Jump to content



G.G. Lambo Gallardo SL/Mclaren 570S/Ferrari 488GTB @ Imola - 24/9/2017


PolomanGR

Recommended Posts

56 minutes ago, Aris Teidis said:

 

Χαχα ούτε εγώ το ήξερα και τους έβλεπα σε κάποιες φάσεις να μου φεύγουν και έλεγα μέσα μου - τόσο χάλια αλλάζω τις ταχύτητες?:hehe:

ermm το είπαμε στο discord σε κάποια φάση.. εγώ πριν τον αγώνα έκανα λίγη μελέτη στα forums :D

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος akis_z80 έγραψε:

ermm το είπαμε στο discord σε κάποια φάση.. εγώ πριν τον αγώνα έκανα λίγη μελέτη στα forums :D

 

Και καλά κάνατε, έτσι πρέπει!

Εμείς τα γερόντια εκτός του ότι δεν τα καταλαβαίνουμε όλα αυτά τα καινούργια κόλπα, έχουμε και υποχρεώσεις - παιδιά, γατιά, σκυλιά, συζύγους - οπότε που να προλάβουμε να να μελετήσουμε κιόλας...:hehe:

Discord έπρεπε να μπω, λάθος μου!

Link to comment
Share on other sites

[mention=43281]PolomanGR[/mention]

Ψηφιζω ανετα να βαλεις ολα τα κομπο εσυ γιατι θα ξεκινησουμε παλι τα lotus του 1960, θα αρχισει να σπαει ο κοσμος και θα μεινουν παλι 4-5.

Δεν θα σε απογοητεύσω [emoji83]

 

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Δεν θα σε απογοητεύσω emoji83.png

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ωρες ωρες εχω την εντυπωση οτι κανετε αγωνα ποιος θα ακουσει τα περισσοτερα καντηλια. 

Ενα σωρο δεν εχουμε τρεξει και θα μπουν παλι κομπρες καναρινια και διαφορα αλλα τετοια του σατανα.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος fatalara έγραψε:

Ωρες ωρες εχω την εντυπωση οτι κανετε αγωνα ποιος θα ακουσει τα περισσοτερα καντηλια. 

Ενα σωρο δεν εχουμε τρεξει και θα μπουν παλι κομπρες καναρινια και διαφορα αλλα τετοια του σατανα.

:amen:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, wolves said:

Σε λιγο θα σας λενε αν εχει φρενο και γκαζι :p

 

Να διαβαζετε τι αγοραζετε :p:p:p

 

Assetto Corsa - Ready To Race Pack on Steam

 

και την ωρα του loading:

p2p.thumb.jpg.f1fa6e34b9c3d1b29f54419f5b4bbce1.jpg

 

Kαι επισης το ειχαμε τρεξει και παλαιοτερα στην Imola απο mod που παλι ειχε το p2p

 

 

 

Δεν έγινε τίποτα που δεν το γνώριζα, αλλά...

 

Το ότι τρέξατε παλαιότερα στην Imola... δεν ήμουν σε αυτόν τον αγώνα, γιατί ακούω κάτι τέτοιο;

Υπάρχει η οδηγία, σύμφωνα με το link που δίνεις από το forum του Assetto η οποία διευκρινίζει ότι έχει να κάνει με την διοργάνωση. Για να ήμαστε τυπικοί, θα έπρεπε να αναφερθεί από την διοργάνωση.

 

Όπως ανέφερα και αρχικά, δεν το γνώριζα, ούτε έριξα ευθύνες πουθενά μιας και δεν έγινε τίποτα. Αλλά...

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος 4WNikos έγραψε:

Για να ήμαστε τυπικοί, θα έπρεπε να αναφερθεί από την διοργάνωση.

 

πριν 20 ώρες, το μέλος PolomanGR έγραψε:

Password : p2p

:p

 

 

πριν 25 λεπτά, το μέλος fatalara έγραψε:

Ωρες ωρες εχω την εντυπωση οτι κανετε αγωνα ποιος θα ακουσει τα περισσοτερα καντηλια.


Μπααα, κανενας αγωνας.
Μονος του παιζει ο @liakjim σε αυτη την κατηγορια.  :hehe:

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 37 λεπτά, το μέλος Vassilis Balomenos έγραψε:

Καλησπέρα στην παρέα,
Θα συμμετάσχω στον αγώνα και θα ήθελα να κρατηθεί μία 458!
Ευχαριστώ τους διαχειριστές εκ των προτέρων :)

Καλησπέρα,θα σου κρατήσω μία,απλά αν για οποιοδήποτε λόγο δεν μπορείς να τρέξεις,ενημέρωσε εδώ κανα δυό ώρες πριν τον αγώνα.

@4WNikos Πέρασα και σε σένα την McLaren.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, PolomanGR said:

Καλησπέρα,θα σου κρατήσω μία,απλά αν για οποιοδήποτε λόγο δεν μπορείς να τρέξεις,ενημέρωσε εδώ κανα δυό ώρες πριν τον αγώνα.

@4WNikos Πέρασα και σε σένα την McLaren.


Σε ευχαριστώ πολύ! Εννοείται πως θα ενημερώσω, εκτός ανωτέρας βίας θα ε΄δώσω το παρόν!
Καλό αγώνα να έχουμε...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

παντως να περιμενετε μακελειο σε αυτο τον αγωνα τα αμαξια δεν φρεναρουν και πουλανε μουτρα απιστευτα.....τι ερωτα εχετε με τα road cars,μια χαρα δεν ειμασταν χθες με το audi και γενικα με τα αγωνιστικα. :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

παντως να περιμενετε μακελειο σε αυτο τον αγωνα τα αμαξια δεν φρεναρουν και πουλανε μουτρα απιστευτα.....τι ερωτα εχετε με τα road cars,μια χαρα δεν ειμασταν χθες με το audi και γενικα με τα αγωνιστικα. [emoji14]

Φρέναρε νωρίτερα [emoji6]

 

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Με μία πρώτη ματιά σκέφτηκα κατευθείαν να πάρω τη Lambo αλλα λέω κάτσε να κάνω καμιά γυρα με τα άλλα να δω πόσο πιο αργός θα είμαι, μη τρέχω μόνος. Οκ,είμαι κ πιο γρήγορος κ τη γουσταρω κιόλας. Ας κρατηθεί μία για μένα :)

Στάλθηκε από το MotoE2(4G-LTE) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.