Jump to content



Total tools


Recommended Posts

Παλια τα εφερνε ο ΔΡΙΒΑΣ ,πριν κλεισει, κατηγοριας BULLE χωρις ομως την υποστηρηξη τους...

Κινεζικα μετριας κατηγοριας κ καθαρα ερασιτεχνικα, θα προτιμουσα bulle η parkside αν επρεπε να κινηθω σ αυτη την κατηγορια....

Κ ψιλοακριβα απο μια γρηγορη ματια που εριξα...το σκαπτικο sds που το χει 93 , το χα παρει ενα 50ρικο , την ηλεκτροκολληση την 160αρα  την ειχα παρει 150 μαζι με ηλεκτρονικη μασκα...

Μια ματια απο κοντα θα δειξει περισσοτερα, ισως βελτιωθηκαν καπως....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

δεν εχω ιδία αποψη αλλα βρηκα οτι δεν ειναι κινεζικο....ειναι πακισταν

οποτε ανηκει στην ευρυτερη κατηγορια χαμηλης τιμης απ οπου κι αν προερχονται με κυριο μετρο συγκρισης την εγγυηση και το αποθεμα ανταλλακτικων

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 ώρες, το μέλος makio έγραψε:

δεν εχω ιδία αποψη αλλα βρηκα οτι δεν ειναι κινεζικο....ειναι πακισταν

οποτε ανηκει στην ευρυτερη κατηγορια χαμηλης τιμης απ οπου κι αν προερχονται με κυριο μετρο συγκρισης την εγγυηση και το αποθεμα ανταλλακτικων

Κινεζικα ειναι, εσυ μας δειχνεις το τοπικο αντιπροσωπο Πακισταν

http://www.totaltools.com.pk/content/about.html

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Nektar2018 said:

Κινεζικα ειναι, εσυ μας δειχνεις το τοπικο αντιπροσωπο Πακισταν

TOTAL TOOLS

μπορει να εχεις δικιο - αλλα το λινκ που παραθετεις ειναι το ιδιο > Λαχωρη / Πακισταν

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 57 λεπτά, το μέλος makio έγραψε:

μπορει να εχεις δικιο - αλλα το λινκ που παραθετεις ειναι το ιδιο > Λαχωρη / Πακισταν

 

Total Tools Co Limited is a professional industrial solution provider, specialized in industrial tools, which started from China and then expanded its wings to the rest of the world. Committed to ....

M. Afzal Chaudhri & Co. (MAC) is proud to launch the Total Tools in Pakistan

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Φροντίζει σε κάποια μοντέλα, με λίγα χρήματα να ανεβάζει τις επιδόσεις  πάνω από τον ανταγωνισμό.  Το έκκεντρο τριβείο της, είναι ίσως το μοναδικό απένατι στα άλλα που με 50 €, λειτουργεί στα  450 Watts και έχει διάμετρο 150 mm.

 

Εγώ πήρα την ηλεκτροκόλληση στα 180 Α με 104 €, επειδή εκτός από τα Ampere, έδινε 85 Volt αρχικό φορτίο που μόνο οι Telwin που δεν κυκλοφορούν ακόμα Ελλάδα δίνουν τόσο.

Μου χρειαζόταν, προκειμένου να κρατάει το τόξο ευκολότερα και να ξεκινάει πιό αρπαχτά, προκειμένου να μάθω.

 

Τριβείο πήρα Stanley, αλλά στο τσακ ήμουν να το πάρω κι αυτό.     

 

 

Έγινε επεξεργασία από Τζίμης
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.