Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

πριν 5 λεπτά, το μέλος Toxic έγραψε:

Αν δεν τις θέλει κάποιος άλλος, δεν θα έλεγα όχι στην 3850 και την 6800LE :)

 

Εχεις σκοπο να την βαλεις να παιξει σε συστημα η απλα Backup ?  Διοτι και ο alex εδειξε ενδιαφερον . 

 

Link to comment
Share on other sites

Την 3850 θα την έπαιρνα μόνο και μόνο για τα περασμένα μεγαλεία και αναμνήσεις, ζαχάρωνα αυτή ακριβώς την κάρτα στις αρχές του 2008 διότι ήμουν μαθητής και άφραγκος, είχα μόλις αγοράσει έναν ολοκαίνουργιο Core2Duo 6550 (βλακωδώς δεν περίμενα 1 μήνα ακόμα να πάρω τον E8400 στα ίδια λεφτά) και είχα μεταβεί σε αυτό από έναν Pentium 4 2.8 ΗΤ και μια 7600GS, όμως είχα κάνει την χαζομάρα και είχα πάρει μία 7800GTX 256MB που ομολογουμένως είχα πάρει αρκετά φθηνά από τον @spH3RiCal στο PCM Forum. Και λέω χαζομάρα, διότι όσο γαμάτη ήταν η 7800GTX όταν κυκλοφόρησε το 2005, άλλο τόσο ξεπερασμένη ήταν όταν την πήρα εγώ. Μάζευα λοιπόν λεφτά για να πάρω την 3850 ή την 8800GT αν το σήκωναν τα οικονομικά (ή αν κολλάγε και ο πατέρας κανά φράγκο :D) και πάνω και πάνω που ήμουν να κάνω την μετάβαση κυκλοφορεί η 4850 512MB που ήταν απίστευτο value for money και μετά απλά δεν ξανακοίταξα ποτέ πίσω.

Ελπίζω να σας πήγα λίγο πίσω όσους μπήκατε στον κόπο να το διαβάσετε αυτό :D.

 

Όσον αφορά την 6800LE, θα την βάλω σε έναν Northwood 3.0GHz που έχω με μία FX 5900 Ultra αυτή τη στιγμή, ειδικά αν ξεκλειδώνουν τα pipelines όπως με μία άλλη LE που είχα πριν χρόνια, θα είναι σχεδόν εφάμιλλη της 6800 GT ή τουλάχιστον της απλής 6800 όπου σε κάθε περίπτωση κόβουν βόλτες γύρω από την FX ;).

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Το λοιπον , 

Η μια οθονη δοθηκε στον alex . 

Την αλλη σημερα ελπιζω να φυγει στον dukepapa . 

@def , για την 6800 και την ΑΤΙ εχω μιλησει με τον τοξικ . 

 

 

 

Κανεις για τους 2 σκληρους? Η να τους παρουν τα σκουπιδια ? 

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται τα 3 αυτά ηχοσυστήματα και τα 3 με πρόβλημα, τα 2 μεγάλα μπαίνουν κατευθείαν σε demo λειτουργία, το μικρό δεν θυμαμαι τι έχει.

 

 

Παραλαβή από Γαλάτσι , μέχρι άυριο , διαφορετικά θα πάνε ανακύκλωση,(με επιασε να συμμαζεψω)

 

Μπήκε και σε διπλανό φορουμ. Πρώτα ποστ και μετά πμ :)

71334372_10212484519227153_2920399661871136768_n.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται repeater Linksys RE2000. Εξωτερικά σε άριστη κατάσταση. Πρόσπάθησα να το λειτουργήσω, αλλα φαίνεται να έχει κολλήσει σε bootloop. Κάπου διάβασα στο internet ότι διορθώνεται με αντικατάσταση κάποιου πυκνωτή, αλλά είναι πέρα απο τις ικανότητές μου κάτι τέτοιο.

Περιοχή Αμπελόκηποι.

 

https://eikona.info/image/img-20191222-165529.0zWvA

 

https://eikona.info/image/img-20191222-165546.0zN8Q

Έγινε επεξεργασία από ronin13
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους
Καλη χρονια σε όλους!Εχουμε  και λέμε!

Φιλτρο Αερα Alarco
1 Σακουλα με διάφορα καλώδια και  αλλα  πραγματακια μεσα
1 Κουτα με κουπες και πιάτα.

Παραλαβη απο Αγια  Παρασκευή Πειραιά(Καλλιπολη).Εαν καποιος  θελει  ερχεται και  τα παραλαμβανει  απο  εμενα  και  μετα τα μοιραζει .
Δεν στέλνω επαρχια.
Πρώτα μυνημα εδω και  μετα PM ευχαριστω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαριζονται

Κουτι με μητρικη-επεξεργαστη αγνωστη λειτουργικη κατασταση

Μαλλον ειναι καποιο με 478 socket

3.png

2.png

1.png

Eπισης υπαρχει και το αλλο κουτι χωρις προσοψη και καλωδιωσεις και μια μητρικη ms 7091 η οποια ΔΕΝ ποσταρει.Ειναι 775 socket και ΔΕΝ  δεχεται  core 2 duo.

4.png

5.png

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πωωωωω και σημερα που εκανα αλλαγες το σκεφτομουν 

Θα ηθελα το κουτι το αδειο, θα το κοψω ομως να το ξερεις ωστε να το βιδωσω πισω απο το γραφειο μου ..... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος kpetros έγραψε:

Πωωωωω και σημερα που εκανα αλλαγες το σκεφτομουν 

Θα ηθελα το κουτι το αδειο, θα το κοψω ομως να το ξερεις ωστε να το βιδωσω πισω απο το γραφειο μου ..... 

Πάρτα και Καντά ότι θες, πμ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ

  • Κουτι με μητρικη-επεξεργαστη αγνωστη λειτουργικη κατασταση (Μαλλον ειναι με 478 socket,αν δεν φυγει μεχρι κυριακη βραδυ παει ανακυκλωση!)
  • Καρτα μη λειτουργικη sparcle sp7300 pci
  • Απο citroen ds3 thp156 μεταχειρισμενο ψυγειο,ψαλιδι και 4 πολλαπλιαστες λειτουργικα!

Πρωτα ποστ εδω μετα πμ.

Θα μπουν και σε διπλανο foroum.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kostas.karras said:

 ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ

  • Κουτι με μητρικη-επεξεργαστη αγνωστη λειτουργικη κατασταση (Μαλλον ειναι με 478 socket,αν δεν φυγει μεχρι κυριακη βραδυ παει ανακυκλωση!)
  • Καρτα μη λειτουργικη sparcle sp7300 pci
  • Απο citroen ds3 thp156 μεταχειρισμενο ψυγειο,ψαλιδι και 4 πολλαπλιαστες λειτουργικα!

Πρωτα ποστ εδω μετα πμ.

Θα μπουν και σε διπλανο foroum.

Καλησπέρα

Ενδιαφέρομαι για το ψυγείο και τους 4 πολλαπλασιαστές

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.