Jump to content



Recommended Posts

πριν 13 λεπτά, το μέλος Proteas έγραψε:

Μπανια στη θαλασσα χειμωνα καλοκαιρι, ζεστα λουτρα σε ιαματικες πηγες, καθημερινη αθληση, σωστη διατροφη και καλη ξεκουραση.

 

Από αυτά, λίγο η διατροφή μπορείς να πεις ότι είναι ψευτοισορροπημένη. Τα υπόλοιπα, δύσκολα :p 

Άθληση, θα μπει στο πρόγραμμα. 

Στο παραπάνω που λέω, ευθύνεται και το αλλεργικό μου άσθμα, το οποίο σε "βρίσκει" όποτε να'ναι. Μπορεί να σε αφήσει κάνα-δύο χρόνια, αλλά αν σε βρει, είσαι πολύ πιο επιρρεπής! 

Κατά τα άλλα, κομματάρα. Το είχαμε σε βινύλιο κάποτε :p 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Κοψε τις αλλεργιες τοτε, φορα ζακετα :lol: Περα απο την πλακα τα ιαματικα λουτρα αν εχεις τετοιο θεμα θα σου κανουν πολυ καλο. ?

Καθε 15-20 μερες παω στο Αγκιστρο Σερρων και τουλαχιστον 2-3 φορες κατα την διαρκεια του χειμωνα στα Θερμια Παρανεστιου.

Βρες πηγη εκει κατω και καντο τροπο ζωης, τα Καμενα Βουρλα ειναι οτι ακριβως χρειαζεσαι και μια ωραια εκδρομη για ΣΚ.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Εκδρομή χωρίς αυτοκίνητο όμως, δεν είναι εύκολο πράγμα να γίνεται κάθε ΣΚ. Αντιθέτως, μπορώ να πηγαίνω στο Σταύρος Νιάρχος ή στο Άλσος Ν.Σμύρνης (και τα 2 15-20 λεπτά από μένα περπάτημα), για να τρέχω. Παλιότερα το έκανα στην Θεσσαλονίκη (είχα γήπεδο πίσω από το σπίτι - Αμπελόκηπους). 

Επίσης το ποδήλατο είναι μία καλή εναλλακτική. Με αυτό μπορώ να πηγαίνω στη δουλειά (4 χλμ απόσταση). 

 

Link to comment
Share on other sites

Ε όχι και κάθε ΣΚ , αλλά γενικώς, δεν είναι εύκολη η πρόσβαση σε αυτά, αν δεν έχεις όχημα. 

Αν κάνω skate, είναι νομίζω permanent λύση. Μετά θα χρειαστούν χρήματα για το μνήμα μου :hehe: 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Σταμάτα, βρε σαχλέ.

Ξύπνησα 7.10 και χθες κοιμηθήκαμε κατά τις 23.30. Η μικρή είναι σε εγρήγορση αυτές τις μέρες και μας τρέχει.... Αφού κοιμηθεί, δεν έχω κουράγιο ούτε στον καναπέ να κάτσω. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Σταμάτα, βρε σαχλέ.

Ξύπνησα 7.10 και χθες κοιμηθήκαμε κατά τις 23.30. Η μικρή είναι σε εγρήγορση αυτές τις μέρες και μας τρέχει.... Αφού κοιμηθεί, δεν έχω κουράγιο ούτε στον καναπέ να κάτσω. 

Κοιμήθηκα 01:30 και ξύπνησα 08:00. Any thoughts ? ? 

πριν 5 λεπτά, το μέλος euaggelos71 έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ? και καλη Κυριακη να εχετε.

 

@tommybertsen περαστικα. ?

Ευχαριστώ. Είμαι στο στάδιο όπου έχει περισσέψει συνάχι και βήχας. Αυτή η αρρώστια η κλασική, με περιτριγύριζε περισσότερο από κάθε άλλη φορά φέτος. Νομίζω έκανε τον κύκλο της. Του χρόνου πάλι :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Κοιμήθηκα 01:30 και ξύπνησα 08:00. Any thoughts ? ? 

Ευχαριστώ. Είμαι στο στάδιο όπου έχει περισσέψει συνάχι και βήχας. Αυτή η αρρώστια η κλασική, με περιτριγύριζε περισσότερο από κάθε άλλη φορά φέτος. Νομίζω έκανε τον κύκλο της. Του χρόνου πάλι :p 

Γατάκι.... Ξυπνήσαμε ίσαμε 10 φορές.

Αν κοιμόμασταν σερί, δεν θα το έκανα θέμα. Άσε που η κορούλα μου με κλωτσάει μέσα στον ύπνο της. Κλασική γυναίκα....

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Είναι το καθημερινό μας καυγαδάκι, τι θέλεις εσύ , α; :hehe: 

Αχχ αυτος ο ερωτας.. γλυκες ειναι αυτα.. Love is in the air του του του του ρου του... δεν εβαλα βινεο ενταξει;

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.