Jump to content



Need For Speed: Most Wanted


ngt

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Black edition:

Bonus DVD Get under the hood of Need for Speed Most

Wanted. Check out impressive vehicle showcases and an

exclusive car art gallery, or view ten Need for Speed Most

Wanted movies, including a behind-the-scenes look at the

creation of the stunning in-game cinematics with Josie

Maran. A must-have for all Need for Speed fans over the

last ten years.

3 Exclusive Races Ignite the streets in three

races created specifically for the Black Edition,

unlocked and available to drive right from the start.

Exclusive and Unlocked Vinyls Personalize your

ride faster than everyone else with dozens of unlocked

vinyls as well as specifically-created Black Edition-only

designs.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ρε παιδια συγνωμη αν εχει ξαναειπωθει η ερωτηση μου αλλα η αληθεια ειναι οτι βαριεμαι να διαβασω 24 σελιδες οποτε ρωταω... :D φταιει η καρτα μου (xfx 6800gs@500 , 1110) ή το ιδιο το παιχνιδι που σπαει συνεχεια οτι ρυθμισεις και να βαλω? δλδ τι τερμα το βαλω τι 640χ480 και τα παντα απενεργοποιημενα εκτος απο τη διαφορα στο φρεϊμρεϊτ παντα θα "σπαει" σε καποια σημεια...οταν πχ περναω κατω απο γεφηρες....

εχω τους 84.21 και αυτη τη στιγμη εχω τους 91.28 να κατεβαινουν...το συστημα ειναι αυτο της υπογραφης... με μια αλαγη...εβαλα την μπλου ορμπ 2 στα χρεη ψυξης του επεξεργαστη...

Link to comment
Share on other sites

αχα.....πραγματι ελεος.....το ιδιο εκανε παντα? γιατι και στο φ1 2001 που εχω το φορτωσα πριν κατι μερες να το θυμηθω και εκανε τα ιδια!!! ελεος σε υπολογιστη του 2005 κολαει παιχνιδι του 2001!!!!! παντως με τους 91.28 βελτιωθηκε η κατασταση αρκετα....τωρα το γιατι.....

Link to comment
Share on other sites

τελικα με τους 91.28 εφτιαξε οπως ειπα το πραμα αλλα αυτο που δεν ειχα προσεξει αρχικα ηταν οτι με τους νεους οδηγους οι συχνοτιτες επεσαν σε αυτες του εργοστασιου..... δλδ εφτεγε ο υπερχρονισμος γιατα σπασηματα? γιατι??

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.