Jump to content



Ποσο GAY είστε ??


LordOfRings

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Παιδια οτι ναναι λεει! Το ετρεξα δυο φορες με τα ιδια στοιχεια και τη μια φορα ειχα 33 και την αλλη 26. Μετα εβαλα nickname schwarzeneger και μου εβγαλε 0%!!!!!!!! πλακα κανω!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από esdee

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ τα εχω με τον SPC πολυ καιρο δεν το ξερατε ? :p (καιω και αλλον)

Mε πληγωσες τωρα....νομιζα πως τα ειχε με το "αφεντικο"..... :(

Aλανιαρα κοτα λοιπον! :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Ελα κ εσυ με τον Zarra να γινουμε πολλες ! :hehe:

εσεις που ειστε με την ομαδα μας μπορειτε να ερθετε να benchαρουμε σπιτι μου (να προωθουμε τα 'δικα μας' παιδια)

lol

Link to comment
Share on other sites

Έπρεπε να είχατε μια webcam και να βλέπατε τη φάτσα μου μετά την τελευταία ερώτηση!:D

Στο σημείο που φορτώνει το κοντέρ μεχρι το 100% και μετά σου βγάζει το αποτέλεσμα σου(20%:shifty: ).

Είχα μείνει έτσι:eek: . Μα καλά, λέω που θα σταματήσει αυτό?Τόσο φ0ύστης είμαι:tomato:?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aristos87 [Σήμερα, στις 01:05]

Το αντίστοιχο ρε σύ άν βάλεις για φύλλο γυναίκα... δλδ γυναίκα gay άρα λεσβία

Εβαλα στις 2 πρωτες, ειμαι male και θελω να το κανω με male... Απαντησα οσο πιο αθλια μπορουσα και εβγαλα μονο 90% . ΠΩΣ ΕΒΓΑΛΕ 96% ο chroma??????:worship: :worship: :worship: :fist: :fist:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.