Jump to content



EDIT> MULTIRAMA ΣΗΜΕΡΑ


fotme

Recommended Posts

Εγώ προτίμησα το Armor.....Πάντως 2 μήνες που το έχω τώρα δεν μου έχει κουδουνίσει καθόλου....δεν ξέρω για τι πράγμα λέτε!!!

Για μένα τα λεφτά μεταξύ Stacker και Armor ουσιαστικά είναι τα ίδια αφού στο Stacker θα πληρώσεις extra το πλαινό παράθυρο...Το Armor όταν το πήρα έκανε 170...Μπορεί να έπεσε και άλλο....

Ένας από τους λόγους που δεν προτίμησα το Stacker είναι πλεον ότι το έχουν σχεδόν όλοι και ήθελα κάτι διαφορετικό....Δεν λεω είναι τέλειο κουτάκι!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 41
  • Created
  • Last Reply

ikaros , το stacker σε σύγκρηση με το armor , είναι ημέρα με τη νύχτα...το stacker ει΄ναι σαφώς ποιοτικότερο και δεν πρέπει να κάνουμε αγορές σε σχέση με το τι έχουν οι άλλοι...αν ειναι να αγοράσουμε κατι θα το αγοράσουμε για την μπάρτυ μας , οχι γιατι και άλλοι έχουν το ίδιο;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από xylokastro

ikaros , το stacker σε σύγκρηση με το armor , είναι ημέρα με τη νύχτα...το stacker ει΄ναι σαφώς ποιοτικότερο και δεν πρέπει να κάνουμε αγορές σε σχέση με το τι έχουν οι άλλοι...αν ειναι να αγοράσουμε κατι θα το αγοράσουμε για την μπάρτυ μας , οχι γιατι και άλλοι έχουν το ίδιο;)

O καθένας έχει τα κριτήριά του....Σε άλλο topic που μιλάγαμε πάλι για το ίδιο θέμα είχα ανφέρει και άλλους λόγους...Όπως είπα αυτό ήταν ένας από τους λόγους...Βέβαια σε αυτό που λες έχεις δίκιο δεν αντιλέγω αλλά ο καθένας έχει τα κριτήριά του!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mefistofelis [Σήμερα, στις 13:25]

Μονο ρε παιδια????

Γιατι δεν το λεγατε πιο πριν?

Και αν εξαντληθει?

Ακομα προλαβαινειςςςςςςςςςςςςςςςςςς......

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μιας και το thread αυτο συνεχιζεται, τι θα λεγατε αν καναμε ενα sticky thread με τις προσφορες καθε καταστηματος, ετσι ωστε να ειμαστε ολοι updated?:T

Mods, Supermods, admins για εκφραστειτε(? το εγραψα σωστα?)..!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fotme

Λοιπον μιας και το thread αυτο συνεχιζεται, τι θα λεγατε αν καναμε ενα sticky thread με τις προσφορες καθε καταστηματος, ετσι ωστε να ειμαστε ολοι updated?:T

:clap: :clap: :clap:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης

******* παντως εκ μερους τετοιας εταιρειας

να φτιαχνει ενα νεο και ακριβο κουτι

και η πρωτη κυριολεκτικα εντυπωση που δινει ειναι οτι θα κουδουνιζει μολις τεθει σε λειτουργεια...

Δεν υπαρχει κουτι thermaltake που να μην εχει τουλαχιστον μια μλκια....... συνηθως πολλες περισσοτερες........

συγκρινε το p160 με το shark που ειναι ψιλοαντιγραφη του......

η ποιοτητα ειναι πραγματικα μερα με την νυχτα....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.