Jump to content


ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ PC ΒΟΗΘΕΙΑ


lefterissim

Recommended Posts

Υδρόψυξη δεν νομίζω να χρειάζεσαι. Είναι και χειμώνας τώρα, οπότε μπορείς να αράξεις και να δεις πως πάει το σύστημα και αν το καλοκαίρι με τις ζέστες δεις ότι υπάρχει θέμα, τότε ψάχνεις για καλύτερη λύση. Αλλά με τον 2600, δεν νομίζω ότι χρειάζεσαι κάτι περισσότερο από την ψύκτρα που δίνει η AMD. Τουλάχιστον τώρα χειμωνιάτικα.

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος yanni έγραψε:

Καμιά δεν υπάρχει. Κατόπιν παραγγελίας είναι. Και τα μαγαζιά που τις έχουν δεν ξέρω πόσο εμπιστοσύνης είναι.

Υπάρχει στο digital master.Απο κει ψωνίζω συνηθως.Αργούνε λίγο πχ 4-6 εργάσιμες γράφει θα κάνει 8-10.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και βρέθηκα στη θέση σου πριν λίγο καιρό δες και τον συνδυασμό M/B-RAM στην υπογραφή μου.

Η RAM παίζει κατευθείαν στα 3200 απλά ενεργοποιώντας το XMP profile στο bios.

Την 1060 την είχα απο πριν (Crazy Sundays 300€ τον Φεβρουάριο του 2017) και σε 1080 gaming παίζει τα πάντα από high έως ultra settings, αλλά αν αγόραζα τώρα σε αυτό το επίπεδο επιδόσεων θα πήγαινα στην RX 580 που είναι min 50€ φτηνότερη.

Έγινε επεξεργασία από paxman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 17 ώρες, το μέλος lefterissim έγραψε:

guys!! κατέληξα στα εξής με το συγκεκρημένο budget.

τι λέτε?

pc1.jpg

 

Πιστεύω πως είσαι λάθος.

 

Ο 3770Κ είναι μια χαρά ακόμα για gaming, αν ασχοληθείς και τον ανεβάσεις λίγο θα είσαι δυο χαρές. Δεν χρειάζεται με τίποτα να αλλάξεις πλατφόρμα ακόμη.

Θα μπορούσες να πάρεις το budget σου και να το δώσεις για μια rtx 2070 και θα σου μείνουν και 2μιση-3 κατοστάρικα τσέπη.

Εκεί θα δεις τη διαφορά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.