Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Λοιπόν επανέρχομαι με νέα δωρεά!!

Αναβάθμισα σύστημα και χαρίζω το ακόλουθο m/b (το οποίο είναι πρόσφατα αγορασμένο και έχει απόδειξη αγοράς και 2 χρόνια εγγύησης)

Άριστη κατάσταση και αγνή ως παρθένα, δηλαδή δεν έχω πειράξει τίποτα

http://www.asus.com/Motherboards/Intel_Socket_1156/Maximus_III_GENE/

Σημειώστε ότι λόγο εργασίας εκτός θα μπορέσω να την δώσω τον Οκτώβριο ή αρχές Νοεμβρίου!

Υ.Γ 1 , Hayabusha, η κάρτα επεστράφη ξανά....:boxed: Ο Astrolabos έχει παραλάβει την m/b που του είχα στείλει. Παιζει εναλλακτική διεύθυνση?? Δεν μπορώ να καταλάβω τι παίζει

Υ.Γ 2 Οι καιροί είναι δύσκολοι και πρέπει να στηρίζουμε ο ένας τον άλλον, γι΄αυτο και χαρίζεται , οπότε μην μου στείλετε pm με χρηματικά ποσά ως δέλεαρ, δεν θα ενδώσω

Υ.Γ 3 First PM ,first served , για εκτός Αθηνών θα αποσταλεί με έξοδα του παραλήπτη

:innocent:

Έγινε επεξεργασία από Typhonios
Link to comment
Share on other sites

Όπως φαίνεται παρακάτω έχω κερδίσει μια άδεια για το AIDA64

Κομπλέ! Ο κωδικός είναι: " Antekaito2053nagiortazoumeta40masxronia:P "

Κι οι τυχεροί νικητές:

[MENTION=416]dpolal[/MENTION]

Παρακαλούνται οι νικητές να επικοινωνήσουν με τον [MENTION=7401]alexis2044[/MENTION] για να παραλάβουν τα κλειδιά τους.

Να 'μάστε καλά και του χρόνου.

Επειδή δεν μου είναι απαραίτητη εμένα την παραχωρώ στον πρώτο που θα προλάβει να την ζητήσει από εδώ... :laughing::laughing::laughing:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.