Jump to content



Περι Ασφάλειας στο Διαδίκτυο


kreach

Recommended Posts

Τίποτα!!! (αυτή τη στιγμήπαλαιότερα χρησιμοποιούσα το NIS αλλά είναι αισχρό και τώρα βρίσκομαι προς αναζήτηση)

Προσέχω που πάω και τι πατάω δεν ανοίγω κανένα e-mail αν δε ξέρω αυτόν που μου το έχει στείλει..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Windows Xp Sp2

Sygate Personal Firewall pro

και για antivirus NOD32

Το sygate ειναι αρκετα απλό με πολυ καλες λειτουργιες και δεν εχω κανενα προβλημα και με το LAN (συμαντικο)

οσο για το NOD ειχα το Norton μου φενοταν καπος βαρυ και εβαλα το NOD, καμια σχεση πολυ πιο ελαφρη update καμια φορα και 2-3 φορες την ημερα ασε που το Norton ειχε bug με το 3D studio MAX 5 και με αναγγασε να κανω update σε 5.1

επισης για τη DSL καλη ληση ειναι και ενα παλιο pc να το στισεις σε pizzabox να setuρεις και linux μονο τον kernel και οτι χριαζεσαι για firewall και antivirus και να περνεις απο αυτο internet, ακομα και οταν κανεις format η bootαρεις απο αλλο λειτουργικο δεν χρειαζεται να τα ξανα περνας

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.