Jump to content



Κάρτα Γραφικών και Οθόνη


Recommended Posts

πριν 25 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Ελα υπερβολικος. Η 1080 μπορει να οδηγησει παλεψιμα και ultrawide και 2Κ πανω απο 60. 

Πάσο. Για να το λες εσύ που έχεις 1080+alienware, θα ξέρεις καλύτερα;).

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Darap21 said:

Εχεις ultrawide και 1080???

 

Δεν φαινεται απο την υπογραφη μου?

Forza horizon 95-120fps

BF1 παιζει παλι 100+

Στο battlefront δεν τα παει τοσο καλα οσο στο BF, αλλα δεν το εχω ψαξει γιατι τα ειχα ολα στα ultra.

PUBG που ειναι τελειως unoptimized απο 70-100 εχω δει. Παλι ομως με αχρηστα ΑΑ ενεργοποιημενα τα οποια θα τα απενεργοποιησω. Απο μια αναλυση και πανω τα ΑΑ δεν παιζουν τοσο ρολο...

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος XMorsX έγραψε:

Κάθεσαι σε απόσταση που δικαιολογεί 1080p στις 32"? Αν ναι, η LG είναι καλή περίπτωση. Σε νομίζω πως όμως ότι κάθεσαι τόσο μακριά. 

Η απόσταση που κάθομαι ειναι στους 80-90 ποντους και εχω περιθώριο να παω μεχρι 1.30..

Δεν ειναι καλη για την 32αρα?

πριν 38 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Δεν φαινεται απο την υπογραφη μου?

Forza horizon 95-120fps

BF1 παιζει παλι 100+

Στο battlefront δεν τα παει τοσο καλα οσο στο BF, αλλα δεν το εχω ψαξει γιατι τα ειχα ολα στα ultra.

PUBG που ειναι τελειως unoptimized απο 70-100 εχω δει. Παλι ομως με αχρηστα ΑΑ ενεργοποιημενα τα οποια θα τα απενεργοποιησω. Απο μια αναλυση και πανω τα ΑΑ δεν παιζουν τοσο ρολο...

Σε ζηλεύω ρε φίλε...:P

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Εγω καθομαι στους 60 ποντους απο την 34αρα... Και με την 32αρα φανταζομαι θα την παλευες για 80-90.

Δοκίμασες άλλα παιχνίδια (witcher, ghost recon, mafia, assassins creed origins κ.τ.λ), για να δεις πώς τα πάει η κάρτα; Μ' ενδιαφέρει ο εν λόγω συνδυασμός (ή με την ti), γι' αυτό ρωτάω. 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την οποία απάντηση και σταματώ εδώ το off topic, για να μην εκτροχιάσουμε και το θέμα του παιδιού.

Link to comment
Share on other sites

Witcher 3 με ΑΑ on και high preset, hairworks Geralt, στο white orchard ειδα απο 78-100. Μεσα στο χωριο 80-85 και οταν εφευγα προς τις λιμνες κτλ 90-100 ειδα.

 

AC origins στη siwa εβαλα το πουλι να πεταει πανω απο την πολη, με high στα παντα και ambient occlusion on ειδα 63-80. Α ρε nubisoft...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος Darap21 έγραψε:

Η απόσταση που κάθομαι ειναι στους 80-90 ποντους και εχω περιθώριο να παω μεχρι 1.30..

Δεν ειναι καλη για την 32αρα?

Σε ζηλεύω ρε φίλε...:P

 

Eίσαι σχετικά κοντά για 32". Καλύτερα 27".

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.