Jump to content



Zotac 1080 ti AMP Extreme


Recommended Posts

Σε ευχαριστω φιλε μου ειμαι εκτος Αθηνων λογο δουλειας οταν γυρισω θα ποσταρω. Μην ζηλευεις την πηρα λογο της δουλειας μου τιποτε παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
3 hours ago, jax7480 said:

Άλλαξε κινητό ή βάλε να βγάζει με φλας. για να μην κιτρινίζουν τόσο οι φωτό.

Το bracket το πήρες τελικά;

 

Ζαχο καλο ΣΒ το πηρα και συγνωμη για την ταλαιπωρια....ξερεις εσυ !

Παιδια οτι κανω στο pc θα ποσταρονται εδω . Λοιπον ξεκινησα mod για την καρτα γραφικων για να κουμπωνει φατσα.... κανω διαφορες πατεντες για vertical gpu , ανοιξα τρυπα και σκεφτομαι πως θα την σταθεροποιησω την καρτα....

tmp_21048-IMAG1341903754065.jpg

Ειχα αυτα και εκοψα τα πλαινα για να τα πονταρω σαν βαση για να καθετε επανω το καλοδιο pci e

tmp_21048-IMAG1343419936002.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θα μου πειτε γιατι δεν παραγγελνω ετοιμο το κιτ ? Απλα θελω να κανω κατι μονος μου .Το κουτι ειναι Antec P380 . Θα κομματια αυτα εχουν ετοιμες τρυπες για βιδες και μαλλον θα κολληθουν με οξυγονοκολληση

tmp_21048-IMAG1346542244003.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Εστησα σημερα το μηχανημα , και δεν μου περναει τους drivers για την καρτα γραφικων,κατεβασα τους τελευταιους τιποτε. Οποιους και να εβαλα μου λεει μη συμβατοτητα , εχω την zotac 1080ti και μητρικη am4 hero vi.

Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος def έγραψε:

Εστησα σημερα το μηχανημα , και δεν μου περναει τους drivers για την καρτα γραφικων,κατεβασα τους τελευταιους τιποτε. Οποιους και να εβαλα μου λεει μη συμβατοτητα , εχω την zotac 1080ti και μητρικη am4 hero vi.

Για δες και εαν εχει βγει κανένα νεο bios για την μητρικη σου εκτος εαν το έχεις περάσει

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.