Jump to content



Mozilla Firefox - 50.000.000 downloads


Seeker

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από enduracell

το θέμα είναι ότι ο IE7 θα έχει tabs. ο firefox πάντως είναι πολύ δυνατός, αν ήταν και παραμετροποίησημο στο πως χρησιμοποιεί το mouse θα τον χρησιμοποιούσα.

Υπάρχει σχετικό extension, ψάξε το λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Sparda

εγω πιστευω οτι η κυριαρχια της microsoft θα πεσει και θα βγει και παλι η apple!

(αλλα θα παρει καιρο και κοπο απο την apple)....

Καλώς ήρθες.

Δεν πα να έρθει ο κόσμος ανάποδα όλος ο πλανήτης να έχει apple και να κοστίζουν τα μισά από ότι τα pc. Εμείς στην ελλάδα έχουμε την Rainbow Computers

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από totally_wired

Καλώς ήρθες.

Δεν πα να έρθει ο κόσμος ανάποδα όλος ο πλανήτης να έχει apple και να κοστίζουν τα μισά από ότι τα pc. Εμείς στην ελλάδα έχουμε την Rainbow Computers

Greece Rulezzzzzz

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

το έχω ψάξει απλά δε γίνεται να απενεργοποιήσεις το κεντρικό mouse για tabs χωρίς να απενεργοποιηθεί μαζί και το shift, αυτά δυστυχώς για το firefox πάνε πακέτο...

μα γιατί να το απενεργοποιήσεις? εμένα πάντως με βολεύει πάρα πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chriss

Ο mozilla είναι κουραστικός ρε παιδί μου , τον έχω βάλει αλλά αργεί πολύ συγκριτικά με explorer/firefox

κατι κανεις λαθος δεν μπορει, η αλεπου ειναι χαλαρα πιο γρηγορη απο ΙΕ. Επισης υπαρχουν και κατι tweaks τα οποια το κανουν ακομα πιο γρηγορα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.