Jump to content


ΑΓΟΡΑ modmic απο εξωτερικο


Recommended Posts

γεια  σας θελω να  αγορασω  ενα  modmic  απο  εξωτερικο  γνωριζετε  απο  που  μπορω να  το αγορασω αλλα ομως  δεν  θελω να  χρεωθω μεταφορικα  και  τελωνιακα.. μονο να  πληρωσω  το  ποσο  που  κοστιζει  το    modmic

επισης τι  διαφορες  εχουν  MODMIC 4  MODMIC ,, BUSINESS  και  MODMIC  5?

γνωριζετε  απο  που  μπορω να  το αγορασω αλλα ομως  δεν  θελω να  χρεωθω μεταφορικα  και  τελωνιακα..

 

η χρηση  του θα εινε  για  GAMES,, CHATS  SKYPE,.,  FACEBOOK,, DISCHORD, 

απλα δεν γνωριζω  πιες εινε οι  διαφορες  τους

Έγινε επεξεργασία από GRAVITY
Link to comment
Share on other sites

Ναι , Gravity , ενώ εσύ με τα 45 προφίλ, δεν έχεις σπαμάρει καθόλου στο φόρουμ. Σε αφήνω λίγο ακόμη, να δω που μπορείς να φτάσεις (την υπομονή μας).

Spoiler

Παιδιά πείτε του που να βάλει το modmic (τι στην ευχή είναι αυτό δεν έχω ιδέα), και αφήστε τα ειρωνικά πόστ. 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

απλα δεν μπορω να καταλαβω επειδη εχω τα  akg  712 pro το modmic που ακριβως θα το βαλω δεν εχει καπια βαση το akg  712 pro για να μπει το modmic?

περα απο αυτο θελω να ρωτησω..

 

επειδη χρησιμοποιω το skype , facebook ktl πιο modmic να αγορασω?

για την καλυτερη  ποιοτητα ηχου οταν θα μιλαω με τους  φιλους μου και οταν θα με ακουνε και θα τους ακουω?

 MODMIC 4  η  MODMIC ,, BUSINESS?

 

περα απο αυτο εχω και  μηχανικο πληκτρολογιο.

απλα καπου διαβασα οτι το MODMIC ,, BUSINESS εινε  καλυτερο στο θεμα ηχο απο το MODMIC 4

απλα  οπιος γνωριζει περι  MODMIC ας με ενημερωσει και να μπορει να μου δωσει  καπιες πληροφοριες για το πιο πρεπει να αγορασω

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.