Jump to content



G.G. Ferrari 330 P4 Thomson Road Grand Prix - 01/10/2017


liakjim

Recommended Posts

πριν 37 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Όχι πολλοί σήμερα, αν και 7 δεν ήταν άσχημα.

Παρόλα αυτά, προσωπικά το κατευχαριστήθηκα.

Στον 1ο αγώνα δεν πίεσα και άφησα τον @Thodoris1884 να φάει τα μούτρα του χεχεχε

Τα υπόλοιπα παιδιά είχαν τις ατυχίες τους, οπότε ήταν μια άνετη νίκη.

Στον 2ο αγώνα , ακόμα λιγότεροι , οπότε απλά παίξαμε.

 

Το αμάξι ήταν πάντως απίστευτα πορωτικό, λάτρεψα τον κάθε γύρο με αυτό.

Ήταν ικανό για 1:55 κάτι

 

9ab4e451408c3aaa8cc5c269579080f5.png

 

Εδώ ο γύρος του 1:56:4 που όπως θα δείτε είχε αρκετά λάθη:

 

 

Στην σούζα, απο Motocross φάση λογικά έπρεπε να αφήνεις για να μη σουζάρει.

Αν φρέναρες στον αέρα θα ήσουν ακόμα πιο μούρη κάτω.

Ωραίος γύρος anyway. :)

Έγινε επεξεργασία από uhu
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μπήκα κομμάτια από skate session και μουσκεμα στον ιδρώτα. Με την αδρεναλίνη και την υπερενταση που είχα ήταν δύσκολο να συγκεντρωθω και ειδικα σσ μία λίστα που έκανα ίσως κ λιγότερες από 10 γυρες προπόνηση. Τελικά πολύ σύντομα στον πρώτο αγώνα χτύπησα πολύ δυνατά τον Σταυρο και ζητώ χιλια συγνώμη. Επίσης από το χτύπημα είπα να μπω στα πιτ και εκεί στο πέταλο ενώ τον είχα μπροστά μου,μάλλον έχασε τα φρένα και νόμιζα ότι κ αυτός για πιτ πάει και τελικά τον εμβολισα ενώ τον έκοβε δεξιά..... Μπαίνω στα πιτ αλλά δε ρυθμισα ότι θέλω επισκευή οπότε δε μου έκανε τιποτα. Πατησα back to pits λοιπόν κ έφαγα κ ποινή 50secs. Απλά τραγικός σημερα. Το combo φαινόταν γαματο,κρίμα που δεν είχα χρόνο να αφιερωσω και κριμα που δε μπήκε πολύς κόσμος. Επίσης η ώρα του αγώνα ειναι πολύ δύσκολη. Εγώ μία Κυριακη δε δουλεύω και μου είναι πολύ δύσκολο να τα χωρεσω ολα μαζί σε μία μέρα.

Στάλθηκε από το MotoE2(4G-LTE) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο κόμπο ήθελε πολύ προετοιμασία για να μπορείς να κάνεις μια αξιοπρεπή εμφάνιση - ακόμα και για να είσαι ικανός να βγάλεις μερικούς γύρους χωρίς εξόδους και ατυχήματα!

Το επόμενο με την "Άλφα" είναι πολύ πιο "γήινο" σε μια πιο φιλική πίστα με ένα αρκετά υπάκουο αυτοκίνητο (σε default που το οδήγησα) οπότε - κατά πάσα πιθανότητα θα τα πούμε...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.