Jump to content



Κάρτα TV (filmnet inside)


Seeker

Recommended Posts

Δεν είναι ότι δεν τρέχει. Είναι ότι δεν μένει σταθερή η εικόνα....

Με λίγα λόγια αυτό που σου είπε ο blkik. Μην πάρεις άλλη κάρτα μόνο και μόνο για το F*lmnet. Πρεοσπάθησε με την Pinnacle.

Φτιάξε ένα μικρό active Partition, πέταξέ του τα 98SE και δοκίμασε εκεί την Pinnacle...

Link to comment
Share on other sites

Ελεος. Εχω κανει απειρες αναζητησεις και εχω κατεβασει 7 διαφορετικα προγραμματα αυτη την εβδομαδα. Και αυτο το εχω και δε δουλευει.Λεει δεν βρεθηκε καποιο dll. Εχω τη winfast TV 2000xp της leadtek

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από morfeas-dsl-

Ελεος. Εχω κανει απειρες αναζητησεις και εχω κατεβασει 7 διαφορετικα προγραμματα αυτη την εβδομαδα. Και αυτο το εχω και δε δουλευει.Λεει δεν βρεθηκε καποιο dll. Εχω τη winfast TV 2000xp της leadtek

Νομίζω ότι αυτό λύνεται αν αντιγράψεις τα αρχεία στο κατάλογο εγκατάστασης της κάρτας

Αν και το ψαναλέω πολυ φασαρία για το τίποτα

Seekeer: Ασε καλύτερα μη ρωτας. Έχει μερικα post σε αυτο το forum αν δεν βαριέσαι κανε ένα search.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω την leadtek winfast tv 2000 xp deluxe και η ποιοτητα της εικονας ειναι πολη καλη και εχει ευχρηστα προγραμματα.Οσο για filmnet,εγω XP και το cablecrypt και πιανω αρκετα καλα,λοκαρω εγω και ξελοκαρει μονο του μετα απο κανα 10λεπτο, οριζοντια λεμε παντα γιατι καθετα δεν εχω κανενα προβλημα:T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από yanni

Δεν είναι ότι δεν τρέχει. Είναι ότι δεν μένει σταθερή η εικόνα....

Με λίγα λόγια αυτό που σου είπε ο blkik. Μην πάρεις άλλη κάρτα μόνο και μόνο για το F*lmnet. Πρεοσπάθησε με την Pinnacle.

Φτιάξε ένα μικρό active Partition, πέταξέ του τα 98SE και δοκίμασε εκεί την Pinnacle...

Δεν νομίζω τα 98 να αναγνωρίζουν SATA και DDR μνήμες του ενός 1GB (σε λίγο, τώρα είμαστε στα 512MB...ακόμα)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 4 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.