Jump to content


domains και Windows version


Recommended Posts

Καλημέρα.

Μία ερώτηση σχετικά με domain.

Εάν θέλω να εγκαταστήσω Windows 10, το θέλω αρχικά για χρήση στο σπίτι. Ίσως αργότερα χρειαστεί αυτό το laptop να το πάω στην εταιρία και εκεί πρέπει να το βάλω στο domain. Οπότε, εδώ είναι η ερώτηση. Με Windows 10 Home θα μπορέσει να μπει-παραμετροποιηθει στο domain της εταιρίας ή θέλει Windows 10 Professional;

 

Σας ευχαριστώ

Έγινε επεξεργασία από serpico75
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, serpico75 said:

Με Windows 10 Home θα μπορέσει να μπει-παραμετροποιηθει στο domain της εταιρίας

 

Όχι.

 

539_Panel1_5050_Compare.jpg?version=c477
WWW.MICROSOFT.COM

Get reassurance on which Windows 10 version to buy. Compare Windows 10 Home vs. Pro with Microsoft’s comprehensive checklist and feel confident in your choice!

 

Ενότητα: Business Management and Deployment

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 5/22/2020 at 12:33 PM, YDinopoulos said:

ΜΕ την καμια.

 

Παρε ενα κλειδι απο το ebay η απο αλλο καταστημα 10-Pro και καντα upgrade.

 

 

Το κλειδί από π.χ. ebay θα κρατήσει forever ή θα πιαστεί κάποια στιγμή από ms και θα έχω θέμα;

Έγινε επεξεργασία από serpico75
Link to comment
Share on other sites

On 23/5/2020 at 11:33 ΜΜ, το μέλος serpico75 έγραψε:

Το κλειδί από π.χ. ebay θα κρατήσει forever ή θα πιαστεί κάποια στιγμή από ms και θα έχω θέμα;

Υπάρχει η πιθανότητα μετά από φορμάτ να μην λειτουργεί ή να χρειάζεται τη διαδικασία μέσω τηλεφώνου.

Ακόμα και έτσι όμως η τιμή είναι αρκετά μικρή, επομένως κατά τη γνώμη μου μικρό το κακό.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/23/2020 at 11:33 PM, serpico75 said:

 

Το κλειδί από π.χ. ebay θα κρατήσει forever ή θα πιαστεί κάποια στιγμή από ms και θα έχω θέμα;

 

Αν δεν αλλαξεις μητρικη, δεν χανεται τιποτα αποσο ξερω.  Εχω κανει καμια 15αρια φορματ σε 4 μηχανακια σε σπιτι/γραφειο και το εχει παρει κανονικα.

 

Το πιο παλιο μου, ειναι αγορασμενο καλοκαιρι 2018. Δεν ειχα θεμα εως τωρα

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.