Jump to content



Youtube copy subscribed channels


fits79

Recommended Posts

Καλησπέρα.

 

Υπάρχει τρόπος να αντιγράψω τις συνδρομές καναλιών από ένα κανάλι στο youtube σε ένα άλλο χωρίς να κλείσω ή να σβήσω τις συνδρομές από κανένα κανάλι youtube.

Έγινε επεξεργασία από fits79
Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα τι εννοείς. Και το παραπάνω αναφέρει "You can’t merge or link separate YouTube channels or automatically transfer data from one channel to another.".

 

Στην ουσία σου λέει ότι δεν μπορείς να μεταφέρεις δεδομένα από ένα YouTube κανάλι σε άλλο.

Προφανώς το ίδιο ισχύει και για την αντιγραφή καθώς δεν υφίσταται κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι δοκιμασα τον τροπο που λες αλλα επειδη και στα 2 καναλια που απλα θελω να αντιγραψω τις συνδρομες καναλιων δεν υπαρχει ουτε ενα βιντεο οταν παω στο

 

  1. Using a computer, sign in to YouTube.
  2. Select your account icon NB5qyD2bwPLSxRz3L4RkFWHtTntWnKPJ5-jUmi5tand then YouTube Studio (beta).
  3. From the left panel, select the Videos tab.
  4. Hover over the video you’d like to download, and select Menu e76r_RF5u4d8F2EpJfsc7taQT9fr9JvJ5yhNtWmV then 9kN1WTtNWXGrjNnjI_TN9BNwpR5HG837M99L34yg Download.

δευτερο βημα δεν υπαρχει κανενα βιντεο να διαλεξω.

 

Γι' αυτο και σου ειπα δεν ψαχνω να αντιγραψω βιντεος αλλα συνδρομες.

Link to comment
Share on other sites

Οι συνδρομές δεν γίνεται να μεταφερθούν.

 

Αυτό σου λέει πως να μεταφέρεις τα βίντεο από το ένα κανάλι στο άλλο, που στην ουσία δεν γίνεται και αυτό αυτόματα καθώς τα κατεβάζεις από το ένα και τα ανεβάζεις στο άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Ειδες λοιπον που απο την αρχη ΔΕΝ ειχες καταλαβει τι ακριβως ρωταω παρολο που το λεω ξεκαθαρα.

 

Και γινεται απλα δεν ξερω τον τροπο.

 

Εχω βρει ενα καρο αρθρα και βιντεο στο youtube που σου λενε πως να το κανεις απλα δοκιμασα ενα πολυ παλιο βιντεο απο το 2017 και δεν δουλεψε απλα αλλαξαν τον τροπο αλλα στανταρ γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος fits79 έγραψε:

Καλησπέρα.

 

Υπάρχει τρόπος να αντιγράψω τις συνδρομές καναλιών από ένα κανάλι στο youtube σε ένα άλλο χωρίς να κλείσω ή να σβήσω τις συνδρομές από κανένα κανάλι youtube.

Και σου ξαναλέω, σύμφωνα με την Google, ιδιοκτήτρια του YouTube, αυτό που ζητάς δεν γίνεται.

 

Το παραπάνω μήνυμα σου με την παράθεση αναφέρει πως να μεταφέρεις βίντεο, όχι συνδρομές.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ξερεις καλο ειναι να ΜΗΝ ποσταρεις σε θεματα που απλα δεν ξερεις.

 

Και οχι γινεται γιατι παλιοτερα το ειχα κανει κανονικα απλα τωρα πρεπει να αλλαξανε τον τροπο γι' αυτο και δεν μπορω να το ξανακανω.

Link to comment
Share on other sites

Εχω βαρεθεί να την πέφτεις σε όποιον αφιερώνει χρόνο να σου απαντήσει σε κάθε θέμα σου.

Πιο λιανά δε μπορώ να στο πω.

