Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

[MENTION=16220]sotoscorfu[/MENTION] αν δεν κάτσει με act με ενδιαφέρει και εμένα το armor για modding

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

Έγινε επεξεργασία από swatoner
Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφέρει το THERMALTAKE VA8000BWS ARMOR BLACK. Όταν λες ότι λείπει το παράθυρο, εννοείς δεν έχει καθόλου πλαϊνό πάνελ, σωστά;

ναι δεν έχει καθόλου πλαϊνό παράθυρο-πάνελ-καπάκι :)

[MENTION=16220]sotoscorfu[/MENTION] αν δεν κάτσει με act με ενδιαφέρει και εμένα το armor για modding

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

αν δεν το πάρει ο acct θα σου στείλω άμεσα

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται σκληρός δίσκος IDE (Samsung πρέπει να είναι) 10Gb, cd rom το οποίο του λείπει το καπάκι απο πάνω,+ asus radeon 9600 pro agp, 1 καλώδιο τροφοτικού και φορτιστής για psp. Παραλαβή απο τον χώρο μου πολύ ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται σκληρός δίσκος IDE (Samsung πρέπει να είναι) 10Gb, cd rom το οποίο του λείπει το καπάκι απο πάνω,+ asus radeon 9600 pro agp, 1 καλώδιο τροφοτικού και φορτιστής για psp. Παραλαβή απο τον χώρο μου πολύ ευχαριστώ.

Με ενδιαφέρουν τα

asus radeon 9600 pro agp, και φορτιστής για psp

Link to comment
Share on other sites

Balboa θα ήθελα την asus radeon 9600 pro agp (αν δεν έχει πρόβλημα ο jimn βέβαια) γιατί η agp που έχω στο ντουλαπο-pc μου την έχει ακούσει για τα καλά και εκτός από τα βρωμοπιξελιάσματα έχει αρχίσει και κολλάει όλο το pc.

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται Epson SX515w Epson Stylus SX515W - Epson πολυμηχάνημα (ethernet, wifi, usb) έχει βουλωμένες κεφαλές και θέλει καθάρισμα. Δεν έχω το καλώδιο τροφοδοσίας του ουτε καλώδιο usb. Θα δωθεί σε όποιον μπορεί να το παραλάβει από τον χώρο μου. Έχει καινούργια μελάνια εκτός από το κίτρινο.

Προτεραιότητα στους παλιότερους και πιο active του thelab.gr

Link to comment
Share on other sites

Περιοχή ;

Θα με ενδιέφερε, αλλά θα πρέπει να ξέρω και που είσαι. :p

Επίσης τώρα που το θυμήθηκα, έχω στείλει πμ στον [MENTION=16086]argy1[/MENTION] πως αποσύρομαι από το mousepad οπότε ελπίζω να τα βρήκατε με τον επόμενο :)

Link to comment
Share on other sites

ok, θα σου στείλω πμ και αν δεν τα καταφέρουμε πάει στον επόμενο :)

Σειρά μου:

Χαρίζονται:

- 2 τροφοδοτικά (no name) 300W ATX. πριν 3-4 χρόνια που τα είχα δοκιμάσει τελευταία φορά λειτουργούσαν κανονικά.

- 1 κάρτα ήχου 2.1 Creative

- 56άρι pci modem

- PCI κάρτα με 4 + 1εσωτερική θύρες USB

- Aντιγραφικό CD Αrtec, (48/12/48) ΙDE

- 12άρης ανεμιστήρας evercool.

Παραλαβή από Μοσχάτο. Νομίζω δεν αξίζει αποστολή.

Απαραίτητες προϋποθέσεις:

1. Όποιος πάρει κάτι να το χρειάζεται πραγματικά

2. Να έχει ξεσκονόπανο γιατί θα το χρειαστεί οπωσδήποτε :p

3. Aν κάποιος θέλει να ζητήσει κάτι κάντε mention για να το δω, ώστε να μην υπάρξουν μπερδέματα

Έγινε επεξεργασία από hayabusa
Link to comment
Share on other sites

@argy1 Απ'οτι ειδα μετα τον Ζανη, ηταν ο πλεμπας που ηθελε το Mousepad και μετα κανεις.

Αν υπαρχει ακομα και δεν το εχεις δωσει καπου. θα το ηθελα να δω πως παιζει με τα δικα μου ποντικια !

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον εννοεί ότι το pc του το χρησιμοποιεί και σαν ντουλάπα :jump1: :jump1: :jump1:

Χάχαχα! Κοντά έπεσες... ανάποδα όμως. Είναι ένα έπιπλο μπουφές καλύτερα (όχι ντουλάπα) στο οποίο επάνω είχα ένα PC γιατί ήθελα να ξεφορτωθώ τηλεόραση-στερεοφωνικό-dvd. Έπειτα το μεσαίο ντουλάπι του μπουφέ το προσάρμοσα και στην πλάτη μέσα έχω φτιάξει ένα PC. Οπότε επάνω έχω πλέον μόνο οθόνη ηχεία και πληκτρολόγιο-mouse. Καλό; Ο Σωτήρης (corfu) μου είπε να το βάλω στα case modding μαζί με το σκαμπό-server που έχω.

Link to comment
Share on other sites

Κουτί σε μέτρια κατάσταση, δίνεται με cd-rw Plextor 52x, full set καλώδια ide,floppy,sata, psu 20pin to 24pin κλπ, 2x120mm fans δίνω και e-sata bracket. Η μόνη έλλειψη που έχει είναι τα λαστιχένια grommet που έχει για τα 3.5" bay με το καιρό ξεραθήκανε οπότε έχω λίγα, νομίζω είναι 8, δηλαδή ίσα ίσα για 2 δίσκους.

φωτό στο spoiler

SANY5113.jpg

SANY5110.jpg

SANY5112.jpg

Περιοχή Χαλάνδρι, μόνο παραλαβή γιατί δεν έχω χρόνο :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.