα στη Νέα Φιλαδέλφεια.
Αν γνωρίζει κάποιος κάποιο καλό μέρος προς τα εκεί, προκειμένου να τον βολέψουμε μιας και δεν έχει μεταφορικό, ας προτείνει!
Αλλά προτείνετε γενικά όπου νομίζετε ότι είναι καλά, έτσι κι' αλλιώς, γιατί αν το αφήσουμε για τελευταία στιγμή, αμφιβάλω αν θα καταφέρουμε να μαζευτούμε...
Σταύρο [mention=43281]PolomanGR[/mention], δεν μιλάς κι' ανησυχώ!default_unsure.png&key=830153dced7683168f02c40816c71289492a95924970b3e061cc9d88ff7f2d4c
Άρη, Σταύρο κανονίστε οι 2 σας, ώρα και τόπο και πείτε μας.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ειπαμε για 19:30 αλλα το μερος δεν το βρηκαμε,ας το παρει καποιος πανω του απο αυτους που εχετε ξαναβρεθει,εγω Κέντρο θαμαι,και μπορώ οπουδηποτε αρκει ναχει μετρο κοντα,ας ειναι και στο χιλιομετρο βασικα η σταση,ειμαστε φιτ:hehe:.

 

@liakjim σε βλεπω πιο ψαγμενο στα μαγαζια.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, τότε πάμε στο Λουκούμι στην πλατεία Αβησσυνίας. Μετρό στάση Μοναστηράκι και 2' περπάτημα. 1830-1900 είναι καλά?

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 31 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Ωραία, τότε πάμε στο Λουκούμι στην πλατεία Αβησσυνίας. Μετρό στάση Μοναστηράκι και 2' περπάτημα. 1830-1900 είναι καλά?

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Εγω ειμαι κομπλε αν δεν εχετε θεμα. 19.00 θαμαι εκει.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πρέπει να πάω τα παιδιά κάπου και πιστεύω θα ξεμπλέξω κατά τις 8 παρά. Οπότε, για Μοναστηράκι άλλα 40 λεπτά περίπου, θα τα πούμε κατά τις 20:30 - 21:00:(

Γι' αυτό ήθελα κάπου κοντά, αλλά οκ. ότι προλάβω...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.