πριν 2 λεπτά, το μέλος fits79 έγραψε:

Κι εγω σου ξαναλεω παλιοτερα ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ πως να το κανω πιο λιανα δηλαδη?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μα την πεφτω γιατι αρχικα το λεω πολυ ξεκαθρα απο τον τιτλο οτι ψαχνω με ποιο τροπο αντιγραφω ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ ΟΧΙ ΒΙΝΤΕΟ μου λεει καταλαβα τι εννοεις και στο μεθεπομενο ποστ του μου λεει ναι δεν μπορεις να αντιγραψεις συνδρομες μονο βιντεο λινκς κατι που ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΑ.

 

Και γενικοτερα την πεφτω οπως λες γιατι οσοι ποσταρουν αστα τοπικς που δημιουργω απαντανε σε οτι θελουν αυτοι ΟΧΙ ΣΕ ΟΤΙ ΡΩΤΑΩ ΕΓΩ.

Καμια σχεση δηλαδη.

 

Μία ώρα πριν, το μέλος UltraB έγραψε:

Κατάλαβα τι εννοείς. Και το παραπάνω αναφέρει "You can’t merge or link separate YouTube channels or automatically transfer data from one channel to another.".

 

Στην ουσία σου λέει ότι δεν μπορείς να μεταφέρεις δεδομένα από ένα YouTube κανάλι σε άλλο.

Προφανώς το ίδιο ισχύει και για την αντιγραφή καθώς δεν υφίσταται κάτι τέτοιο.

 

Και μετα το ποστ μου που του ξανα λεω οτι ΔΕΝ ζηταω αντιγραφη βιντεο λινκς αλλα συνδρομων μου απανταει:

 

πριν 48 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

Οι συνδρομές δεν γίνεται να μεταφερθούν.

 

Αυτό σου λέει πως να μεταφέρεις τα βίντεο από το ένα κανάλι στο άλλο, που στην ουσία δεν γίνεται και αυτό αυτόματα καθώς τα κατεβάζεις από το ένα και τα ανεβάζεις στο άλλο.

 

 

Ποιος φταιει λοιπον εγω ή αυτος που ποσταρει σε ενα τοπικ που δεν εχει ιδεα τι ζηταει ο δημιουργος του και ακομα περισσοτερο νομιζει οτι εχει την απαντηση σε αυτο που νομιζει οτι ρωταει.

 

Αν καποιος μαθει να ΔΙΑΒΑΖΕΙ προσεκτικα τι ρωταει ο οποιοσδηποτε και απανταει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΕ ΟΤΙ ΡΩΤΗΣΕ και οχι σε οτι νομιζε οτι ρωτησε τοτε πιστεψε και ευχαριστω θα πω ακομα και αν δεν ισχυει η λυση του αλλα και μια χαρα πιο φιλικος θα ειμαι.

Έγινε επεξεργασία από fits79
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αλλά μόνος σου αναφέρεις ότι σου απάντησα σε αυτό που ψάχνεις "μου λεει ναι δεν μπορεις να αντιγραψεις συνδρομες".

 

Αν το συνεχίσεις, το θέμα σου θα κλειδώσει γιατί πολύ απλά πήρες την απάντηση σου. Επίσης σου εξήγησα ότι τα περιεχόμενα της παράθεσης σου στο 3ο σου μήνυμα αναφέρονται στο πως να μεταφέρεις βίντεο και όχι συνδρομητές, αλλά μάλλον δε το κατάλαβες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικα ΓΙΑΤΙ μου σβησατε τα ποστ που εξηγω τι εγινε και οτι αρχικα ποσταρες σε ενα τοπικ που απλα ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΙΔΕΑ ΓΙΑΤΙ ΡΩΤΑΩ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΣΥ ΝΟΜΙΖΕΣ.

 

Για να μην φανει οτι οι admin/mod δεν εχουν ιδεα σε τι τοπικ απαντανε εεεε..

 

 

Και οταν εγω μιλαω μου λετε ειμαι αγενεις κ.τ.λ.

Ετσι ακριβως ειχα κανει αντιγραφη των συνδρομων μου απο το ενα καναλι youtube στο αλλο.

