Jump to content



Netbook for 4k videos


Recommended Posts

Μπραβο στην δημοκρατικη σταση που εχει το φορουμ σας και επιτρεπει στους αλλους να ΠΟΥΝ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥΣ ειδικα αν ειναι αντιθετη με τη δικη σας.

 

Μπραβο σας  για ακομα μια φορα.

 

Επειδη κλασικα θα σβησουν αυτο το ποστ αφου με μπαναρουν επειδη για ακομα μια φορα ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΣΕ ΕΝΑ SITE-FORUM ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ αλλα δεν ειναι τελικα.

 

Έγινε επεξεργασία από fits79
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 21 λεπτά, το μέλος GriGaS έγραψε:

Το ότι τα review είναι του ποδαριού δεν ειναι άποψη. 

1ον Καλο ειναι οταν αναφερεσε στον αλλον να λες πραγματα ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ.

2ον Ποτε ειπα εγω οτι ειναι του ποδαριου απλα ειπα ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΠΑΝΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΞΕΦΥΓΕΙ.

 

Το οτι εσυ δεν δεχεσαι την ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ σου αλλα δεν μπορεις να μου αφαιρέσεις το δικαιωμα να την εχω.

πριν 4 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

Στην δημοκρατια πρεπει να εχουμε και τροπους ε :) 
Μαλλον ακομα να μαθεις τους λογους τους οποιους εφαγες μπαν.

Οπως και στη ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΞΕΡΕΙΣ.

Και ο τροπος να τις δεχομαστε δεν ειναι το μπαν.

 

Εν ολιγης επειδη ο οποιοσδηποτε ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΑΣ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΑΝ.

 

Απο τη στιγμη λοιπον που το ιδιο το φορουμ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΡΟΠΟΥΣ σε διαφορετικες γνωμες απο αυτες που υποστηριζει γιατι να εχω εγω?

Έγινε επεξεργασία από fits79
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζεις οτι η σταση σου ερχεται εναντια με τους κανονες του φορουμ στους οποιους συμφωνησες ετσι;
Οποτε εδω δε μιλαμε για διαφορετικη αποψη :)
Επισης τα κεφαλαια και οι φωνες, βοηθαν περισσοτερο την Δ.Ο. του φορουμ να παρει πιο γρηγορα την αποφαση της :)
 

 

Link to comment
Share on other sites

Πια σταση μου ακριβως?

Μπορεις να μου εξηγησεις σε παρακαλω πολυ?

 

Το οτι εχω μια αλλη γνωμη με αυτη του φορουμ και την ειπα εινα αντιθετο με τους κανονες του φορουμ?

 

Για δειξε μου σε παρακαλω πολυ πιος κανονας λεει οτι αν εχεις μια αποψη αντιθετη με αυτη του site απαγορευεται να την αναφερεις καν.

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος fits79 έγραψε:

Μπραβο στην δημοκρατικη σταση που εχει το φορουμ σας και επιτρεπει στους αλλους να ΠΟΥΝ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥΣ ειδικα αν ειναι αντιθετη με τη δικη σας.

 

Μπραβο σας  για ακομα μια φορα.

 

Επειδη κλασικα θα σβησουν αυτο το ποστ αφου με μπαναρουν επειδη για ακομα μια φορα ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΣΕ ΕΝΑ SITE-FORUM ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ αλλα δεν ειναι τελικα.

 

On 4/6/2019 at 8:23 ΜΜ, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Τα λέμε από βδομάδα για να μας πεις και τι netbook επέλεξες, εσύ ο γνώστης, αφού τα review είναι τόσο "στο πόδι" και δεν ικανοποιείσαι.

Η απορία μου είναι αν αποζητάς αυτού του είδους την κατάληξη γιατί ήξερες εξ'αρχής τι θα αγοράσεις (ή τι νομίζεις ότι θέλεις να αγοράσεις) ή αν απλά έχεις temper. 

Πάμε χαλαρότερα την επόμενη φορά. Γιατί μεθεπόμενη, δεν θα υπάρξει, guarantee. 

1. Δεν ξέρεις πως να εκφράσεις την άποψή σου. Να είσαι πιο προσεκτικός στον τόνο σου. Μην μας γράφεις κεφαλαία (μην μας φωνάζεις κοινώς), γιατί, η εντύπωση που έχεις πως είμαστε δούλοι σου, είναι μοναδική στο είδος της.

2. Έλλειψη δημοκρατίας μάλλον δεν γνωρίζεις τι σημαίνει και δε θες να το ζήσεις.

3. Δεν σε βλέπω χαλαρό. Αν ήταν να σβήσουμε το post σου, δεν θα φαινόταν γιατί έφαγες ban, θα ήταν άδικο. Αντί για αυτό είναι πάνω εκεί για να δούνε όλοι ποιος είναι δίκαιος και ποιος όχι. Θα έλεγα ότι είμαστε άδικοι γιατί σε αφήνουμε να σουλατσάρεις στο φόρουμ ενώ τα ίδια και τα ίδια τα επαναλαμβάνουμε σε κάθε σου νήμα. 

4. Είναι η τελευταία ευκαιρία να χαλαρώσεις και να καταλάβεις ότι δεν ξέρεις πως να εκφραστείς. Αν το καταλάβεις, είμαστε εδώ. Αν δεν το καταλάβεις, πάλι εδώ είμαστε. 

Link to comment
Share on other sites

Για ακομα μια φορα βαζετε λογια στο στομα μου που ποτε δεν ειπα. Ποτε ειπα οτι πιστευω οτι ειστε δουλοι μου? Σε προκαλω να μου πεις.

 

Ναι δεν ξερω τι σημαινει ελειψη δημοκρατιας οπως ξερεται εσεις που δεν δεχεσται αποψεις αντιθετες απο τη δικη σας.

Εχεις απολυτο δικιο.

 

 

Να εκφραστω? Το οτι ειπα δηλαδη οτι στα review μπορει να μην τα δει ολα καποιος ειναι λαθος τροπος να το πω ετσι?

 

Και για πες μου ο σωστος τροπος για να το πεις ποιος ειναι?

Link to comment
Share on other sites

μετα την πρωτη σου συσταση, ερχεσαι και γραφεις με επιθετικο και ειρωνικο υφος περι δημοκρατιας.
Αυτο ερχεται εναντια στους κανονες του φορουμ. 
https://www.thelab.gr/guidelines/

Με bold γραμματα.

Υ.Γ Νομιζω οτι πρεπει να κλειδωσει το θεμα @tommybertsen και για τα υπολοιπα ας πραξει οπως λενε οι κανονες..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.