Jump to content



G.G. Lambo Gallardo SL/Mclaren 570S/Ferrari 488GTB @ Imola - 24/9/2017


PolomanGR

Recommended Posts

Διαφωνω. Πιο δυστροπη θεωρω την 488 απο ολα τα αμαξια και την λαμπο πιο ευκολη.Εσυ το αντιθετο ισως. Τι σημαινει αυτο;
Προτεινω να μεινει οπως το ειχαμε. Αν ειναι δυνατον μια μερα πριν τον αγωνα να κανουμε αλλαγες.

Ας αποφασισει ο combo starter.

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lamborghini για εμενα παιδια! Το μονο περιεργο ειναι οτι, ενω στο practice εκτος Server κανω 1.55.600, οταν κανω qualifying στον server, κανω 1.57 και πανω!

 Καλα δεν το συζηταμε για κατι 1.54 που βλεπω απο αλλους οδηγους! αυτα δεν τα βλεπω ουτε στον υπνο μου ετσι! LOL

Link to comment
Share on other sites

πριν 18 ώρες, το μέλος 4WNikos έγραψε:

Καμία συμβουλή μια το McLaren; Σαν να οδηγώ σε πάγο είναι. Είμαι στο 2:04:00 και με μεγάλη δυσκολία. Θα στρωθώ λίγο παραπάνω αύριο βράδυ.

Γενικά πάνω απο δυο σημαίνει οτι έχει μάλλον λάθος γραμμές,αλλα δοκίμασε αρχικά να βάλεις το camber οσο πιο "αρνητικό",νομίζω βοηθάει.

πριν 3 ώρες, το μέλος liakjim έγραψε:

Ιάσονα μιλάμε για 0.3 με 0.5 στον γύρο.

Τεσπα, έτσι και αλλιώς φεραρι θέλω, αστην στο 85% emoji83.png

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

πριν 2 ώρες, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

570S για μενα

 

Χωρις TC ειναι πραγματικα διασκεδαστικη

 

πριν 1 λεπτό, το μέλος Iceman87 έγραψε:

Lamborghini για εμενα παιδια! Το μονο περιεργο ειναι οτι, ενω στο practice εκτος Server κανω 1.55.600, οταν κανω qualifying στον server, κανω 1.57 και πανω!

 Καλα δεν το συζηταμε για κατι 1.54 που βλεπω απο αλλους οδηγους! αυτα δεν τα βλεπω ουτε στον υπνο μου ετσι! LOL

Σας βάζω και τους τρεις.

Ο σέρβερ έχει άλλες συνθήκες,χαμηλότερη θερμοκρασία και αέρα.τα οποία επηρεάζουν αρνητικά το αμάξι.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Iceman87 έγραψε:

Lamborghini για εμενα παιδια! Το μονο περιεργο ειναι οτι, ενω στο practice εκτος Server κανω 1.55.600, οταν κανω qualifying στον server, κανω 1.57 και πανω!

 Καλα δεν το συζηταμε για κατι 1.54 που βλεπω απο αλλους οδηγους! αυτα δεν τα βλεπω ουτε στον υπνο μου ετσι! LOL

Είναι και το GRIP: 98% - αν δεν το έχεις βάλει...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μετά από προσπάθειες μου είναι αδύνατο να κρατήσω το αμάξι κάτω από 2:05:00. Είναι σαν να οδηγώ στον πάγο. Φοβάμαι ότι θα χαλάσω τον αγώνα κάποιου και θα είναι κρίμα. Τα λέμε την επόμενη Κυριακή.

Link to comment
Share on other sites

Just now, 4WNikos said:

Καλησπέρα. Μετά από προσπάθειες μου είναι αδύνατο να κρατήσω το αμάξι κάτω από 2:05:00. Είναι σαν να οδηγώ στον πάγο. Φοβάμαι ότι θα χαλάσω τον αγώνα κάποιου και θα είναι κρίμα. Τα λέμε την επόμενη Κυριακή.

Μην στεναχωριεσαι γιαυτο....το πιο πιθανον ειναι να χαλασει τον αγωνα αλλος :p:hehe:

 

Ελα μεσα σε λιγο να προπονηθουμε μαζι....γυριζω στο 1.54-1.55 οποτε ισως μπορεσω να σε βοηθησω καπου

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος 4WNikos έγραψε:

Καλησπέρα. Μετά από προσπάθειες μου είναι αδύνατο να κρατήσω το αμάξι κάτω από 2:05:00. Είναι σαν να οδηγώ στον πάγο. Φοβάμαι ότι θα χαλάσω τον αγώνα κάποιου και θα είναι κρίμα. Τα λέμε την επόμενη Κυριακή.

Αμα θες μπες σερβερ και discord να σε βοηθησω,ειμαι discord.

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να μπω γιατί δεν εχω το TT.

O λογαριασμός μου στο steam είχε γίνει highjacked και υπάρχει αυτή τη στιγμή φραγή στις Online αγορές...

Έγινε επεξεργασία από uhu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.