Jump to content



Αναζήτηση Ψηφιακής........


Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από DarkSaga

z2? pixamania? δε τη βρίσκω....

3-4Μεγαπιχελς δεν ειναι?

γιατί αυτή και οχι την Ζ20 με 5????

4μπ είναι η Ζ2

η Ζ2 έχει καλύτερες κριτικές καλύτερο βίντεο mode (με δυνατόττητες editing on camera!)καλύτερο οπτικό ζουμ,μικρότερη απόσταση για macro,πολύ καλύτερο φλας

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN [Σήμερα, στις 10:47]

κολλημενος με την Fuji

Η Finepix F10 τωρα την χαζευα σε καλη τιμουλα. Εχει διαβασει κανεις κατι θετικο?

Tι να την κάνεις βρε αρχιγκαντέμη, αφού ότι και να πιάσεις στα χέρια σου Μπανάνα θα βγεί ????? :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM [Σήμερα, στις 10:57]

:inlove: Παιδες ερωτευτηκα τρελα....:inlove: Επιασα χθες στα χερια μου την Canon Ixus 700, εχουν κανει απιστευτη δουλεια! Φοβερο design :T:

Τότε άσε το παλαμούτιασμα και ΧΤΥΠΑ την να το ευχαριστηθείς.... :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM

Χμμμμ...479 τελικη απο Γερμανο δεν ειναι και λιγα ομως......κατσε να πληρωθουμε και ολο και κατι θα γινει ..... :o

Για Ελλάδα καλή τιμούλα είναι....

Για ψάξτο όμως και από εξωτερικό - Στις ψηφιακές οι διαφορές είναι πολλές φορές μεγάλες....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM [Σήμερα, στις 11:09]

Χμμμμ...479 τελικη απο Γερμανο δεν ειναι και λιγα ομως......κατσε να πληρωθουμε και ολο και κατι θα γινει ..... :o

410 Euro τελική από Νοmatica..... Σου κάνει ????? :D

digitalixus700.jpg

http://www.nomatica.gr/photo/digitalixus700GR.htm :T:

Link to comment
Share on other sites

Thank u αλλα δεν εχω καρτα καρντια μου..... Δεν εχω καταλαβει τι παιζει ομως με αυτα τα καταστηματα. Μλκ μου φαινεται να την στελνεις για εγγυηση εξω οπως π.χ με το pixmania..Το nomaticα να πω την αληθεια δεν το ηξερα καν.Ξερει κανεις τι παιζει με εγγυησεις και γιατι εχουν τοσο μεγαλη διαφορα με καταστηματα τυπου π.χ Γερμανος, Multirama κλπ κλπ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM

Thank u αλλα δεν εχω καρτα καρντια μου..... Δεν εχω καταλαβει τι παιζει ομως με αυτα τα καταστηματα. Μλκ μου φαινεται να την στελνεις για εγγυηση εξω οπως π.χ με το pixmania..Το nomaticα να πω την αληθεια δεν το ηξερα καν.Ξερει κανεις τι παιζει με εγγυησεις και γιατι εχουν τοσο μεγαλη διαφορα με καταστηματα τυπου π.χ Γερμανος, Multirama κλπ κλπ

Aπο κει ψωνισα κ γω την δικια μου(Olympus 8080) με καταθεση σε λογαριασμο κ τιμολογιο για να γλυτωσω το ΦΠΑ ;)

Eχουν μια ελληνιδα που απανταει στα ελληνικα mail αμεσα.Γενικα εμεινα πολυ ευχαριστημενος απο το μαγαζι :)

Link to comment
Share on other sites

Προβλημα δεν υπαρχει με τις εγγυησεις(αν εξαιρεσεις την ολη διαδικασια),αλλα αν την στειλεις Ελλαδα για επισκευη ΔΕΝ θα στη δεχτουν!Αν γνωριζεις γερμανικα πηγαινε full για εδω www.pixxass.de .Απο δω αγορασα την ψφμ μου το καλοκαιρι(αν και πηρε κοντα 10 μερες) και δεν παιζει να βρεις φτηνοτερο.Στην Ελλαδα δεν το ξερουν πολυ αλλα στην Γερμανια ειναι γνωστο αν ψαξεις στο νετ!Η πληρωμη γινεται με εμβασμα,δηλ βαλε +20 περιπου σε οτι τιμη λεει(το καλοκαιρι εδωσα κοντα στα 16 νομιζω) λογω ΦΠΑ:devil:

ΥΓ:Το nomatica ειναι απο τα πιο φτηνα ΚΑΙ γρηγορο!

Link to comment
Share on other sites

Μολις πριν 2 μερες και εγω παραγγειλα ψηφιακη απο το pixmania την Panasonic ZF5.Καμια σχεση με τις τιμες στην ελλαδα .Τα 100 διαφορα προτιμω να τα φαω στα ταχυδρομεια εαν χαλασει παρα να την παω στον Γερμανο.Μερικες παρατηρησεις , οι ανθρωποι εκει ειναι ΕΥΓΕΝΙΚΟΤΑΤΟΙ και ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΤΑΤΟΙ.Δεν την παραγγειλα με πιστωτικη αλλα με apla καρτα αναληψης μετρητων .( την γνωστη απλη καρτα)

Επισης τις καλυτερες τιμες στην ελλαδα τις βρηκα στο www.adorama.gr Προσοχη μονο γιατι ενω καποια προιοντα τα εχουν στο online οταν περνεις τηλ να τα παραγγειλεις απλα δεν υπαρχουν.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.