Jump to content



Recommended Posts

Μα τι λες Πέτρο;

Αν είναι να σερβίρει έτσι η κοπελιά που έβαλε παραπάνω ο p55, τρώμε και μελομακάρονα, και κουραμπιέδες, και κουλουράκια, ..και όλο τον χρόνο άμα λάχει! :p

  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

Tα παραπανω λαμπ-κουχεν εχουν 3.97 το κιλο οι δε κουραμπιεδες εχουν 8.49 και τα μελομακαρονα 6.24 ολα της ιδιας εταιριας, αλλα...

αν θες την γνωμη μου και θελεις να δοκιμασεις να παρεις τα λαμπ-κουχεν Νυρεμβεργης με το κιλο να ειναι στα  7.97, ακομα καλυτερα

βεβαια μπορεις να τα φτιαξεις στο σπιτι https://cook-bake.gr/recipe/γλυκό-χριστουγέννων-λέπκουχεν-παραδ/

 

p.s. Δεν πιστευω να υπαρχει ανθρωπος που θα του σερβιρουν ετσι και θα καθεται και θα τρωει κουραμπιεδες και μελομακαρονα :p

 

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Αυτή την περίοδο δεν τρώω τίποτα, είμαι σε διατροφή (τί πρωτότυπο θα πουν αυτοί που με ξέρουν!) οπότε δε θα δοκιμάσω.

Κουραμπιέδες φτιάχνει καλούς η ξαδέρφη μου και μελομακάρονα η μητέρα και σκέτα και με σοκολάτα από πάνω, οπότε απέξω δεν παίρνω. Έφτιαξε μελομακάρονα με σοκολάτα πριν δύο μήνες και τα έτρωγα δύο δύο!!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Καλή δύναμη και κουράγιο Πέτρο. Όταν σου αρέσουν τα γλυκά (σαν εμένα) είναι πολύ δύσκολο!

 

@Proteas

Αν είναι να συνεχίσει να σερβίρει, θα τρώμε. Αν σηκώνει και κανένα χάδι στο ..μάγουλο (:hehe:) δεν θα πούμε όχι!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος p55 έγραψε:

Καλημέρα σε ΄όλους, ακόμα και σε αυτούς που προδίδουν τα πατροπαράδοτα μελομακάρονα για  κουλουράκια. :bleh:

 

 sexy-woman-baking-cookies-260nw-34795489.png.995afe3efef6af8a7d0110862f31daab.png

 

 

Spoiler

Ασε το ταψι να μπω με το δεξι:P

Να μπει καλα ο χρονος!

  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

Οχι περιμενω κουτι, μητρικη και psu σε ενα πακετο αλλα λεει  8-15 ημερες οποτε ευελπιστω να ερθουν μεχρι 20/12.

Τα αλλα ειναι εδω και τυραννιεμαι πετωντας φελλους στο βαρελι...

Asus Prime B560-Plus τελικα, θα τα γραψω στο αλλο θεμα ολα μαζι και θα βαλω φωτο στο "οι αγορες μας"

 

υπομονη..

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Εννοειται! θα το βαλω για χαρισμα.. 😛

 

Δώσε το στον Χόντα να έχει κάτι δικό σου να σε θυμάται... 

Εγώ τον έχω δικαιούχο στη διαθήκη μου αλλά δεν λέω τι του αφήνω.   :hehe:

  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Υποθετω τουλαχιστον 3 διακριτα πραγματα. :hehe:

 

Τα εξής:

 

Spoiler

Τρεις τόμους να, με τις καλημέρες που έχω πει στο ΠΟΘ.

 

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.