Jump to content


Flight Simulator 2020 και κλάμα...


def

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

η ερωτηση μου ειναι υπάρχει πιθανότητα να το αγοράσεις απο το steam και μετα να μην παιζει???

δηλαδη να εχεις δωσει χρηματα και μετα να μην παιζει??

τα παιχνιδια απο το steam δεν ειναι online???

μπορει καποιος να μου εξηγησει??

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, todor said:

η ερωτηση μου ειναι υπάρχει πιθανότητα να το αγοράσεις απο το steam και μετα να μην παιζει???

δηλαδη να εχεις δωσει χρηματα και μετα να μην παιζει??

τα παιχνιδια απο το steam δεν ειναι online???

μπορει καποιος να μου εξηγησει??

ευχαριστω πολυ

 

Βεβαίως και υπάρχει πιθανότητα να μην παίζει. Ο υπολογιστής σου είναι χειρότερος από την ελάχιστη σύνθεση που υποστηρίζεται, οπότε η πιθανότητα είναι σημαντική.

 

Ναι, τα παιχνίδια από το Steam τα αγοράζεις online, αλλά κατεβαίνουν, εγκαθίστανται και τρέχουν στον δικό σου υπολογιστή, που πρέπει να ικανοποιεί κάποιες προδιαγραφές.

 

Για όλα τα αγαθά και τις υπηρεσίες δίνεις χρήματα, αλλά εξακολουθείς να έχεις την ευθύνη της αγοράς. Αν πας στο βενζινάδικο και αγοράσεις ένα μπιτόνι diesel για να βάλεις σε ένα βενζινοκίνητο αυτοκίνητο, πάλι θα σου ζητήσουν να πληρώσεις, πάλι δε θα κάνεις δουλειά (επιεικώς).

 

Το ότι είναι άυλο το αγαθό σου δίνει μια λύση. Μπορείς να το αγοράσεις, να δεις πώς τρέχει και, όταν απογοητευτείς, να ζητήσεις επιστροφή των χρημάτων σου και διαγραφή του παιχνιδιού από τον λογαριασμό σου. Αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί να κάνεις όλη αυτή τη διαδικασία, εφόσον ξέρεις προκαταβολικά ότι ο υπολογιστής σου είναι ακατάλληλος.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος acct έγραψε:

 

Βεβαίως και υπάρχει πιθανότητα να μην παίζει. Ο υπολογιστής σου είναι χειρότερος από την ελάχιστη σύνθεση που υποστηρίζεται, οπότε η πιθανότητα είναι σημαντική.

 

Ναι, τα παιχνίδια από το Steam τα αγοράζεις online, αλλά κατεβαίνουν, εγκαθίστανται και τρέχουν στον δικό σου υπολογιστή, που πρέπει να ικανοποιεί κάποιες προδιαγραφές.

 

Για όλα τα αγαθά και τις υπηρεσίες δίνεις χρήματα, αλλά εξακολουθείς να έχεις την ευθύνη της αγοράς. Αν πας στο βενζινάδικο και αγοράσεις ένα μπιτόνι diesel για να βάλεις σε ένα βενζινοκίνητο αυτοκίνητο, πάλι θα σου ζητήσουν να πληρώσεις, πάλι δε θα κάνεις δουλειά (επιεικώς).

 

Το ότι είναι άυλο το αγαθό σου δίνει μια λύση. Μπορείς να το αγοράσεις, να δεις πώς τρέχει και, όταν απογοητευτείς, να ζητήσεις επιστροφή των χρημάτων σου και διαγραφή του παιχνιδιού από τον λογαριασμό σου. Αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί να κάνεις όλη αυτή τη διαδικασία, εφόσον ξέρεις προκαταβολικά ότι ο υπολογιστής σου είναι ακατάλληλος.

όχι εντάξει φίλε έχεις απόλυτο δίκιο.

Καταρχήν σε ευχαριστώ που μου απάντησες.

Εγώ το είχα μπερδέψει στο μυαλό μου γιατί κανείς δεν εξηγεί ,  και νόμιζα ότι τα παιχνίδια από το Steam ''τρέχουν on line χωρίς εγκατάσταση'' , αλλά από τη στιγμή που συμβαίνει αυτό που λες δηλαδή  εγκαθίστανται και τρέχουν στον δικό σου υπολογιστή , τότε δεν σκοπεύω να το αγοράσω .

Ούτε σκοπεύω να αγοράσω κι άλλον υπολογιστή για να παίζω flight simulator.οπότε αφού είναι έτσι τα πράγματα ψάχνω να βρω ποιο από τα παλi;a flight simulator θα παίξει και θα τρέχει όμορφα και( δωρεαν) με τα windows 10. μηπως γνωρίζουμε?

ευχαριστω και πάλι

Τεο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ φίλε. την είδα την λίστα , αλλά δεν μου κάνει κάποιο από αυτά.

ήθελα να σε ρωτήσω μήπως γνωρίζεις  σχετικά με το steam 

όταν εγκαθιστάς ένα οποιοδήποτε παιχνίδι στον υπολογιστή σου από το steam , και μετά θέλεις να το τρέξεις από το laptop πχ πρέπει να το ξαναπληρώσεις???

και που θα βρω στα ελληνικά οδηγίες σχετικά με αυτό το θέμα.

σε ευχαριστώ και πάλι

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οταν αγοραζεις κατι απο το Steam μενει για παντα στο λογαριασμο σου εκτος και αν το αφαιρεσεις εσυ.

Αν θες να το παιξεις σε αλλον υπολογιστη απλα πρεπει να μπεις με τον ιδιο λογαριασμο και να το κατεβασεις - μεταφερεις εκει.

Για οποιαδηποτε πληροφορια για το steam μπορεις να μπεις εδω https://help.steampowered.com/el/

Αν εχεις και αλλες αποριες εχουμε σχετικο θεμα στο forum οπου μπορεις να ρωτησεις οτι αλλο θες.

https://www.thelab.gr/forums/topic/98755-τα-πάντα-για-το-steam-πληροφορίες-νέα-προσφορές-προβλήματα/

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 9 months later...
  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.