Jump to content


G.G. Lambo Gallardo SL/Mclaren 570S/Ferrari 488GTB @ Imola - 24/9/2017


PolomanGR

Recommended Posts

Μένει όπως έχει,είχα αλλάξει απο χθες BoP στην 488 στα 20%,δεν το πειράζω άλλο,ας είναι λίγο πιο γρήγορη.

 

@liakjim Όταν αποφασίσεις κόμπο,στείλε ΠΜ,θέλω να κάνω παρόμοιες εικόνες κάθε βδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Μένει όπως έχει,είχα αλλάξει απο χθες BoP στην 488 στα 20%,δεν το πειράζω άλλο,ας είναι λίγο πιο γρήγορη.
 
[mention=46220]liakjim[/mention] Όταν αποφασίσεις κόμπο,στείλε ΠΜ,θέλω να κάνω παρόμοιες εικόνες κάθε βδομάδα.
Το BoP λειτουργεί ανάποδα. Όσο αυξάνει, ρίχνει ισχύ. 20% είναι πολύ λίγο.
Τώρα έχω μπερδευτεί πόσο είχε ο Ιάσονας για τον χρόνο του. Αν είχε 20% πρέπει να ανέβει. Αν ήταν 85 ας πάει στο 100.

Το κόμπο θα το δω το ΣΚ γιατί λείπω από το σπίτι.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ωραία αφήστε το 85%.
Στους αγώνες του street fight το είχαμε πάντα εκεί και δούλευε πολύ καλά.
Ίσως να θέλει "λίγο" και η lampo πχ κάνα 80αρι ή βάρος, εξαρτάται που κερδίζει. Δεν την έχω οδηγήσει όμως οπότε δεν ξέρω.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως το έχετε παρακάνει με τα BoP και balast; Καταλαβαίνω ότι έχει να κάνει με το να είναι ίδια σε επιδόσεις τα αυτοκίνητα, αλλά και real life δεν είναι όλα το ίδιο. Κάνω λάθος μήπως; Ας τρέξουμε να περάσουμε καλά πρώτα και ας κερδίσει το γρηγορότερο αυτοκίνητο. Δεν έγινε και τίποτα. Γνώμη μου, μιας και είμαι μέτριος και διάλεξα το γρηγορότερο απόλα :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Ωραία αφήστε το 85%.
Στους αγώνες του street fight το είχαμε πάντα εκεί και δούλευε πολύ καλά.
Ίσως να θέλει "λίγο" και η lampo πχ κάνα 80αρι ή βάρος, εξαρτάται που κερδίζει. Δεν την έχω οδηγήσει όμως οπότε δεν ξέρω.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

McLaren και Gallardo εχουν ακριβως το ίδιο P/W ratio,και απο οτι βλέπω και χρόνους πολύ κοντα.

Μήπως το έχετε παρακάνει με τα BoP και balast; Καταλαβαίνω ότι έχει να κάνει με το να είναι ίδια σε επιδόσεις τα αυτοκίνητα, αλλά και real life δεν είναι όλα το ίδιο. Κάνω λάθος μήπως; Ας τρέξουμε να περάσουμε καλά πρώτα και ας κερδίσει το γρηγορότερο αυτοκίνητο. Δεν έγινε και τίποτα. Γνώμη μου, μιας και είμαι μέτριος και διάλεξα το γρηγορότερο απόλα :p

 

Το BoP ειναι καλό γιατί δεν αλλάζει τον χαρακτηρα του αυτοκινήτου,balast δεν βάζω για αυτόν ακριβώς τον λόγο.

Έγινε επεξεργασία από PolomanGR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, GoMaR said:

Εγω ας παρω και αργο αυτοκινητο.Δε με νοιαζει. Αρκει να εχω μαχες :D

 

Πελάτηηηη μου. Χθες τσάμπα έκανα τον ταρίφα. Σήμερα θα πλερώσεις.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, GoMaR said:

Σας ειπα οτι πορωθηκα παλι ε;
Ηταν να μη στησω τιμονιερα :hehe:

 

Μια από τα ίδια. Είχα την καινούρια τιμονιέρα από τον Ιούλιο και με την ζέστη δίσταζα. Τώρα μαλώνω με τον bro για να μην του γυρίσω πίσω το Vive :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πολύ μπέρδεμα όταν χρειάζεται να διαλέξω αμάξι γιατί για να είμαι ανταγωνιστικός (που δεν είμαι) πρέπει να διαλέξω το ποιο γρήγορο που σημαίνει ότι πρέπει να τα δοκιμάσω όλα, που σημαίνει ότι δεν προλαβαίνω, οπότε ξεχάστε με:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ μπέρδεμα όταν χρειάζεται να διαλέξω αμάξι γιατί για να είμαι ανταγωνιστικός (που δεν είμαι) πρέπει να διαλέξω το ποιο γρήγορο που σημαίνει ότι πρέπει να τα δοκιμάσω όλα, που σημαίνει ότι δεν προλαβαίνω, οπότε ξεχάστε με:hehe:
Άρη λάθος προσέγγιση.
Ο απόλυτος χρόνος δεν έχει τόση σημασία.
Πάρε όλα τα αμάξια για 5 γύρους το καθένα και κοίτα ποιο σου κάθεται καλύτερα και σε διασκεδάζει. Αυτό πάρε.
Οι χρόνοι μας είναι σε δεύτερο ρόλο μιας και δεν τρέχουμε πρωτάθλημα. Το μόνο που χρειάζεσαι είναι 2 ακόμα αυτοκίνητα, ένα εμπρός και ένα πίσω και είσαι έτοιμος.
Σε περιμένω την Κυριακή. Έχουμε καιρό να τα πούμε.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Αν οι "μη ανταγωνιστικοί" -κατά τη γνώμη τους- δε μπούνε, τότε ο σέρβερ θα μείνει άδειος.

Αν αντίθετα μπούμε όλοι χωρίς φόβο και πάθος και πιάσουμε 24 άτομα, τότε ο καθένας από τον τελευταίο ως τον πρώτο θα έχει παρέα για μάχη!!

 

Είναι το γνωστό παράδοξο του ανταγωνισμού :p

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, akis_z80 said:

Αν οι "μη ανταγωνιστικοί" -κατά τη γνώμη τους- δε μπούνε, τότε ο σέρβερ θα μείνει άδειος.

Αν αντίθετα μπούμε όλοι χωρίς φόβο και πάθος και πιάσουμε 24 άτομα, τότε ο καθένας από τον τελευταίο ως τον πρώτο θα έχει παρέα για μάχη!!

 

Είναι το γνωστό παράδοξο του ανταγωνισμού :p

 

μακάρι μια μέρα και 32 να μαλώνουμε ποιος θα αγωνιστεί.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.