Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Μπορώ να ζητήσω εάν δεν έχει κανείς πρόβλημα την κάρτα ήχου ήχου 2.1 Creative + ένα τροφοδοτικό (no name) 300W ATX hayabusa ? Στείνω ένα μηχανάκι μόνο για νέτ για την αδερφή μου και χρειάζομαι κάποια parts. Εάν συμφωνούν όλοι φυσικά.

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να ζητήσω εάν δεν έχει κανείς πρόβλημα την κάρτα ήχου ήχου 2.1 Creative + ένα τροφοδοτικό (no name) 300W ATX hayabusa ? Στείνω ένα μηχανάκι μόνο για νέτ για την αδερφή μου και χρειάζομαι κάποια parts. Εάν συμφωνούν όλοι φυσικά.

Lol, πλάκα μου κάνεις έτσι ; :)

Link to comment
Share on other sites

Όπως σου είπα μου λείπουν κάποια parts. εάν με πιστεύεις καλώς. Πόσταρα χθές για να δώσω κάποια τα οποία δεν τα χρειαζόμουν. Εάν δεν θες κανένα πρόβλημα i'm just asking :happy:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, χωρίς παρεξήγηση, έχεις φάει 2 ban και ξανακάνεις λογαριασμό πάλι για να ζητήσεις από εδώ.

Όχι, προτιμώ να τα πάρει κάποιος που δεν έχει δώσει αφορμές και τα χρειάζεται πραγματικα

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου οκ αφού έχει πρόβλημα μάζι μου εντάξει. Εγώ είπα τον λόγο μου απο κει και πέρα ο καθένας είναι δικαιωμά του να τα δώσει όπου θέλει. Ευχαριστώ πάντως. Πριν λίγες μέρες ήθελα να γράψω στον Φάνη ότι στήνω μηχανάκια όμως δεν έβλεπα καθαρά για χαζομάρες. Χωρίς παρεξήγηση δεν ήθελα τπτ ζητώ δημόσια συγνώμη.

Link to comment
Share on other sites

12άρης ανεμιστήρας evercool.

Μιλάμε για ανεμηστιράκι που μπένει στην "πόρτα" του κουτιου,ετσι? Αν ειναι ενδιαφέρομαι γιατι με εχει ζαλισει ο ξαδελφος μου να του βρω ενα γιατι ο υπολογιστης του κλεινει :fist::fist:(μαλλον λογω θερμοκρασιας).Μιας που το ζηταω για αλλο ατομο και οχι για μενα, περιμενω μηπως φανει καποιος αλλος που το εχει μεγαλυτερη αναγκη απο μενα.(απο οτι καταλαβα απο τους περιορισμους που εγιναν απο τους Mods, με 7.5 μηνες λογαριασμο μπορω να ζηταω πραγματα ετσι ? αν οχι τοτε παραχωρω την θεση μου σε καποιον αλλο.)

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για ανεμηστιράκι που μπένει στην "πόρτα" του κουτιου,ετσι? Αν ειναι ενδιαφέρομαι γιατι με εχει ζαλισει ο ξαδελφος μου να του βρω ενα γιατι ο υπολογιστης του κλεινει :fist::fist:(μαλλον λογω θερμοκρασιας).Μιας που το ζηταω για αλλο ατομο και οχι για μενα, περιμενω μηπως φανει καποιος αλλος που το εχει μεγαλυτερη αναγκη απο μενα.(απο οτι καταλαβα απο τους περιορισμους που εγιναν απο τους Mods, με 7.5 μηνες λογαριασμο μπορω να ζηταω πραγματα ετσι ? αν οχι τοτε παραχωρω την θεση μου σε καποιον αλλο.)

Νομίζω πως βασικά μπορεί να μπει όπου θέλεις οπότε αν το χρεαζεσαι έρχεσαι και το τσιμπάς. Και στην χειρότερη αν δεν σου κάνει το ξανά βάζεις εδώ;)

Sent from my Galaxy Tab 2 10.1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω απλα το επισημενω πως ειναι για τον ξαδερφο μου και οχι για μενα,γιατι δεν θελω να δημιουργηθουν προβληματα οπως εγιναν τις τελευταιες μερες.Περιμενω μεχρι αυριο αν βρεθει καποιος που να το εχει μεγαλυτερη αναγκη για προσωπικη χρηση και αν οχι μου στελνεις ενα μηνυματακι να συνενοηθουμε παντως μετα τις 7 γιατι εχω μαθημα.:p

Link to comment
Share on other sites

Εγω απλα το επισημενω πως ειναι για τον ξαδερφο μου και οχι για μενα,γιατι δεν θελω να δημιουργηθουν προβληματα οπως εγιναν τις τελευταιες μερες.Περιμενω μεχρι αυριο αν βρεθει καποιος που να το εχει μεγαλυτερη αναγκη για προσωπικη χρηση και αν οχι μου στελνεις ενα μηνυματακι να συνενοηθουμε παντως μετα τις 7 γιατι εχω μαθημα.:p

Ok, όπως θέλεις. :)

Sent from my Galaxy Tab 2 10.1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται Epson SX515w Epson Stylus SX515W - Epson πολυμηχάνημα (ethernet, wifi, usb) έχει βουλωμένες κεφαλές και θέλει καθάρισμα. Δεν έχω το καλώδιο τροφοδοσίας του ουτε καλώδιο usb. Θα δωθεί σε όποιον μπορεί να το παραλάβει από τον χώρο μου. Έχει καινούργια μελάνια εκτός από το κίτρινο.

Προτεραιότητα στους παλιότερους και πιο active του thelab.gr

Αν δεν το πάρει τελικά το θέλω εγώ...

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου οκ αφού έχει πρόβλημα μάζι μου εντάξει. Εγώ είπα τον λόγο μου απο κει και πέρα ο καθένας είναι δικαιωμά του να τα δώσει όπου θέλει. Ευχαριστώ πάντως. Πριν λίγες μέρες ήθελα να γράψω στον Φάνη ότι στήνω μηχανάκια όμως δεν έβλεπα καθαρά για χαζομάρες. Χωρίς παρεξήγηση δεν ήθελα τπτ ζητώ δημόσια συγνώμη.

:hehe:

:hehe:

αφού εχθές γράφτηκες. μας δουλεύεις ?

Link to comment
Share on other sites

@JaguarOne με ενδιαφέρει και εμένα (to tower αν δεν δώθηκε)

Υ.Γ. Κουμπί διαγραφής γιατί δεν έχω; αν κάνω καταλάθος post σε κάτι που έφυγε πως το φτιάχνω; :fist:

Έγινε επεξεργασία από Pokemon640
Link to comment
Share on other sites

THERMALTAKE VA8000BWS ARMOR BLACK δεν έχει το πλαϊνό παράθυρο και τα fan του

είναι σε καλή κατάσταση

παραλαβή από Καλλιθέα

Ευχαριστώ και δημόσια το φίλο Σωτήρη για τη γενναιοδωρία του και του εύχομαι ό,τι καλύτερο. Το κουτί παρελήφθη σήμερα και είναι καθ'οδόν. ;) Ξεκινάω να μετράω για να του φτιάξω πλαϊνό πάνελ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.