Jump to content


G.G. Lambo Gallardo SL/Mclaren 570S/Ferrari 488GTB @ Imola - 24/9/2017


PolomanGR

Recommended Posts

πριν 5 λεπτά, το μέλος akis_z80 έγραψε:

Τον lylankor δεν τον δείχνει γιατί άλλαξε αυτοκίνητο και buggare το σύστημα ( ; )

Αν δεις έχει buggarei μονο για το τελευταιο lap,ομως οντως τον δειχνει με λαθος αμαξι.

 

http://managerdc8.rackservice.org:50410/sessiondetails?sessionid=1793#

http://managerdc8.rackservice.org:50410/sessiondetails?sessionid=1794#

 

Εδω ειναι κομπλε

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φανταστικοί αγώνες.

Οι χρόνοι πάρα πολύ κοντά. Ένα λάθος και μένεις πίσω, ένα λάθος του άλλου κ πέρασες χωρίς 2η σκέψη. 

 

Προσωπικά θα ήθελα να δώσω συγχαρητήρια σε όλους. Ήταν η πιο καθαρή εκκίνηση και ο πιο καθαρός 1ος γύρος που θυμάμαι. Πάντα έτσι.

Επίπεδο 1ης κλάσης και σε μια πολύ δύσκολη πίστα.

 

Εύγε.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ωραία ήταν,επιτέλους επιστρεψαμε στις πιστες! Στον πρώτο αγώνα,ο πρώτος γύρος ειδικά όπως λέει ο Δημητρης, ήταν φοβερά,ούτε ένα λάθος,ούτε γρατσουνια.Συγχαρητήρια σε όλους! Θα γράψω κ αλλά κατά τη διάρκεια της μέρας γιατί τώρα φεύγω για δουλειά. Καλή σας μερα!

Στάλθηκε από το MotoE2(4G-LTE) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ωραίοι αγώνες και οι 2!! Στον 1ο έγινε περισσότερος χαμός με την καλή έννοια. 

Με κάνανε σάντουιτς οι $#@%lamborghini με τo @#$%AWD τους στην εκκίνηση!!!! Θα ανεβάσω βίντεο το βράδυ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως ενω ειχα πολυ καλο χρόνο,στο qualify ειδα -0.5 στο delta αλλα εκανα μαλακια στο κατεβασμα μετα την πισω ευθεια,δεν ημουν καθολου σταθερος για αλλη μια φορα.

Μπορω να πω ότι ειχα και αρκετο αγχος που βρεθηκα τοσο μπροστα.:p

 

 

Btw,κατι τετοιοι αγωνες ειναι που ανεβαζουν το minorating:(αγνοήστε το όνομα,εγω ειμαι)

59c8b006cb868_Capture_2017-09-25-10-24-17.thumb.png.dbd977694b2b0c24e3a93f46e9999378.png

Έγινε επεξεργασία από PolomanGR
Link to comment
Share on other sites

πριν 33 λεπτά, το μέλος Aris Teidis έγραψε:

Δεν ξαναδίνω σχέδια για κόκπιτ! :p:hehe:

Βασικα περα ολων των αλλων πλεονεκτηματων που εχει το κοκπιτ,νομιζω οτι το σημαντικότερο ειναι οτι μου έδωσε όρεξη να παίξω.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 46 λεπτά, το μέλος PolomanGR έγραψε:

Βασικα περα ολων των αλλων πλεονεκτηματων που εχει το κοκπιτ,νομιζω οτι το σημαντικότερο ειναι οτι μου έδωσε όρεξη να παίξω.

Πολύ χαίρομαι που το ακούω αυτό!:wub:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Στην εκκίνηση του πρώτου αγώνα,απο 5ός που ξεκινούσα(ή 6ος,δε θυμάμαι) κατάφερα να περάσω στη 3η θέση μένοντας με το στόμα ανοιχτό,δε το περίμενα. Συνεχίζω να κρατάω τη θέση μου παρόλο που οι καθρέφτες μου ήταν γεμάτοι απο την άλλη Lambo και δε το πιστεύω οτι ακόμα δεν έχουμε τρακάρει,οτι ακόμα δε με έχει τρακάρει κανείς και απο το άγχος και την αμπαλοσύνη μου σε εκείνο το καταραμένο S πριν το τέλος,άνοιξα πολύ στα δεξιά με αποτέλεσμα να χάσω ότι είχα κερδίσει. Το πάλεψα οσο γινόταν να φτάσω τον @liakjim αλλά ήταν αδύνατο. Πιστεύω πως αν έπαιρνα και εγώ την ferrari θα τα πήγαινα καλύτερα αλλά είχε τη φάση του να προσπαθώ να κρατήσω το διαολάκι που διάλεξα. Ειδικά σε εκείνη τη κατηφόρα πριν το τέλος,αν έμπαινες flat out στη στροφή πριν ξεκινήσει η κατηφόρα,μετά τα φρένα προσπαθούσες να το μαζέψεις κανονικά. 

Καλά για τους χρόνους που είδα δεν έχω να πω κάτι,κλασσικά περίμενα να μου ρίχνουν τα αλάνια μπροστά γύρο στα 500-800sec αλλά όταν είδα τον Lyla να γράφει 1:52:5 μου έφυγε το σαγόνι. Πως το κάνεις αυτό ρε? 

Μπράβο στον @liakjim που πήρε τη θέση του @GoMaR στον τελευταίο γύρο,φοβερός!

Ο δεύτερος αγώνας ήταν βαρετός για εμένα,δέχτηκα ενα καλό χτύπημα στο δεύτερο γύρο,μετά έχασα την συγκέντρωση μου και κοπάνησα και εγώ κάποιον ελαφρώς και απλά έβαλα το κεφάλι κάτω τουλάχιστον να τερματίσω 5ος όπως και έγινε.

Μπράβο σε όλους πάντως για την συμπεριφορά που δείχνουν εντός πίστας,πάμε δυνατά! 

Δε δοκίμασα το επόμενο combo ακόμα αλλά κάτι μου λέει οτι θα είναι αηδία όπως όλα του @liakjim :p :hehe::kiss2: 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.