Jump to content



Hotmail - outlook old theme


fits79

Recommended Posts

Πάνω δεξιά, κάτω από τη μπάρα που έχει τις ρυθμίσεις και την εικόνα σου, έχει ένα κουμπί "Outlook Beta". Το απενεργοποιείς και σε πάει στην παλιά.

Έγινε επεξεργασία από trib
Link to comment
Share on other sites

Είναι κουμπί, όχι μπάρα, για να μην μπερδεύομαστε. Εγώ το βλέπω κανονικά. Μάλιστα πάτησα το κουμπί και όντως με πήγε στο παλιό theme. Μπορείς να τραβήξεις ένα screenshot ;

 

Τράβηξα εγώ:

image.thumb.png.f288abfab8a56bc974225c4656305adf.png

Έγινε επεξεργασία από trib
Link to comment
Share on other sites

Τιποτα απλα το παλιο μ' αρεσε πολυ περισσοτερο απο το νεο γιατι το νεο ειναι πολυ φορτωμενο ενω δεν χρειαζεται.

Και η φωτο που μου εχεις βαλει ειναι με το παλιο theme για δοκιμασε να γυρισεις στο νεο theme και να βγαλεις φωτο το κουμπακι με το νεο theme.

Έγινε επεξεργασία από fits79
Link to comment
Share on other sites

Από απάντηση moderator τον Μάρτιο στο answers.microsoft, η έμφαση δική μου:

«Outlook team has been cascading the full beta version to users. As this is being cascaded by batches, the classic Outlook.com will be removed. We understand that there will be a lot of feedback as they apply the changes. For this one, I highly recommend that you have your feedback and suggestions posted on the Outlook.com beta UserVoice page»

Άρα είναι πιθανόν να μην έχει περάσει η αλλαγή σε όλους.

fits79 έχεις κοιτάξει καθόλου τις ρυθμίσεις από το «γρανάζι» επάνω δεξιά, διαλέγοντας επιπλέον View all Outlook settings μπας και το συμμαζέψεις κάπως κατά τις προτιμήσεις σου;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.