Jump to content


Dell Alienware AW3418DW - €596 @ Amazon.de


Recommended Posts

H οθόνη του τίτλου, καινούρια, στο γερμανικό amazon (όχι από το ίδιο απευθείας αλλά από πωλητή με 100% θετικές αξιολογήσεις), στα €596 τελική τιμή με τα μεταφορικά. 

 

Χαμηλότερη τιμή σήμερα (18/02) στο skroutz €934. Χαμηλότερη τιμή ever skroutz , €799.

 

Το ανανεωμένο μοντέλο (AW3420DW) είναι στα €1137, σχεδόν διπλάσια τιμή για 20Hz παραπάνω και πιο νέο panel.

 

AW3418DW

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κια μια φθηνότερη έκδοση με χαμηλότερη ανάλυση, δεν ξέρω αν αξίζει!

489 έκανε η "καλή", προσωπικά δεν την χρειαζόμουν αλλά στα λεφτά αυτά ψηνόμουνα!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είχα βάλει παραγγελία και την ακύρωσα χθες...Με λίγο ψάξιμο σε γερμανικά forum, διάβασα ότι έχουν χακάρει λογαριασμούς δεκάδων πωλητών στο Amazon (για το γερμανικό, για τα άλλα δε ξέρω) και οι προσφορές είναι ψεύτικες. Γι' αυτό και σε πολλά profile πωλητών, αναφέρουν να γίνεται επικοινωνία μαζί τους σε άσχετο e-mail, εκτός Amazon. Οπότε πολύ προσοχή σε όλους! (βάζω και εμένα μέσα που την πάτησα πρώτος). Περιμένω να μου επιστρέψει το Amazon τα χρήματα.

 

Παράδειγμα:

https://www.amazon.de/gp/offer-listing/B076PTMVJ8/ref=dp_olp_all_mbc?ie=UTF8&condition=all  - η 3η προσφορά, 599 καινούρια αλλά αν πάτε στο profile του πωλητή, με τη βοήθεια του google translate:
 

Παράθεση

 

* Μην τοποθετείτε παραγγελίες χωρίς να ζητήσετε έγκριση, χωρίς την άδειά μας η παραγγελία ακυρώνεται.
* Δωρεάν αποστολή, προσφέρουμε μόνο δωρεάν αποστολή εάν επικοινωνήσετε μαζί μας εδώ: info@SLLife-GmbH.de

* Εάν θέλετε να αγοράσετε επικοινωνήστε μαζί μου: info@SLLife-GmbH.de

* Προσοχή * Πριν κάνετε μια παραγγελία, επικοινωνήστε μαζί μας όταν είναι διαθέσιμο το προϊόν: info@SLLife-GmbH.de
* Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε τον τίτλο του προϊόντος για αναφορά!

 

 

Έγινε επεξεργασία από daospi
  • Like 2
  • Agree 2
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.