Jump to content



Στρατός: Ποιός παρουσιάζεται;; (ArmyLab)


morph

Recommended Posts

.......και άμα ποστάρει και ο takis-pa την σειρά του θα πέσω να παίρνω και εγώ:T:

Μιας και πρωτη φορα μπαινω εδω εχει πλακα καλα ειναι για σας τα παιδια.

Να πω και εγω την σειρα μου λοιπον. 143 (Παρουσιαστηκα 06-12-1979)

Έγινε επεξεργασία από takis-pa
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολα τα παιδια,

επειδη ερχεται σιγα-σιγα η ωρα να συμπληρωσω περιοδευων αναρωτιεμαι μερικα πραγματα.Καταρχας δηλωνεις ειδικες δυναμεις στο χαρτι και σε παιρνουν αμεσως η ελεγχουν πρωτα να δουν αν κανεις? γιατι τους τελευταιους μηνες επειδη δεν παει κανεις ειδικες δυναμεις ακουω οτι τους βαζουνε μεσα αβερτα...

Επισης,οι Ειδικες Δυναμεις αν δεν κανω λαθος εχουν αρκετους κλαδους.Σε στελνουν οπου θελουν η συμπληρωνεις και κλαδο που προτιμας?

Και κατι τελευταιο,μονο τα ΛΟΚ και οι Αλεξιπτωτιστες κανουν ελευθερη πτωση?

Ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πρωτη φορα μπαινω εδω εχει πλακα καλα ειναι για σας τα παιδια.

Να πω και εγω την σειρα μου λοιπον. 143 (Παρουσιαστηκα 06-12-1979)

Τάκη φίλε μου αμέσως μετά το μήνυμα πέφτω και παίρνω 30 κάμψεις για πάρτη σου:)

Αυτό πάει να πει παλιός......

Link to comment
Share on other sites

εφοσον ειναι η χρονια που γινεσαι 18 και δεν σου εχει ερθει χαρτι... πρεπει μεχρι το φεβρουαριο να εχεις περασει περιοδευων αλλιως εχει προστιμο.

πως περνας περιοδευων??? πρεπει να πας ΚΕΠ να βγαλεις πιστοποιητικο γεννησεως και μετα να συμπληρωσεις το δελτιο απογραφης...

αλλιως για το πιστοποιητικο στον δημο σου... και στο ρουφ για το δελτιο.. :D

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι..

..ζούμε σε μια χώρα που μας υποχρεώνει να συντηρούμε χωρίς αντίτιμο..

1)κτίρια,

2)όπλα του '80,

3)οχήματα του '70,

4)κάποιους "βολεμένους" που δεν εξελίσσονται ποτέ και περηφανεύονται ότι γνωρίζουν καλό "Managment".

..επιπλέον μας αναγκάζει να τρέξουμε (δίνει και πρόστιμο) από την στιγμή που δεν έχει "έρθει το χαρτί" στα 18.

:T:

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα στο ΚΕΠ και εκανα το δελτιο απογραφης,μου δωσαν ενα χαρτι και οταν το ζητησουν απο το σχολειο,θα το δωσω φωτοτυπημενο.Ρωτησα και ειπαν οτι δε χρειαζεται να παμε ΡΟΥΦ.

uNick ...για να μην τρεχεις,πηγαινε απλα σε ενα ΚΕΠ αυριο πρωτα με την ταυτοτητα σου.

Link to comment
Share on other sites

εχω παει ειδη στα κεπ.. εβγαλα αντιγραφο πιστοποιητικο γεννησεως... βγηκε και αυριο θα παω να κανω τα χαρτια.. κοιτα λιγο πιο πανω το ποστ μου :p

εφοσον ειναι η χρονια που γινεσαι 18 και δεν σου εχει ερθει χαρτι... πρεπει μεχρι το φεβρουαριο να εχεις περασει περιοδευων αλλιως εχει προστιμο.

πως περνας περιοδευων??? πρεπει να πας ΚΕΠ να βγαλεις πιστοποιητικο γεννησεως και μετα να συμπληρωσεις το δελτιο απογραφης...

αλλιως για το πιστοποιητικο στον δημο σου... και στο ρουφ για το δελτιο.. :D

Link to comment
Share on other sites

Αφου ρε συ εμενα μου ειπαν οτι δε χρειαζεται να παω....θα δωσω απλα ενα χαρτι στο σχολειο μου.Το ιδιο ειπαν και στον κολλητο μου που πηγε σημερα.

Το χαρτι γραφει .... Ο "ταδε" προσηλθε και συμπληρωσε το δελτιο απογραφης στις 20/1/2011.

:/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.