Jump to content



[Giveaway]Παυλάτος Tools


Recommended Posts

Θα με κραξετε αλλα δεν έκανα like στο post tou Panava γιατι απο οτι καταλαβαίνω ειναι επαγγελματίας στο χώρο και το skill level του ειναι πανω απο των υπολοίπων παιδιών!

 

Ωραια η βαση για την τιβι! μπραβο!

 

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

@SirDiman Επειδη τυγχάνει και τον ξέρω προσωπικά είναι ερασιτέχνης ο άνθρωπος και απλά μιας και βγήκε στην σύνταξη έχει χρόνο πλέον και ασχολείται με πράγματ αστο σπίτι του :)

καμία σχέση με το επάγγελμα.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 50 λεπτά, το μέλος SirDiman έγραψε:

Θα με κραξετε αλλα δεν έκανα like στο post tou Panava γιατι απο οτι καταλαβαίνω ειναι επαγγελματίας στο χώρο και το skill level του ειναι πανω απο των υπολοίπων παιδιών!

 

Ωραια η βαση για την τιβι! μπραβο!

 

Κάνεις μεγάλο λάθος φίλε μου...όπως το λέει η Αγάπη. Απλά κάνω το κέφι μου.

Αν ήμουν επαγγελματίας δεν θα έκανα πόστ σε ένα διαγωνισμό για DIYers, θα ήταν πολύ απρεπές.

Έγινε επεξεργασία από panava
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, panava said:

Κάνεις μεγάλο λάθος φίλε μου...όπως το λέει η Αγάπη. Απλά κάνω το κέφι μου.

Αν ήμουν επαγγελματίας δεν θα έκανα πόστ σε ένα διαγωνισμό για DIYers, θα ήταν πολύ απρεπές.

Συγνωμη!  παρασηρθηκα λιγο και απο το " the woodworker "!

μπραβο παντως!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24/03/2017 23:59 λήγει ο διαγωνισμός και είναι η ημερομηνία μέχρι την οποία μπορείτε να λάβετε συμμετοχή.

Επειδή όμως κάποια παιδιά θα ποστάρουν προς το τέλος του διαγωνισμού, για να είναι δίκαιο και να προλάβει ο κόσμος να ψηφίσει, τα likes θα πάρουν παράταση μέχρι 31/03/2017 23:59

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.