Jump to content



Στρατός: Ποιός παρουσιάζεται;; (ArmyLab)


morph

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Παίδες μήπως ξέρει κανείς ποιες ημερομηνίες είναι τα φετινά γκρουπ του Πάσχα;

Sent from my Galaxy Note using Tapatalk

εμείς πέρσυ, μέχρι να φύγει το πρώτο group, δεν ξέραμε ποτέ ειναι τα groupakia, φήμες με το κιλό.Τελικά το 1ο πήρε Μ.Βδομάδα & κυριακή του Πάσχα και όλοι στο 2ο πήραν 4 μέρες παραπάνω.:jump1:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
ναι. απο οτι μου ειπαν οι διαβιβασεις ειναι ξεχωριστα μεσα στο ΚΕΤΘ.

Ισχύει.

Όπως ισχύει οτι πολλοί που ειναι ΔΒ παρουσιάζονται και Καλαμάτα (ίσως λόγω πλήθους).

Αντίστοιχα στο ΚΕΜΧ που ήμουν εγώ είχαμε και καμια 400αριά ΠΖ μαζί με εμάς που ημασταν ΜΧ.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω διαβιβασεις τις εχουν κοψει απο καλαματα εδω και κανα δυο χρονια.. Ειχα κατεβασει ενα στελεχος για ορκομωσια της 328 και ηταν μονο πεζικαριοι..

Link to comment
Share on other sites

Παρουσίασε στον έλεγχο ένα χωρίς κάμερα και κρύψε κάπου στο σακίδιο σου ένα κανονικό. Πιθανότατα δε θα ψάξουν τόσο. Αλλά άποψή μου είναι να κάνεις υπομονή με ένα παλιό στο κέντρο γι' αυτές τις μέρες (λόγω κλοπών) και στη μονάδα να έχεις το κινητό σου.

Link to comment
Share on other sites

Φτου και πως θα μπαίνω thelab στην σκοπιά?[emoji14]

Πώς παρουσιάζομαστε με ένα σακίδιο μόνο με underwear ?

Πάρε οτι θες μαζί σου στο σακίδιο σου. Το κινητό με την κάμερα θα σου το πάρουν για τις πρώτες μέρες και μετά θα σου το δώσουν. Δεν έχουν κόλημα με τις φωτό, αλλά έχουν θέμα με κλεψιές μεταξύ των φαντάρων. Μόλις μάθετε ο ένας τον άλλον και ξέρετε τι ρόλο βαράει ο καθένας, τότε τα δίνουν πίσω.

Μόλις σου το δώσουν πάντως πρέπει να μην το εμφανίζεις. Κράτα το για πάρτη σου και προς Θεού, μην αρχίσεις τα βίντεο και τις φωτό, γιατί δεν ξέρεις ποιός σε κοιτά κια σε ποιόν θα πέσεις....

Αυτά που σου λέω είναι στάνταρ!

Link to comment
Share on other sites

Παρουσίασε στον έλεγχο ένα χωρίς κάμερα και κρύψε κάπου στο σακίδιο σου ένα κανονικό. Πιθανότατα δε θα ψάξουν τόσο. Αλλά άποψή μου είναι να κάνεις υπομονή με ένα παλιό στο κέντρο γι' αυτές τις μέρες (λόγω κλοπών) και στη μονάδα να έχεις το κινητό σου.

Ψάχνουν... ίσως όχι τόσο καλά, αλλά ψάχνουν. Σε βάζουν να βγάλεις όλα σου τα πράγματα σε έναν πάγκο και να ανοίξεις μόνο σου όλες τις θήκες. Κυρίως ψάχνουν για ναρκωτικά, μαχαίρια και φάρμακα.

Link to comment
Share on other sites

Με τη κάμερα θα μπαίνεις στο thelab; :p

Ξέρεις πολλά κινητά με tapatalk χωρίς κάμερα? :p

Πάρε οτι θες μαζί σου στο σακίδιο σου. Το κινητό με την κάμερα θα σου το πάρουν για τις πρώτες μέρες και μετά θα σου το δώσουν. Δεν έχουν κόλημα με τις φωτό, αλλά έχουν θέμα με κλεψιές μεταξύ των φαντάρων. Μόλις μάθετε ο ένας τον άλλον και ξέρετε τι ρόλο βαράει ο καθένας, τότε τα δίνουν πίσω.

Μόλις σου το δώσουν πάντως πρέπει να μην το εμφανίζεις. Κράτα το για πάρτη σου και προς Θεού, μην αρχίσεις τα βίντεο και τις φωτό, γιατί δεν ξέρεις ποιός σε κοιτά κια σε ποιόν θα πέσεις....

Αυτά που σου λέω είναι στάνταρ!

Μάλλον θα πάρω ένα απλό κινητό και το άλλο στο σακίδιο αν μπορώ να το χρησιμοποιήσω.Από ότι διαβάζω παντού κλέβουν πολύ και πρέπει να έχεις κλειδωμένα τα πάντα ακόμα και το όπλο? WTF? [emoji32]

Αα και ο υπνοσακος είναι must εε λόγω βρωμιάς?

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις πολλά κινητά με tapatalk χωρίς κάμερα? :p

Μάλλον θα πάρω ένα απλό κινητό και το άλλο στο σακίδιο αν μπορώ να το χρησιμοποιήσω.Από ότι διαβάζω παντού κλέβουν πολύ και πρέπει να έχεις κλειδωμένα τα πάντα ακόμα και το όπλο? WTF? [emoji32]

Αα και ο υπνοσακος είναι must εε λόγω βρωμιάς?

Καλά είναι μωρέ σε γενικές γραμμές. Σεντονάκια πάρε, υπνόσακος είναι απαραίτητος το χειμώνα. Το όπλο νέε μου ΕΝΟΕΙΤΑΙ πως το κλειδώνεις, οπότε πάρε και 5-6 λουκέτα μαζί σου.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.