 

Ελα ομως που αυτη η μεθοδος πια ΔΕΝ ισχυει γιατι δεν υπαρχει καν η επιλογη που ειναι στο τελος των subscriptions.

Δες λιγο ημερομηνια που ανεβηκε το παραπανω βιντεο.

Δημοσιεύτηκε στις 18 Απρ 2017

Έγινε επεξεργασία από fits79
Link to comment
Share on other sites

Για όνομα του Θεού του hardware και του Software.

Εγινε μία παρεξήγηση και αναστάτωση.

Παραδέχεται ότι κατάλαβε λάθος.

Φυγανε τα μηνύματα γιατί πέρα από εσένα, στο μέλλον θα διαβάσουν και άλλοι.

Για να διευκολυνθεί όλος ο κόσμος λοιπόν και να μην διαβάζουν την παρεξήγηση κρύφτηκαν τα σχόλια.

Σου δίνεται απάντηση τώρα και πάλι γκρινιάζεις.

Δες αν κάνεις δουλειά με το παραπάνω.

 

 

Σε λίγο θα φύγει και αυτό και το δικό σου ποστ

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οχι εγω θελω να τα ΕΠΑΝΑΦΕΡΕΙΣ γιατι δεν μπορει απλα να ΚΡΥΒΕΤΕ τα μυνηματα/ποστ των admin/mod αυτου του site για να μην φαινετε η ασσχετοσυνη σας.

 

Αν εχετε τα κοτσια επαναφερετε ακριβως οπως ητανε ΟΛΑ ΤΑ ΠΟΣΤ ΟΛΑ ομως.

 

Και ακριβως γι' αυτο το λογο να τα βλεπει ο κοσμος να ξερει που βρισκετε.

Link to comment
Share on other sites

πριν 22 λεπτά, το μέλος fits79 έγραψε:

Για να μην φανει οτι οι admin/mod δεν εχουν ιδεα σε τι τοπικ απαντανε εεεε..

Πραγματικά τι να σου πω...

 

πριν 22 λεπτά, το μέλος fits79 έγραψε:

Ελα ομως που αυτη η μεθοδος πια ΔΕΝ ισχυει γιατι δεν υπαρχει καν η επιλογη που ειναι στο τελος των subscriptions.

Εδω δηλαδή μόνο σε εμένα το δείχνει?

https://www.youtube.com/subscription_manager

 

Capture.PNG

 

 

πριν 17 λεπτά, το μέλος fits79 έγραψε:

Οχι εγω θελω να τα ΕΠΑΝΑΦΕΡΕΙΣ γιατι δεν μπορει απλα να ΚΡΥΒΕΤΕ τα μυνηματα/ποστ των admin/mod αυτου του site για να μην φαινετε η ασσχετοσυνη σας.

 

Αν εχετε τα κοτσια επαναφερετε ακριβως οπως ητανε ΟΛΑ ΤΑ ΠΟΣΤ ΟΛΑ ομως.

 

Και ακριβως γι' αυτο το λογο να τα βλεπει ο κοσμος να ξερει που βρισκετε.

Τα επαναφέρω αλλά εσύ θα επανέλθεις σε Μερικες μερες

Και αν δεν σου αρέσουμε να ζητήσεις τα λεφτά σου πίσω...

 

case closed

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Εν τέλει ψάχνεις απάντηση στο ερώτημα σου ή έχεις όρεξη για καυγά;

Όπως έγραψα παραπάνω, έκανα όντως λάθος. Μπέρδεψα τις συνδρομές με τους συνδρομητές, ανθρώπινο είναι.

 

Το παρακάτω το βλέπεις εδώ; https://www.youtube.com/subscription_manager

KkcC_SFYT0abNA-2Tc7VKg.png

 

Σε περίπτωση που το βλέπεις, πατάς εξαγωγή, πας εδώ και ακολουθείς την διαδικασία που κάνει ο τύπος στο παραπάνω βίντεο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.